Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł za założenie Konta 360°

Wystarczy założyć Konto 360°, zalogować się do bankowości mobilnej oraz w dwóch kolejnych miesiącach spełnić proste warunki aktywności, aby wzbogacić się o 200 zł premii. Prezentujemy najnowszą promocję Banku Millennium.

 

Organizator promocji słynie z tego, że stawia przed uczestnikami proste i łatwe do spełnienia warunki. Nie inaczej jest i tym razem. Kolejna edycja promocji sztandarowego produktu, jakim jest Konto 360°, pozwala bez większego wysiłku zgarnąć 200 zł premii. Akcja dotyczy także Konta 360° Student przeznaczonego dla osób między 18 a 26 rokiem życia.

Osoby wykluczone promocji

W staraniach o 200 zł nie mogą wziąć udziału osoby, które w dniu rozpoczęcia promocji, tj. 5 października, były stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium lub były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku prowadzonego w tej instytucji. Oznacza to, że z promocji wykluczone są nie tylko osoby, które były właścicielami czy współwłaścicielami rachunku osobistego, ale także pełnomocnikami, kuratorami, przedstawicielami ustawowymi lub opiekunami posiadacza rachunku.

Do promocji nie mogą przystąpić także ci, którzy w dniu rozpoczęcia akcji byli użytkownikami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium, np. karty przedpłaconej pre-paid, dodatkowej karty kredytowej, poręczali kredyt lub posiadali jednostki uczestnictwa Millennium TFI. Z kwitkiem odprawione zostaną również osoby, które w przeszłości otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji lub wniosek o jeden z tych rachunków był procedowany w dniu startu promocji.

 

Otwórz Konto 360° i zgarnij 200 zł

Załóż konto – masz dwie możliwości

Po informacjach dotyczących uczestników promocji, czas przejść do jej warunków. Kluczowe jest założenie konta wraz z kartą debetową. Można to zrobić do 26 listopada 2018 r. na specjalnej stronie internetowej. Właśnie tam dokonuje się też wyboru sposobu podpisania umowy o konto. Opcje są dwie: wizyta kuriera, który dostarczy umowę i kartę debetową lub osobista wizyta w oddziale i podpisanie umowy u doradcy. Przy wyborze drugiej opcji, karta debetowa zostanie przesłana do uczestnika promocji pocztą.

Trzeba pamiętać, że umowa musi być podpisana najpóźniej 30 listopada. Decydując się na udział w promocji pod koniec listopada, wskazane jest więc wybranie opcji podpisania umowy w placówce, by ograniczyć ryzyko, że termin ten nie zostanie dotrzymany.

Wykaż się aktywnością

Bank oczekuje od swoich nowych klientów wykazania się aktywnością w korzystaniu z założonego właśnie rachunku. Dlatego wymaga od nich aktywowania aplikacji mobilnej (trzeba to zrobić do 5 grudnia) oraz spełnienia w grudniu 2018 r. i w styczniu 2019 r. dwóch warunków. Chodzi o zapewnienie w każdym z tych dwóch miesięcy zewnętrznego wpływu na rachunek w wysokości min. 1.000 zł (nie musi to być wynagrodzenie, dopuszczalne jest zasilenie rachunku kilkoma wpłatami czy przelewami) oraz wykonanie minimum jednej płatności kartą debetową lub Blikiem.

To koniec wymagań. Po spełnieniu tych prostych zadań, Bank Millennium przeleje do 15 lutego 2019 r. na konto uczestnika promocji 200 zł nagrody.

Dodatkowe korzyści

Będąc już klientem Banku Millennium można korzystać z atrakcyjnie oprocentowanego Konta Oszczędnościowego Profit. Obecnie, przez 92 dni od wpłaty środków korzystać można ze stawki 2,7% w skali roku dla kwot do 100.000 zł. W ofercie Banku Millennium jest też Lokata Mobilna, której oprocentowanie może wynieść nawet 2,5% w skali roku.

Atrakcyjne konto

Prowadzenie Konta 360° kosztuje 8 zł miesięcznie, a obsługa wydanej do niego karty debetowej 7 zł. Opłat tych można w bardzo prosty sposób uniknąć. Wystarczy zapewnić w każdym miesiącu wpływy w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonać minimum jedną transakcję kartą lub Blikiem.

W przypadku Konta 360° Student bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, a karta debetowa może kosztować jej posiadacza 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak wykonanie nią lub Blikiem minimum jednej transakcji w miesiącu, by opłata nie została pobrana. Spełnienie wspomnianych wymagań zwalniających z opłat za prowadzenie rachunku czy obsługę karty, zwalnia też z opłat za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

 

Otwórz Konto 360° i zgarnij 200 zł

Naszym zdaniem

Warunki udziału w promocji nie są skomplikowane. Łatwo zauważyć, że wywiązanie się z obowiązków nałożonych na uczestników promocji oznacza równoczesne spełnienie warunków bezpłatności konta i karty debetowej. Warunki wpływu na konto nie są restrykcyjne. Wymagana kwota – minimum tysiąc złotych – może być zapewniona w kilku wpłatach lub przelewach.

 

Czytaj też: Idea Bank: nawet 3,5% na Lokacie na Nowe Środki

Czytaj też: Jak znaleźć konto osobiste dopasowane do twoich potrzeb?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments