Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową

BGŻ BNP Paribas po raz kolejny oferuje nawet 400 zł w bonach Allegro. Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową i wykazać się aktywnością w korzystaniu z niej przez 4 kolejne miesiące. Niezrealizowanie warunków promocji w jednym miesiącu, nie pozbawia prawa do starań o nagrodę w kolejnym okresie.

 

Tym razem BGŻ BNP Paribas zaprasza osoby, które w ciągu 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę kredytową, nie miały w nim takiego produktu. Wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold w ramach tej akcji można złożyć na specjalnej stronie internetowej do 31 marca 2019 r. Nie radzimy zwlekać z tym do ostatniej chwili, gdyż bank nagrodzi tylko 4.000 osób.

4 miesiące aktywności

Po wypełnieniu formularza i zaznaczeniu niezbędnych zgód, należy poczekać na kontakt konsultanta banku, który przeprowadzi przez proces, którego uwieńczeniem będzie otrzymanie karty kredytowej. Kolejny krok w drodze po premię, to spełnienie wymagań regulaminu akcji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”.

Zgodnie z nim, w każdym z 4 miesięcy następujących po tym, w którym została podpisana umowa o kartę kredytową, należy wykonać nią jedną lub więcej transakcji. Ich łączna wartość w każdym z miesięcy musi wynosić 1.000 zł.

To trzeba wiedzieć

Kluczowe dla powodzenia starań o premię jest poznanie definicji „transakcji kartą” zawartej w regulaminie. Mówi on, że jest nią płatność kartą za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo–usługowym oraz w sklepach internetowych, a także operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty, albo wypłata gotówki z bankomatu przy jej użyciu.

Jak widać, regulamin dopuszcza wypłatę pieniędzy z rachunku karty. Jest to mało opłacalne. Koszt takiej operacji to bowiem 4,9%, min. 10 zł. Chcąc jednorazowo spełnić warunek niezbędny do otrzymania nagrody, trzeba wypłacić 1.000 zł, za co bank „skasuje” 49 zł prowizji, czyli niemal połowę nagrody za dany miesiąc! Tym sposobem można się jednak ratować, gdy będzie się kończył miesiąc i do spełnienia warunku będzie nam brakowało niewielkiej kwoty. Potem sumę tę trzeba szybko uzupełnić na rachunku karty, bo przy operacji gotówkowej nie ma okresu bezodsetkowego.

Transakcje zwrócone, wykonane kartami dodatkowymi oraz polegające na zasileniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych (tzw. elektronicznych portfeli) czy opłacenie rachunków kartą, nie zostaną uznane za spełniające wymagania promocji. Wykonanie odpowiednich transakcji kartą kredytową, to nie jedyny warunek wypłaty przez bank nagrody. Do momentu jej otrzymania nie można wypowiedzieć ani odstąpić od zawartej z BGŻ BNP Paribas umowy o kartę.

 

zamów kartę kredytową w bgż bnp paribas

4 x 100 zł

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony warunek transakcji kartą, uczestnik promocji otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Każda z nich będzie ważna do 15 lutego 2020 r. Zasady płacenia tego typu produktami określa Regulamin Kart Podarunkowych Serwisu Allegro. W trakcie jednej transakcji można wykorzystać tylko jeden bon.

Fakt, że w którymś miesiącu nie zostaną spełnione warunki, nie pozbawia prawa starań o premie w następnym okresie. Po prostu za miesiąc, w którym uczestnik promocji nie wywiąże się z jej warunków, nie otrzyma nagrody. Będą one przekazywane na konto w programie mamBonus w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Konieczne jest więc zarejestrowanie się na stronie wspomnianego programu. Odbiór nagrody możliwy jest przez 2 miesiące od chwili jej przekazania.

Uwaga na opłatę roczną

Standardowo opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 72 zł, a za kartę Mastercard Gold – 150 zł. Można ich jednak w bardzo prosty sposób uniknąć. Wystarczy wykonać kartą w każdym z dwóch pierwszych cykli rozliczeniowych transakcje o wartości min. 500 zł (dla wersji Standard) lub 1.000 zł (dla wersji Gold). Spełniając warunki opisywanej promocji unikniemy więc opłaty rocznej.

Po wypłacie nagrody trzeba korzystać z otrzymanej „kredytówki” jeszcze przez min. 2 miesiące, gdyż. Tabela opłat i prowizji mówi, że rezygnacja z karty kredytowej przed upływem 6 miesięcy od podpisania umowy, daje bankowi prawo do pobrania 25 zł prowizji.

Naszym zdaniem

Nagroda jest bardzo kusząca. Szkoda, że nie jest to 400 zł w gotówce, którą można swobodnie dysponować, ale i tak nie ma co narzekać. Wybór na Allegro jest bardzo duży i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przypominamy, że w ramach tej promocji trzeba wydać w każdym z 4 miesięcy min. 1.000 zł.

 

Czytaj też: Alior Bank: po raz piąty 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne z pakietem antywirusowym

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments