Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: nawet 400 zł za korzystanie z karty kredytowej

BNP Paribas konsekwentnie promuje nie tylko konto osobiste, ale i kartę kredytową ze swojej oferty. Ponownie proponuje za jej używanie 400 zł nagrody, po 100 zł za każdy z 4 miesięcy aktywności. Tym razem bonus można wykorzystać na Allegro lub w sklepach empik.com, Douglas czy RTV EURO AGD.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r., przy czym może się zakończyć wcześniej, gdyż przewidziano jedynie 6000 bonusów. Po przyjęciu takiej liczby zgłoszeń rejestracja do udziału w promocji zostanie zakończona.

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w ciągu 18 miesięcy poprzedzających datę podpisania umowy o kartę kredytową nie posiadali w tym banku „kredytówki”.

Każdy miesiąc aktywności = 100 zł

Zasady promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” zapisane w jej regulaminie nie zawierają żadnych niespodzianek. Najważniejsze to oczywiście złożenie wniosku o „kredytówkę” na dedykowanej stronie promocji.

Trzeba to uczynić najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. (przypominamy o limicie 6000 uczestników!). Po tym kroku oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalsze etapy wnioskowania.

Mając już kartę kredytową w ręku, trzeba się wykazać aktywnością w korzystaniu z niej. Chodzi o to, by w każdym z 4 miesięcy następujących po tym, w którym została podpisana umowa o „kredytówkę”, wydać nią min. 1000 zł.

Regulamin dopuszcza, by była to jedna transakcja lub kilka. Za każdy miesiąc, w którym uczestnik akcji  wywiąże się z tych obowiązków, otrzyma voucher na zakupy o wartości 100 zł.

Zwracamy uwagę, że pod pojęciem transakcje kartą rozumiane są operacje bezgotówkowepłatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak i operacje gotówkowe – przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Niedozwolone są natomiast transakcje kartami dodatkowymi oraz te polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. elektronicznych portmonetek).

Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas

Kilka przydatnych informacji

Bony można wykorzystać na Allegro oraz w sklepach empik.com, Douglas i RTV Euro AGD (w przypadku tych ostatnich, zakupy można robić w sklepach stacjonarnych i internetowych). Każdy z voucherów będzie ważny do 31 maja 2020 r.

Zostaną one udostępnione uczestnikom promocji na stronie programu mamBonus w ciągu 7 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnione zostały warunki akcji. Zwracamy uwagę, że po otrzymaniu informacji o przyznaniu pierwszego bonusu, trzeba się zarejestrować w ciągu 2 miesięcy na wspomnianej stronie, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w BNP Paribas?

Opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 72 zł. Można jej uniknąć, korzystając z równoległej promocji. Wystarczy wydać „kredytówką” w 2 pierwszych okresach rozliczeniowych po min. 500 zł. Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Naszym zdaniem

Regulamin akcji jest bardzo prosty – za każdy z 4 miesięcy, w których uczestnik promocji wyda kartą kredytową min. 1000 zł, otrzyma bon zakupowy o wartości 100 zł. Kwota tysiąca złotych może się wydawać bardzo wysoką. Spokojne przeanalizowanie wydatków uzmysłowi każdemu, że miesięcznie wydaje w sklepach, restauracjach i innych miejscach znacznie więcej.

Rzecz w tym, by przez kilka miesięcy skoncentrować się i za wszelkie transakcje realizować kartą kredytową BNP Paribas. Nawet kosztem poniesienia jakichś opłat za inne karty. Bonus oferowany w tej akcji wart jest takiego działania.

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie i 9 karnetów OK System

Czytaj też: Nest Bank: Nest Konto z premią 200 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments