Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

BNP Paribas: nawet 400 zł za korzystanie z karty kredytowej

BNP Paribas konsekwentnie promuje nie tylko konto osobiste, ale i kartę kredytową ze swojej oferty. Ponownie proponuje za jej używanie 400 zł nagrody, po 100 zł za każdy z 4 miesięcy aktywności. Tym razem bonus można wykorzystać na Allegro lub w sklepach empik.com, Douglas czy RTV EURO AGD.

dwie kobiety z kartą kredytową na zakupach
Źródło obrazka: strona promocji
OBLICZ ZDOLNOŚĆ

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r., przy czym może się zakończyć wcześniej, gdyż przewidziano jedynie 6000 bonusów. Po przyjęciu takiej liczby zgłoszeń rejestracja do udziału w promocji zostanie zakończona.

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w ciągu 18 miesięcy poprzedzających datę podpisania umowy o kartę kredytową nie posiadali w tym banku „kredytówki”.

Każdy miesiąc aktywności = 100 zł

Zasady promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” zapisane w jej regulaminie nie zawierają żadnych niespodzianek. Najważniejsze to oczywiście złożenie wniosku o „kredytówkę” na dedykowanej stronie promocji.

Trzeba to uczynić najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. (przypominamy o limicie 6000 uczestników!). Po tym kroku oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalsze etapy wnioskowania.

Mając już kartę kredytową w ręku, trzeba się wykazać aktywnością w korzystaniu z niej. Chodzi o to, by w każdym z 4 miesięcy następujących po tym, w którym została podpisana umowa o „kredytówkę”, wydać nią min. 1000 zł.

Regulamin dopuszcza, by była to jedna transakcja lub kilka. Za każdy miesiąc, w którym uczestnik akcji  wywiąże się z tych obowiązków, otrzyma voucher na zakupy o wartości 100 zł.

Zwracamy uwagę, że pod pojęciem transakcje kartą rozumiane są operacje bezgotówkowepłatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak i operacje gotówkowe – przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Niedozwolone są natomiast transakcje kartami dodatkowymi oraz te polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. elektronicznych portmonetek).

Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas

Kilka przydatnych informacji

Bony można wykorzystać na Allegro oraz w sklepach empik.com, Douglas i RTV Euro AGD (w przypadku tych ostatnich, zakupy można robić w sklepach stacjonarnych i internetowych). Każdy z voucherów będzie ważny do 31 maja 2020 r.

Zostaną one udostępnione uczestnikom promocji na stronie programu mamBonus w ciągu 7 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnione zostały warunki akcji. Zwracamy uwagę, że po otrzymaniu informacji o przyznaniu pierwszego bonusu, trzeba się zarejestrować w ciągu 2 miesięcy na wspomnianej stronie, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w BNP Paribas?

Opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 72 zł. Można jej uniknąć, korzystając z równoległej promocji. Wystarczy wydać „kredytówką” w 2 pierwszych okresach rozliczeniowych po min. 500 zł. Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Naszym zdaniem

Regulamin akcji jest bardzo prosty – za każdy z 4 miesięcy, w których uczestnik promocji wyda kartą kredytową min. 1000 zł, otrzyma bon zakupowy o wartości 100 zł. Kwota tysiąca złotych może się wydawać bardzo wysoką. Spokojne przeanalizowanie wydatków uzmysłowi każdemu, że miesięcznie wydaje w sklepach, restauracjach i innych miejscach znacznie więcej.

Rzecz w tym, by przez kilka miesięcy skoncentrować się i za wszelkie transakcje realizować kartą kredytową BNP Paribas. Nawet kosztem poniesienia jakichś opłat za inne karty. Bonus oferowany w tej akcji wart jest takiego działania.

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie i 9 karnetów OK System

Czytaj też: Nest Bank: Nest Konto z premią 200 zł

PORÓWNAJ KREDYTY
avatar

Powiązane tematy

Komentarze:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o