Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: Nest Konto z premią 200 zł

Ostatnie tygodnie przynoszą wzmożoną aktywność Nest Banku w promowaniu Nest Konta. Na dodatek premia wciąż jest wysoka – 200 zł a warunki do spełnienia niezbyt skomplikowane. Szkoda tylko, że tym razem przewidziano jedynie 500 nagród.

Ostateczny termin przystąpienia do tej akcji wyznaczono w regulaminie na 30 czerwca 2019 r. Patrząc na atrakcyjność nagrody i stosunkowo łatwe do spełnienia warunki, jest bardzo mało prawdopodobne, by promocja była dostępna tak długo. Przewidujemy, że zakończy się wcześniej, po wyczerpaniu puli bonusów.

Promocja „Nest Konto z premią 200 zł” adresowana jest do osób mieszkających na terenie Polski i posiadających polski dowód osobisty. Oczywiście konieczne też jest, by uczestnicy byli pełnoletni i mieli pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowe obostrzenie mówi, że premię otrzymają tylko Ci, którzy w ciągu 24 miesięcy przed dniem zawnioskowania o Nest Konto nie mieli w Nest Banku rachunku osobistego.

3 miesiące aktywności

Wniosek o Nest Konto trzeba złożyć na stronie promocji. Termin na wykonanie tego kroku upływa 30 czerwca 2019 r. Do 31 lipca trzeba zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto. Dopełnienie tych formalności otwiera drogę do realizacji wymaganych przez regulamin aktywności, za które czekają nagrody – 100 zł i 2 x 50 zł.

100 zł otrzymają Ci, którzy do 31 sierpnia 2019 r. zapewnią wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł oraz wykonają kartą debetową minimum jedną transakcję bezgotówkową, której wartość (albo łączna kwota kilku płatności) wyniesie przynajmniej min. 500 zł. Niezbędne jest wykonanie obu rzeczy w jednym miesiącu, albo w lipcu albo w sierpniu. Kto nie spełni tego warunku, nie ma już szans na jakąkolwiek nagrodę.

Dwie nagrody po 50 zł, za aktywność w 2 kolejnych miesiącach (w sierpniu i we wrześniu lub we wrześniu i w październiku), zgarną Ci, którzy zrobią w nich dokładnie to samo, co w pierwszym miesiącu korzystania z konta, a więc zapewnią wpływ wynagrodzenia i wykonają kartą debetową transakcje bezgotówkowe w podanych wyżej kwotach.

Ważne informacje z regulaminu

Przekazanie kolejnych premii będzie następowało do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym wypełnione zostały wymagania regulaminu.

W tym dokumencie znajdują się też precyzyjne opisy, co Nest Bank rozumie pod pojęciem wpływ wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe kartą. Te ostatnie muszą być płatnością za towary lub usługi. Wykluczone są wypłaty gotówki, regulowanie należności za gry hazardowe i transakcje wymiany walut.

Otwórz Nest Konto i ciesz się premią 200 zł

Co to znaczy „wpływ wynagrodzenia”?

Zgodnie z regulaminem, wpływ wynagrodzenia, to zasilenie rachunku związane z wykonywaną działalnością zawodową (nie ma znaczenia, czy w oparciu o umowę o pracę, o dzieło czy zlecenie; albo w związku ze stosunkiem mianowania lub powołania; czy kontraktem menedżerskim, wojskowym, marynarskim).

Dopuszczalne są też przelewy od organu wypłacającego rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne, z uczelni wyższej lub innego podmiotu wypłacającego stypendium oraz wpływy w ramach programu Rodzina 500 plus.

Bank zastrzegł sobie prawo zweryfikowania, czy wpływające na rachunek pieniądze, spełniają podaną wyżej definicję wpływu wynagrodzenia. Uczestnik promocji, który otrzyma od Nest Banku prośbę o udowodnienie tego, będzie miał 7 dni na przesłanie dokumentów, o które zostanie poproszony. Brak reakcji lub przekazanie informacji, które nie spełnią oczekiwań banku, będzie oznaczał wykluczenie z udziału w akcji.

Nest Konto – darmowy rachunek bez żadnych warunków

Otwarcie i prowadzenie Nest Konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Nest Bank nie pobiera także opłat za wydanie i prowadzenie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Rozważając udział w tej promocji warto wiedzieć o atrakcyjnej ofercie oszczędnościowej. Nest Lokata Witaj pozwala cieszyć się oprocentowaniem 4% w skali roku.

Naszym zdaniem

Wobec niewielkiej puli nagród – jedynie 500 szt. – nie będziemy zabierali Ci dużo czasu, by nikt Cię nie wyprzedził. Zauważymy tylko, że 200 zł w gotówce, możesz zdobyć za niewielką aktywność.

Największym problemem może być skierowanie do Nest Banku swoich dochodów. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy są związani z jakimś bankiem zaciągniętym w nim kredytem. Choć i na to też jest sposób – można poprosić pracodawcę, by część pieniędzy przelewał do Nest Banku, a część do innego. Powodzenia!

Czytaj też: Getin Bank: 3,2% na Koncie Oszczędnościowym dla kwot do 400.000 zł

Czytaj też: Najlepsze lokaty bez konieczności zakładania konta

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments