Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie i 9 karnetów OK System

Tytuł promocji „Aktywnie z bankiem” mówi o dwóch rodzajach aktywności. Pierwsza, obowiązkowa, to spełnienie warunków regulaminów. Druga, dobrowolna, dotyczy korzystania z obiektów sportowych, w których honorowane są karnety OK System. Można ich wygrać maksymalnie 9. Łączna wartość tej nagrody to aż 567 zł.

Wartość bonusu robi wrażenie. Tym bardziej, że trzeba patrzeć nie tylko na jego wymiar kwotowy, ale i na fakt, że zdobycie karnetów OK System będzie świetnym wstępem do aktywności fizycznej, co z pewnością przyniesienie pozytywne skutki dla Twojego organizmu.

Czas na przystąpienie do promocji upływa 30 czerwca 2019 r., przy czym przyjętych zostanie tylko 1500 zgłoszeń, więc nie warto zwlekać z decyzją, akcja może bowiem zakończyć się nieco wcześniej.

Uczestnicy promocji

Tradycyjnie już wymagana jest pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych i polski dowód osobisty. Obowiązuje też okres karencji. Choć w innych akcjach BNP Paribas skrócił ją do 12 miesięcy, to w tym przypadku wynosi ona aż 24 miesiące, licząc od dnia złożenia wniosku o Konta Otwarte na Ciebie.

Wykluczenie dotyczy osób, które w tym okresie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas i w Raiffeisen Polbanku, który niedawno został wchłonięty przez BNP Paribas.

Na początek formalności

Pierwszy krok to zarejestrowanie się do 30 czerwca 2019 r. na stronie promocji. Po zrobieniu tego, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość ze specjalnym linkiem, który będzie prowadził do strony, na której należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.

Ten etap trzeba zakończyć do 30 czerwca 2019 r., a najpóźniej 5 lipca 2019 r. musi być podpisana umowa o wspomniane produkty.

Czas na działanie

Jak wspomnieliśmy, do zdobycia jest aż 9 karnetów OK System, każdy za jeden miesiąc aktywności na koncie. Wszystkie uprawniają do korzystania dwa razy w tygodniu z obiektów OK System przez miesiąc.

Regulamin wymaga od uczestników promocji wykonania w każdym okresie od lipca 2019 r. do marca 2020 r., trzech działań:

  • transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł,
  • zapewnienia wpływu na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł,
  • wykonania w aplikacji mobilnej GOmobile przynajmniej 1 przelewu.

Za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z wymaganymi produktami i wywiązanie się z warunków akcji w lipcu, uczestnicy promocji otrzymają w sierpniu pierwszy karnet, z którego będą mogli korzystać we wrześniu.

Każdy kolejny miesiąc aktywności na koncie (do marca 2020 r.), to bonus w postaci następnego karnetu. Ostatni z nich będzie do wykorzystania w maju 2020 r.

Dodatkowe informacje

Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę nad doprecyzowaniem, czym jest transakcja bezgotówkowa kartą, wpływ na konto i przelew w aplikacji mobilnej Gomobile.

W przypadku płatności kartą ważne jest by były to transakcje stanowiące zapłatę za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych (np. w sklepach). Można też płacić za zamówienia telefoniczne lub pocztowe, transakcje internetowe oraz z wykorzystaniem Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełnią transakcje Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz pewne szczególne transakcje wymienione w załączniku do regulaminu (np. w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych). W ten sposób nie mogą być też zrealizowane przelewy w aplikacji mobilnej GOmobile.

Wpływ na konto nie może pochodzić rachunków uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w BNP Paribas czy Raiffeisen Polbanku, rachunków w BGŻOptima. Zabronione są również wpłaty gotówkowe.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie

Nie przegap nagrody

Warto wiedzieć o jeszcze jednym obowiązku związanym z udziałem w tej promocji. Otóż, ci, którzy nie mają jeszcze profilu w OK System, muszą go stworzyć. Potrzebne wskazówki, w tym informacja o terminie w jakim należy to zrobić, będą zawarte w informacji o przyznaniu pierwszego bonusu.

W kolejnych miesiącach nie będą już wymagane żadne dodatkowe działania. Pracownicy OK System będą wprowadzali stosowne informacje do systemu informatycznego. Zapisy regulaminu wskazują, że brak wymaganej aktywności w jednym miesiącu pozbawia prawa do karnetu tylko za ten okres, ale nie stanowi wykluczenia z udziału w akcji w kolejnych miesiącach.

Aktualna lista obiektów OK System znajduje się tutaj.

Kilka słów o Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone za darmo. Wymagana w tej promocji Karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 3 zł miesięcznie. Opłata nie zostanie pobrana w przypadku wykonania przez posiadacza karty choćby jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

Naszym zdaniem

Nagroda jest bardzo atrakcyjna, ale trzeba się nieco napracować, by zgarnąć pełną pulę. Każdy miesiąc wypełnienia warunków akcji, to karnet uprawniający do korzystania przez miesiąc, dwa razy w tygodniu, z obiektów OK System. W sumie w kieszeni pozostanie 567 zł, a lepsze samopoczucie i sylwetka po ćwiczeniach – bezcenne!

Czytaj też: Getin Bank: 3,2% na Koncie Oszczędnościowym dla kwot do 400.000 zł

Czytaj też: 3 powody, dlaczego płace w Polsce są niskie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments