Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity

Bank Citi Handlowy raz jeszcze oferuje 400 zł do Biedronki. Warunkiem zdobycia bonusu jest wydanie kartą kredytową Citi Simplicity w ciągu trzech miesięcy min. 1.500 zł. Zbliżający się sezon świąteczno-noworoczny będzie sprzyjał wywiązaniu się z tego warunku.

Biedronka należy do najpopularniejszych sklepów, trudno się więc dziwić, że wiele banków zachęca do skorzystania ze swoich produktów voucherami do wykorzystania właśnie w tej sieci. Atrakcyjna jest nie tylko wysokość nagrody – 400 zł, ale i możliwość jej realizacji niemal w każdym zakątku Polski.

Warunki otrzymania karty kredytowej

Przystąpienie do promocji sprowadza się do złożenia na specjalnej stronie internetowej wniosku o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Należy to zrobić do 22 stycznia 2020 r.

Niestety, nie każdy ma szansę, by zrobić zakupy w Biedronce bez wyciągania gotówki czy karty płatniczej. Propozycja Citi Handlowego nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2018 r. posiadały w tym banku główną kartę kredytową (korzystanie innych produktów w tym banku po podanej dacie nie jest przeszkodą). Drugie ograniczenie, to konieczność wykazania się odpowiednimi dochodami. Bank zweryfikuje je w oparciu o dokumenty, których wykaz znajduje się w regulaminie promocji.

Wyjaśnijmy od razu, że Citi Handlowy wymaga, by wnioskujący o kartę Citi Simplicity był zatrudniony u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy i osiągał dochód w wysokości przynajmniej 1.200 zł miesięcznie. Prowadzący działalność gospodarczą muszą wykazać istnienie firmy od 2 lat i dochód netto na poziomie min. 2.500 zł.

Wystarczy aktywnie korzystać z „kredytówki”

Zadania jakie stoją przed uczestnikami promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” nie są skomplikowane. Pierwsze z nich to zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić do końca miesiąca następującego po tym, w którym została podpisana umowa o kartę kredytową.

Drugie zadanie wymaga większego wysiłku. Konieczne jest bowiem wydanie otrzymaną „kredytówką” minimum 1.500 zł do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia z bankiem umowy o kartę.Podkreślamy, że bank nie uwzględni transakcji „szczególnych”, np. związanych z grami hazardowymi czy transferami pieniężnymi.

Informację o wypełnieniu obowiązków wynikających z regulaminu tej promocji, bank wyśle w miesiącu następującym po tym, w którym będą one wykonane. Następnie, w ciągu 60 dni, przekaże w bankowości internetowej e-kod uprawniający do dokonania zakupów w Biedronce. Można z niego korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania środków. Bon będzie ważny przez 6 miesięcy od daty jego przekazania.

Bezpłatna karta z wieloma bonusami

Karta kredytowa Citi Simplicity zasługuje na uwagę nie tylko dlatego, że wydawana i prowadzona jest bez żadnych opłat (oczywiście pod warunkiem terminowego spłacania zobowiązania). Ważnym argumentem za posiadaniem jej w portfelu jest wiele dodatkowych bonusów oferowanych przez bank.

Część z nich związanych jest z programem Citi Specials (np. zniżki w wielu sklepach i punktach usługowych). Inne dotyczą akcji specjalnych organizowanych przez Citi Handlowy dla posiadaczy tej „kredytówki”, o których są oni informowani w wiadomościach sms-owych.

Naszym zdaniem

Zasady zdobycia premii za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity z oferty banku Citi Handlowy są niezmiennie proste i atrakcyjne. Konieczność wydania 1.500 zł „kredytówką” może, niektórych odstraszać, ale trzeba pamiętać, że należy to zrobić w około 3 miesiące. Jak wspomnieliśmy na wstępie, nadchodzący okres świąteczno-noworoczny będzie sprzyjał wywiązaniu się z tego warunku.

Jak przy każdej promocji dotyczącej korzystania z karty kredytowej, tak i teraz ostrzegamy, by zbytnio nie „rozpędzić się” z wydatkami. Należy pamiętać, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, najlepiej w terminie, by nie ponieść dodatkowych kosztów, które mogą zepsuć radość z otrzymania nagrody.

Czytaj też: mBank: do 300 zł za używanie karty do mKonta Intensive

Czytaj też: Pekao: nawet 600 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments