Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Pekao: nawet 600 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes

Promocje produktów bankowych skierowane do przedsiębiorców wymagają na ogół wykonywania przelewów do ZUS i transakcji bezgotówkowych kartą. Nie inaczej jest w najnowszej akcji przygotowanej przez Pekao.

Promocja „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay” składa się z 3 odrębnych elementów. Przedsiębiorca może zdecydować, czy otworzy jedynie Konto Przekorzystne Biznes, by zdobyć 200 zł i na tym poprzestanie, czy też sięgnie po kolejne produkty – kartę kredytową lub kredyt, a może jeszcze i po terminal płatniczy. W sumie do zgarnięcia jest 600 zł i to na bardzo prostych warunkach.

Adresaci promocji

Promocja trwa do 31 grudnia 2019 r. Regulamin pozwala na wzięcie udziału w niej polskim przedsiębiorcom (osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością), których roczne przychody netto ze sprzedaży nie przekraczają 5 mln zł. Z bonusów nie mogą skorzystać podmioty, które posiadały rachunek firmowy w Pekao po 1 sierpnia 2019 r.

200 zł za otwarcie rachunku

Jak wspomnieliśmy, promocja składa się z 3 części. Zacznijmy od rzeczy podstawowej – założenia konta firmowego. 200 zł premii z tego tytułu otrzymają przedsiębiorcy, którzy do 31 grudnia 2019 r. podpiszą z bankiem Pekao umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną oraz kartę debetową. Po dopełnieniu formalności bank zwolni ich na rok z opłat za wpłaty Blikiem we wpłatomatach Euronetu i Planet Cash.

Dla uzyskania premii gotówkowej konieczne jest wykazanie się aktywnością w korzystaniu z Konta Przekorzystnego Biznes. Regulamin wymaga, by w każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym nastąpiło podpisanie umowy o rachunek wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł.

To jeszcze nie wszystko. Kolejny obowiązek to wykonanie w ciągu trzech miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta, przynajmniej jednego przelewu na kwotę min. 100 zł przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl, a także choćby jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową na kwotę min. 100 zł.

Spełnienie tych wszystkich wymagań daje prawo do otrzymania 200 zł premii, która zostanie przekazana przez bank do końca miesiąca następującego po tym, w którym uczestnik wywiązał się z warunków promocji.

200 zł za pierwszy produkt kredytowy

Będąc już posiadaczem Konta Przekorzystnego Biznes można ubiegać się o firmową kartę kredytową lub pożyczkę/kredyt. Ci, którzy zrobią to w ciągu 6 miesięcy od daty podpisania umowy rachunku i wysokość zaciągniętego przez nich zobowiązania/limitu karty kredytowej będzie wynosiła min. 5000 zł, otrzymają dodatkowe 200 zł.

200 zł za terminal płatniczy

Ostatni bonus, także 200 zł, przysługuje za skorzystanie z terminala płatniczego. Warunkiem wypłaty tej premii jest zarejestrowanie na terminalu w 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o Konto Przekorzystne Biznes, transakcji na kwotę min. 500 zł.

Premii za skorzystanie z terminala nie mogę otrzymać przedsiębiorcy prowadzący działalność w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, taxi, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna i produkcja broni oraz amunicji.

Kilka słów o Koncie Przekorzystnym Biznes

Podstawowa opłata miesięczna za ten rachunek wynosi 9 zł. Można jej uniknąć na kilka sposobów, np. wykonując przelew do ZUS/US, zapewniając wpływ w wysokości min. 2000 zł lub rozliczenie choćby jednej transakcji z terminala płatniczego wydanego przez Pekao.

Karta płatnicza do rachunku kosztuje 7 zł/miesiąc. Warunkiem jej anulowania jest wykonanie „plastikiem” operacji na łączną kwotę min. 300 zł. Z bankomatów własnych Pekao można korzystać bezpłatnie. Darmowe są też dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z innych urządzeń. Każda następna kosztuje 2% wypłacanej kwoty, min. 5 zł.

Naszym zdaniem

Propozycję Pekao uważamy za interesującą. Bank nie stawia przed uczestnikami akcji wygórowanych wymagań, oczekuje od nich zwykłej, codziennej aktywności na rachunku. Podoba nam się, że uzyskanie dodatkowych nagród nie jest ze sobą powiązane. Można poprzestać na zdobyciu 200 zł, ale i sięgnąć po następne według własnego uznania/potrzeb.

Warto też zwrócić uwagę, że w tej promocji wymagane są tylko 3 miesiące aktywności, a w podobnych akcjach konkurencji o nagrodę trzeba się starać przez pół roku lub dłużej.

Czytaj też: Santander Bank Polska: Konto Jakie Chcę z premią 200 zł 

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwartego na Ciebie i 12 miesięcy bezpłatnej opieki medycznej 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments