Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: Konto Otwartego na Ciebie i 12 miesięcy bezpłatnej opieki medycznej

Akcje promocyjne dotyczące produktów Banku BNP Paribas wciąż zaskakują wysokością i oryginalnością nagród. Tym razem do zdobycia jest 12-miesięczny pakiet medyczny firmy Medicover o wartości 1188 zł! Za każdy miesiąc aktywnego korzystania z Konta Otwartego na Ciebie można otrzymać darmową opiekę medyczny na kolejny miesiąc.

 

BNP Paribas dba o wizerunek instytucji przyjaznej środowisku i troszczącej się o swoich klientów. Kiedyś za otwarcie konta osobistego w tym banku można było zdobyć karnety sportowe. Aktualnie BNP Paribas obiecuje posadzić drzewa tlenowe za każdy wzięty przez jego klientów kredyt i otwarte przez nich konto.

Teraz do tego obrazu trzeba dodać promocję z pakietem medycznym firmy Medicover. W jego skład wchodzą m.in. konsultacje z lekarzami 10 specjalności, badania laboratoryjne, prześwietlenie RTG i przegląd stomatologiczny.

Promocja „Konto na zdrowie” ma trwać do 31 października 2019 r., ale przy tak atrakcyjnym bonusie zapewne zakończy się dużo wcześniej, gdyż nagrodzonych zostanie jedynie 1200 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o Konto Otwarte na Ciebie.

Kto ma szansę na bezpłatną opiekę medyczną?

Zgodnie z regulaminem, akcja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które w okresie 9 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie konta nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas.

Na początek formalności

Bardzo atrakcyjna nagroda nie oznacza, że warunki jej zdobycia są szczególnie skomplikowane. Zachowana została zasada, że wystarczy typowa aktywność na rachunku, by móc się cieszyć przez rok z bezpłatnej opieki medycznej.

Działania na drodze po nagrodę należy zacząć od zarejestrowania się do 31 października 2019 r. na stronie internetowej promocji. Po otrzymaniu na podany podczas rejestracji adres e-mail specjalnego linka, trzeba go użyć i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Regulamin daje uczestnikowi promocji swobodę w wyborze jednej z trzech kart debetowych z oferty BNP Paribas. Podpisanie umów o te produkty musi nastąpić do 7 listopada 2019 r.

Dalsze działania

W ten sposób dopełnione zostaną formalności związane z uczestnictwem w promocji. Teraz czas na korzystanie z konta i karty. W listopadzie 2019 r. należy wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą na łączną kwotę 500 zł. Za spełnienie tego warunku uczestnik promocji otrzyma pakiet medyczny, który będzie do wykorzystania w styczniu 2020 r. Informacja o jego przyznaniu zostanie przekazana w wiadomości e-mail do 23 grudnia 2019 r.

Można powiedzieć, że pierwszy miesiąc aktywności to była swego rodzaju rozgrzewka, mająca zmotywować do działania. W kolejnych okresach wymagana jest bowiem nieco większa aktywność. Otóż, w każdym z miesięcy od grudnia 2019 r. do października 2020 r., konieczne jest nie tylko wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł, ale także zapewnienie łącznych wpływów na rachunek w wysokości co najmniej 1200 zł.Brak realizacji warunków aktywności w danym okresie nie wyklucza z promocji. Po prostu za ten miesiąc uczestnik akcji nie otrzyma nagrody.

Informacja o przekazaniu nagrody

Informacje o przyznaniu nagrody za kolejny miesiąc będą przekazywane do 20. dnia miesiąca (gdy jest to dzień wolny, to w najbliższym dniu roboczym) następującego po tym, w którym został spełniony warunek aktywności, a z opieki medycznej można będzie bezpłatnie korzystać w kolejnym.

Krótko mówiąc – spełnienie warunków aktywności w styczniu 2020 r. oznacza otrzymanie informacji o nagrodzie w lutym i prawo do korzystania z pakietu medycznego w marcu 2020 r. I analogicznie: wypełnienie zadań w lutym – informacja w marcu – opieka medyczna w kwietniu. I tak dalej.

Dobrze zrozumieć kluczowe pojęcia

Jak widać, najważniejsze jest zrealizowanie transakcji bezgotówkowych i zapewnienie wpływów na Konto Otwarte na Ciebie. Warto więc spojrzeć do regulaminu i dowiedzieć się, jak zdefiniowano w nim te pojęcia.

Transakcje bezgotówkowe to płatności kartą debetową za towary i usługi w placówkach stacjonarnych i przez internet. Dopuszczalne jest skorzystanie z Google Pay i Apple Pay. Warunków promocji nie spełnią natomiast płatności typu Blik, Dotpay, Przelewy 24, czy PayU oraz te związane z grami hazardowymi, u brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Wpływy nie mogą pochodzić m.in. z rachunków własnych uczestnika prowadzonych w BNP Paribas (także tych, których jest współposiadaczem) czy pod marką BGŻOptima. Niedopuszczalne są też wpłaty gotówkowe.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową

Oferta BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Związane są z nim 3 karty debetowe. W przypadku opisywanej promocji jej uczestnik ma pełną swobodę wyboru „plastiku”. Najtańsza opcja to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć wykonując choćby 1 transakcję kartą lub Blikiem. Posiadacze tej karty korzystają bezpłatnie tylko z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych muszą zapłacić 5 zł.

Do wyboru są też Karta Otwarta na eŚwiat (z opłatą 6 zł, której nie da się uniknąć. W zamian posiadacz karty objęty jest ubezpieczeniem „Cyber pomoc”) oraz Karta Otwarta na Świat (10 zł/miesiąc, też bez możliwości jej uniknięcia, ale za to ubezpieczeniem od rezygnacji z podróży).

Naszym zdaniem

Warunki zaproponowane posiadaczom opisywanej promocji nie są specjalnie trudne do realizacji. Dla niektórych „męczące” może być ich wykonywanie aż przez 12 miesięcy. Trzeba jednak pamiętać, że nagrody będą wydawane na bieżąco i można z nich od razu korzystać.

W rezultacie uczestnik promocji zapewni sobie darmową podstawową opiekę zdrowotną i wizyty u kilku specjalistów przez cały 2020 r. bez oglądania się na stan państwowej służby zdrowia.

Czytaj też: Alior Bank: nawet 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Czytaj też: Getin Bank: 2,8% do 200 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments