Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: do 300 zł za używanie karty do mKonta Intensive

W najnowszej promocji mKonta Intensive z oferty mBanku kluczowe jest bardzo aktywne korzystanie z wydanej do niego karty debetowej. Dodatkową zachętą do działania może być wysokie oprocentowanie e-Konta oszczędnościowego – 2,7% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 500.000 zł.

Akcja „mKonto Intensive z premią” potrwa do 3 lutego 2020 r. Jej uczestnikami mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie (współ)posiadały rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Pół roku wzmożonej aktywności

Regulamin opisywanej promocji stawia przed jej uczestnikami praktycznie tylko dwa zadania. Po pierwsze należy otworzyć mKonto Intensive (najpóźniej 3 lutego 2020 r.) wraz z kartą i rachunkiem eKonto oszczędnościowe. Po drugie, konieczne jest płacenie jak najczęściej wydaną do niego kartą debetową. Jeśli, w którymś z 6 miesięcy po otwarciu rachunku uczestnik akcji wyda „plastikiem” i/lub Blikiem min. 3000 zł, to za ten okres otrzyma 50 zł.

Premia może zostać wypłacona maksymalnie sześć razy, czyli do zgarnięcia jest w sumie 300 zł. Pieniądze będą wpływały na otwarty w ramach promocji rachunek w miesiącu następującym po tym, w którym wypełnione zostały wymagania regulaminu. Zwracamy uwagę, że przekształcenie mKonta Intensive w rachunek wspólny lub inny typ konta równoznaczne jest z utratą prawa do nagrody.

Ekstra dodatek – 2,7% do 500 000 zł na eKoncie Oszczędnościowym

Warto wiedzieć, że posiadacze mKonta Intensive mogą obecnie skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanego eKonta Oszczędnościowego. 2,7% w skali przez 4 miesiące nie należy co prawda do najwyższych propozycji na rynku, ale niezaprzeczalną zaletą oferty mBanku jest kwota, która może być objęta podwyższonym oprocentowaniem – to aż 500.000 zł.

To unikalna oferta, gdyż promocyjne odsetki dotyczą na ogół dużo niższych kwot, a do skorzystania z niej wystarczy wpłacenie nowych środków. Zostaną za nie uznane pieniądze stanowiące różnicę między saldem na wszystkich rachunkach osobistych, oszczędnościowych i lokatach klienta w dniu otwierania rachunku oszczędnościowego, a stanem jego finansów w mBanku w dniu 30 września 2019 r.

Szczegółowe zasady promocji „eKonto oszczędnościowe na nowe środki – edycja II” zawarte są w jej regulaminie.

Otwórz mKonto Intensive i sięgnij po 300 zł premii

mKonto Intensive – jakie koszty?

Korzystanie z mKonta Intensive ma wiele zalet – m.in. brak opłat za kartę i wypłatę nią ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, ale ma też jedną istotną wadę. Jest nią koszt samego rachunku – 49,50 zł/miesiąc. Nie chcąc ponosić tej opłaty należy zapewnić wpływy na rachunek w wysokości min. 7000 zł miesięcznie lub ulokować w mBanku min. 100.000 zł.

Naszym zdaniem

Promocja mBanku nie jest to propozycją dla każdego. Skorzystają z niej osoby posiadające określone dochody i będące w stanie wydać kartą min. 3000 zł w miesiącu. Każdy musi samodzielnie rozważyć argumenty „za” oraz „przeciw” i podjąć decyzję. Atrakcyjne oprocentowanie eKonta oszczędnościowego może być dodatkową zachętą i argumentem, który przekona niezdecydowanych.

Czytaj też: Bank Millennium: chwyć 200 zł z Kontem 360°

Czytaj też: Getin Bank: 2,8% do 200 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments