Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: chwyć 200 zł z Kontem 360°

Doceniamy regularność z jaką Bank Millennium organizuje promocje swojego Konta 360° i fakt, że niezmiennie można w nich zgarnąć 200 zł premii. Dla zdobycia nagrody wystarczy spełnić bardzo proste warunki przez trzy kolejne miesiące. Dodajmy, że na klientów banku czekają dodatkowe bonusy.

Bank Millennium dba, by nikt nie zapomniał o jego Koncie 360° (także w wersji Student) i przypomina o nim w kolejnych promocjach. Najnowsza trwa do 4 listopada 2019 r. Może się jednak zakończyć wcześniej, gdyż bank otworzy w promocji jedynie 7000 rachunków.

Uczestnicy promocji

Podobnie jak wcześniejsze, tak i akcja „Chwyć 200 zł” adresowana jest do nowych klientów. Regulamin za takich uważa osoby, które 4 października 2019 r. nie były posiadaczem ani dysponentem (np. jako współposiadacz, pełnomocnik, itp.) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium oraz nie były w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt z oferty banku. O nagrodę nie mogą się ubiegać także Ci, którzy kiedyś otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji.

3 miesiące aktywności gwarancją sukcesu

Wniosek o otwarcie Konta 360° wraz z kartą debetową należy złożyć na stronie promocji do 4 listopada 2019 r. Najpóźniej 7 listopada 2019 r. musi zostać podpisana umowa o te produkty. Może to nastąpić w oddziale lub podczas wizyty kuriera.

Wymagana aktywność jest bardzo prosta. W listopadzie i grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r. należy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zakazane są przelewy w ramach Banku Millennium między rachunkami uczestnikami promocji) oraz zrealizować przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem (warunków akcji nie spełnią transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz związane z grami hazardowymi).

Uwaga: konieczne jest też aktywowanie aplikacji mobilnej. Trzeba to zrobić do 31 stycznia 2020 r. Bank wypłaci premię na nowo otwarte Konto 360° do 28 lutego 2020 r.

Otwórz Konto 360° i ciesz się z 200 zł premii

Co warto wiedzieć o ofercie Banku Millennium

Konto 360° występuje w wersji „dorosłej” i Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Standardowa opłata za jego prowadzenie wynosi 8 zł miesięcznie, a za wydaną do niego kartę debetową – 7 zł.

Bank nie pobierze tych prowizji pod warunkiem zapewnienia w miesiącu wpływu w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem. Spełnienie tych warunków uprawnia jednocześnie do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Warunki zwalniające z opłaty za konto są tożsame z wymaganiami regulaminu promocji „Chwyć 200 zł”. Podkreślamy, że choć na co dzień posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na konto, by było ono bezpłatne, to ubiegając się o 200 zł premii muszą spełnić ten warunek w każdym z trzech miesięcy – w listopadzie i grudniu 2019 r. i styczniu 2020 r.

Dodatkowe bonusy

Przyszedł czas, by wspomnieć o innych bonusach, które są dostępne dla klientów Banku Millennium. Pierwszy z nich to 200 zł premii za skorzystanie z jednej z kart kredytowych. Warto wiedzieć, że „kredytówki” Alfa (bardziej dla mężczyzn) i Impresja (raczej dla kobiet) zapewniają 5% zwrotu części wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach. Klienci banku mogą też skorzystać z podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit, do 100 000 zł przez 3 miesiące.

Naszym zdaniem

O akcjach specjalnych dotyczących Konta 360° z oferty Banku Millennium mówi się, że to „klasyka promocji”. Warunki są proste i przejrzyste, w sam raz dla rozpoczynających swoją przygodę ze zdobywaniem bonusów w promocjach bankowych.

Naszym zdaniem warto skorzystać z tej propozycji. Dodatkową zachętą mogą być bonusy czekające dla klientów Banku Millennium, o których wspomnieliśmy wyżej.

Czytaj też: Santander Bank Polska: Konto Jakie Chcę z premią 200 zł

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwartego na Ciebie i 12 miesięcy bezpłatnej opieki medycznej 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments