Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

Bank Millennium: chwyć 200 zł z Kontem 360°

Doceniamy regularność z jaką Bank Millennium organizuje promocje swojego Konta 360° i fakt, że niezmiennie można w nich zgarnąć 200 zł premii. Dla zdobycia nagrody wystarczy spełnić bardzo proste warunki przez trzy kolejne miesiące. Dodajmy, że na klientów banku czekają dodatkowe bonusy.

kobieta w fioletowym swetrze na tle liści
Źródło obrazka: strona promocji
OBLICZ ZDOLNOŚĆ

Bank Millennium dba, by nikt nie zapomniał o jego Koncie 360° (także w wersji Student) i przypomina o nim w kolejnych promocjach. Najnowsza trwa do 4 listopada 2019 r. Może się jednak zakończyć wcześniej, gdyż bank otworzy w promocji jedynie 7000 rachunków.

Uczestnicy promocji

Podobnie jak wcześniejsze, tak i akcja „Chwyć 200 zł” adresowana jest do nowych klientów. Regulamin za takich uważa osoby, które 4 października 2019 r. nie były posiadaczem ani dysponentem (np. jako współposiadacz, pełnomocnik, itp.) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium oraz nie były w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt z oferty banku. O nagrodę nie mogą się ubiegać także Ci, którzy kiedyś otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji.

3 miesiące aktywności gwarancją sukcesu

Wniosek o otwarcie Konta 360° wraz z kartą debetową należy złożyć na stronie promocji do 4 listopada 2019 r. Najpóźniej 7 listopada 2019 r. musi zostać podpisana umowa o te produkty. Może to nastąpić w oddziale lub podczas wizyty kuriera.

Wymagana aktywność jest bardzo prosta. W listopadzie i grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r. należy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zakazane są przelewy w ramach Banku Millennium między rachunkami uczestnikami promocji) oraz zrealizować przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem (warunków akcji nie spełnią transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz związane z grami hazardowymi).

Uwaga: konieczne jest też aktywowanie aplikacji mobilnej. Trzeba to zrobić do 31 stycznia 2020 r. Bank wypłaci premię na nowo otwarte Konto 360° do 28 lutego 2020 r.

Otwórz Konto 360° i ciesz się z 200 zł premii

Co warto wiedzieć o ofercie Banku Millennium

Konto 360° występuje w wersji „dorosłej” i Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Standardowa opłata za jego prowadzenie wynosi 8 zł miesięcznie, a za wydaną do niego kartę debetową – 7 zł.

Bank nie pobierze tych prowizji pod warunkiem zapewnienia w miesiącu wpływu w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem. Spełnienie tych warunków uprawnia jednocześnie do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Warunki zwalniające z opłaty za konto są tożsame z wymaganiami regulaminu promocji „Chwyć 200 zł”. Podkreślamy, że choć na co dzień posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na konto, by było ono bezpłatne, to ubiegając się o 200 zł premii muszą spełnić ten warunek w każdym z trzech miesięcy – w listopadzie i grudniu 2019 r. i styczniu 2020 r.

Dodatkowe bonusy

Przyszedł czas, by wspomnieć o innych bonusach, które są dostępne dla klientów Banku Millennium. Pierwszy z nich to 200 zł premii za skorzystanie z jednej z kart kredytowych. Warto wiedzieć, że „kredytówki” Alfa (bardziej dla mężczyzn) i Impresja (raczej dla kobiet) zapewniają 5% zwrotu części wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach. Klienci banku mogą też skorzystać z podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit, do 100 000 zł przez 3 miesiące.

Naszym zdaniem

O akcjach specjalnych dotyczących Konta 360° z oferty Banku Millennium mówi się, że to „klasyka promocji”. Warunki są proste i przejrzyste, w sam raz dla rozpoczynających swoją przygodę ze zdobywaniem bonusów w promocjach bankowych.

Naszym zdaniem warto skorzystać z tej propozycji. Dodatkową zachętą mogą być bonusy czekające dla klientów Banku Millennium, o których wspomnieliśmy wyżej.

Czytaj też: Santander Bank Polska: Konto Jakie Chcę z premią 200 zł

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwartego na Ciebie i 12 miesięcy bezpłatnej opieki medycznej 

PORÓWNAJ KREDYTY

Powiązane tematy

Komentarze:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o