Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł na Allegro.pl za kartę kredytową Citi Simplicity

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity sama w sobie już jest „warta grzechu”, a teraz za aktywne korzystanie z niej można jeszcze zgarnąć 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Do tego proste warunki oraz krótki okres karencji i w sumie mamy bardzo atrakcyjną promocję.

Wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity można składać na specjalnej stronie internetowej do 31 lipca 2019 r. Szansę na nagrodę mają wszystkie osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie miały w Citibanku głównej „kredytówki”. Tylko posiadanie karty kredytowej w tym okresie wyklucza z udziału, korzystanie z innych produktów Citibanku nie jest przeszkodą.

Kryterium dochodowe

Jest jednak inne ograniczenie – dochodowe. O kartę kredytową Citi Simplicity mogą się ubiegać osoby mające ukończone 18 lat, zatrudnione w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i osiągające dochód nie mniejszy niż 1.200 zł miesięcznie. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą kryteria są nieco wyższe – istnienie firmy od 2 lat i dochód netto na poziomie min. 2.500 zł.

Każda decyzja o przyznaniu „kredytówki” podejmowana jest przez bank indywidualnie, po analizie zdolności i wiarygodności kredytowej wnioskodawcy.

Obowiązki do spełnienia

Po otrzymaniu z Citibanku karty kredytowej Citi Simplicity trzeba wywiązać się z dwóch zadań. Należy wykonać je do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została podpisana umowa o kartę (jeśli nastąpiło to w maju, to zadania muszą zostać wykonane do końca sierpnia).

Co trzeba zrobić? Przynajmniej raz w tym okresie zalogować się do bankowości elektronicznej Citibanku (nie ma znaczenia czy internetowej Citibank Online czy mobilnej Citi Mobile) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1.500 zł. Nie mogą to być transakcje „szczególne”, np. związane z grami hazardowymi czy transferami pieniężnymi. Informację o zrealizowaniu zadań bank wyśle w miesiącu następującym po tym, w którym będą one wykonane i od tej chwili będzie biegł 60-dniowy okres na przekazanie nagrody.

Szczegóły przebiegu tej akcji określa jej regulamin.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity wydawana i prowadzona jest bez żadnych opłat pod warunkiem terminowego spłacania zobowiązania. Istnieje możliwość wypłacenia nią pieniędzy z bankomatu, ale to oznacza pobranie przez bank prowizji – 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł. Trzeba pamiętać, że od razu będą też naliczane odsetki od „pożyczonej” kwoty.

Z tą „kredytówką” wiążą się liczne przywileje, np. możliwość wcześniejszego zakupu biletów na atrakcyjne imprezy kulturalne, udział w loterii, w której do wygrania są bardzo cenne nagrody, a także program poleceń, w którym można zdobyć równowartość 100 zł.

Skorzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity

Naszym zdaniem

Zasady promocji są proste, przejrzyste i łatwe do zrealizowania. Co prawda wydanie 1.500 zł w ciągu trzech miesięcy może, niektórym wydawać się nieco trudne, ale, naszym zdaniem, z pewnością każdemu trafi się w takim okresie jakiś większy wydatek, choćby związany z wakacjami, który przyspieszy wykonanie limitu.

Zawsze istnieje opcja „odpuszczenia” obowiązkowych wydatków inną kartą w konkurencyjnym banku i poniesienia związanej z tym opłaty kilku czy kilkunastu złotych, by w Citibanku zgarnąć aż 400 zł. Jak zawsze przy okazji promocji z kartami kredytowymi zwracamy uwagę, że trzeba z nich korzystać mądrze – wydawać pieniądze rozsądnie i terminowo spłacać zobowiązanie. Tylko w ten sposób „kredytówka” będzie naprawdę darmowa.

Czytaj też: Getin Bank: 2,8% na 3-miesięcznej e-Lokacie na nowe środki aż do 1 mln zł

Czytaj też: Chargeback – czy płacący kartą mają lepiej?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments