Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank rozdaje bony rabatowe do empik.com

Co byś kupił, gdybyś dostał 300 lub 500 zł do wydania w empik.com? Książki, płyty, może gry komputerowe? Lepiej się zastanów, bo masz szansę zdobyć kupon właśnie o takiej wartości. Citibank już kolejny raz oferuje bony rabatowe w zamian za wyrobienie karty kredytowej. Oczywiście samo założenie karty nie wystarczy, by cieszyć się darmowymi zakupami. Spełnić należy kilka dodatkowych warunków.

Oferta dla nowych klientów

Na początku zaznaczmy, że z promocji, tradycyjnie już, skorzystać mogą nowi klienci banku, czyli ci, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku. Muszą także spełniać kilka dodatkowych kryteriów:

  • wiek – min. 21 lat,
  • dochód netto – min. 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie – min. 3 miesiące.

W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarcza musi być prowadzona od minimum 2 lat.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z najnowszej oferty Citibanku. W pierwszej kolejności musisz złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej. Oczywiście to dopiero początek…

Jak zgarnąć bon rabatowy?

Promocja zakłada możliwość odebrania nagrody w dwóch formach – bon o wartości 300 zł oraz 500 zł. Aby zdobyć pierwszy z nich należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej, a także wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł. Płatności muszą zostać zaksięgowane do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o wydanie karty. Zakupy można zrobić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Odebranie bonu o wartości 500 zł także wiąże się z koniecznością zalogowania się do bankowości internetowej lub mobilnej. Należy jednak dodatkowo spełnić jeden z trzech warunków (opcjonalnie):

  • złożyć dyspozycję przelewu w ramach limitu karty na kwotę co najmniej 500 zł,
  • zawrzeć porozumienie o dodatkowym limicie kredytowym na co najmniej 1000 zł, udzielonym w formie jednorazowego przelewu rozłożonego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort”,
  • wykonać transakcje na kwotę min. 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

Na spełnienie jednego z powyższych warunków klient ma czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisał on umowę o wydanie karty. Warto jednak zaznaczyć, że każda z trzech opcji wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów przez klienta. Może się więc okazać, że po dokonaniu wszelkich opłat, bon o wartości 500 zł wcale nie będzie tak atrakcyjny, jak mogłoby się wydawać.

O przyznaniu nagród, uczestnicy zostaną powiadomieni przez Citibank poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie).

Regulamin promocji znajdziesz w tym miejscu.

Citibank rozdaje bony nie tylko do empik.com

Choć początkowo oferta może wydawać się bardzo atrakcyjna, to po głębszej analizie, okazuje się, że mimo założenia bezpłatnej karty, klient i tak musi ponieść koszty (a w przypadku kuponu o wartości 500 zł dość spore koszty). Warto więc zaznaczyć, że Citibank posiada obecnie kilka innych ofert promocyjnych, a warunki ich spełnienia są bardziej korzystne.

Z kartą kredytową Citibank otrzymasz voucher na 400 zł do sklepów Douglas

400 zł na zakupy w mall.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibank

Bon o wartości 400 zł do morele.net od Citibanku

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments