Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: Nawet 750 zł za polecenia + smartfon LG K3 lub K10 dla przyjaciela

Citibank szturmem bierze rynek promocji bankowych. To już nie tylko vouchery za założenie karty kredytowej czy moneyback powiązany z kontem Citi Priority. W nowym programie Citibanku polecający kartę kredytową zgarnąć może nawet 750 zł premii pieniężnej, a polecany otrzymać smartfon LG K3 lub K10. Wygląda na to, że umiejętnie połączenie ofert, przynieść może ponadprzeciętne rezultaty – dla was i dla waszych przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Kto może zostać polecającym?

W pierwszej kolejności prześwietlamy warunki stawiane przed polecającym, gdyż jest to osoba inicjująca dalszy ciąg zdarzeń. Przyznać trzeba, że oczekiwania nie są zbyt skomplikowane. Aby zostać polecającym wystarczy posiadać dowolną kartę kredytową Citibanku oraz wypełnić formularz dedykowany akcji, gdzie oprócz swoich danych, należy zostawić również dane swojego przyjaciela oraz zaakceptować odpowiednie zgody.

Za każde skutecznie polecenie otrzymać można 150 zł premii. To jednak nie wszystko, gdyż grono poleconych wynosić może do 5 osób, co podbija maksymalną stawkę bonusu do 750 zł. Oczywiście każdorazowo premia wypłacana będzie po spełnieniu wszystkich, stawianych przed poleconym warunków. Wpływu premii na rachunek karty należy spodziewać się nie później niż niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Ot cała filozofia.

Kto może zostać poleconym?

Kiedy zostaniemy wytypowani przez przyjaciela, jako osoba idealnie dopasowana do udziału w akcji, musimy sprawdzić, czy przypadkiem po 1 stycznia 2015 roku nie posiadaliśmy jakiejkolwiek karty kredytowej w Citibanku. W przeciwnym wypadku spełnienie dodatkowych warunków promocji, będzie wyłącznie stratą czasu i energii. Jeżeli jednak nasza współpraca z Citibankiem miała miejsce przed 2015 rokiem, to możemy śmiało zastanowić się, który smartfon chcielibyśmy otrzymać od kuriera.

Nie zapominajmy przy tym, że wyrobienie karty kredytowej, zawsze poprzedzone jest weryfikacją zdolności kredytowej, gdzie kluczową rolę odgrywają nasze dochody. Minimalne oczekiwania stawiane przed potencjalnym klientem to:

  • minimalny wiek – 21 lat,
  • minimalny dochód – 1 200 zł netto,
  • minimalny okres zatrudnienia – 3 miesiące.

W przypadku osób prowadzących własną firmę minimalny wiek posiadacza karty to 25 lat, a sama działalność gospodarcza prowadzona być musi przynajmniej od 24 miesięcy.

Smartfon LG K3 czy K10 – oto jest pytanie?

Kiedy skorzystaliśmy z okazji, a w palcach obracamy już kartą kredytową, należy podjąć ostateczną decyzję dotyczącą nagrody. Oczywiście prawa natury są nieubłagane i do urządzenia o wyższej wartości wiedzie droga dłuższa i bardziej kręta – LG K10 wyceniony jest przez organizatora promocji na 525 zł, a LG K3 na 320 zł. Zacznijmy więc od mniej wymagającej wyprawy.  Aby stać się właścicielem smartfona LG K3 należy:

  • przynajmniej 1 raz zalogować się do systemu bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
  • dokonać kartą lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 500 zł.

Na obie czynności mamy czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Jeżeli jednak urządzenie tańsze nie spełnia naszych oczekiwań i chcielibyśmy otrzymać bardziej wypasiony model LG K10, musimy do powyższej listy dołożyć konieczność:

  • zawarcia dodatkowego limitu kredytu do umowy o kartę kredytową Citibank na kwotę min.
    1 000 zł lub,
  • dokonania płatności bezgotówkowej kartą na kwotę min. 500 zł oraz złożenia dyspozycji rozłożenia tej kwoty na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort lub,
  • złożenia dyspozycji dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł, rozłożonego na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort.

Na spełnienie dodatkowych warunków mamy czas do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Oceniając wartość nagrody do stawianych przez organizatora warunków, dochodzimy do wniosku, że wygodniejszą opcją jest sięgnięcie po smartfon… tańszy. Rozłożenie wymaganej transakcji na raty, niesie za sobą dodatkowe koszty. Prowizja z tego tytułu wynieść może nawet 20% (100 zł), a obsługa każdej raty kosztuje 20 zł miesięcznie. To całkiem sporo przy stosunkowo niewielkiej kwocie zobowiązania.

Regulamin transakcji znajdziecie w tym miejscu.

Którą kartę kredytową wybrać?

Program poleceń obejmuje 4 karty kredytowe oferowane przez Citibank. Są to: Citi Simplicity, MasterCard World, PremierMiles, BP PAYBACK. Największym wzięciem cieszy się rozwiązanie w pierwsze, gdyż karta Citi Simplicity jest zwolniona z opłaty za wydanie i z opłaty rocznej. Pozostałe “plastiki” są płatne, ale oferują dodatkowo programy lojalnościowe. Ostateczny wybór powinien  zostać poprzedzony głęboką zadumą, czyli wnikliwą analizą naszych potrzeb.

citikart

Źródło obrazka: strona Citibank

Warto skorzystać również z pozostałych propozycji Citibanku, gdzie otrzymać można 400 zł na zakupy w perfumeriach Douglas, mall.pl czy morele.net. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby przy okazji podpisać umowę o prowadzenie konta Citi Priority. Pozwoli to sięgnąć po kolejne 400 zł premii. Wszystko wskazuje na to, że Citibank posiada coraz więcej atutów, aby rozdawać karty w obszarze promocji bankowych. I nie mamy tutaj na myśli wyłącznie kart kredytowych.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments