Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Credit Agricole: nawet 200 zł za Konto dla Ciebie

Bank Credit Agricole konsekwentnie namawia do przeniesienia rachunku osobistego właśnie do niego. W zamian za ten ruch proponuje 100 lub 200 zł nagrody. Premia zależy od wysokości wpływu na nowo otwarte konto.

 

Trzeba przyznać, że zasady akcji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” nie wymagają wiele aktywności od jej uczestników. Mogą być nimi osoby, które po 1 kwietnia 2018 r. do dnia przystąpienia do promocji nie były posiadaczami rachunku w Credit Agricole. Regulamin wyklucza też tych, którzy już kiedyś skorzystali z premii za przeniesienie rachunku do tego banku.

Załóż Konto dla Ciebie, przenieś dotychczasowy rachunek…

W ramach tej akcji aktywność uczestnika sprowadza się do złożenia do 31 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej promocji wniosku o otwarcie Konta dla Ciebie. Następnie – w ciągu 7 dni od chwili zawarcia umowy o rachunek – trzeba upoważnić Credit Agricole do przeniesienia dotychczasowego konta właśnie do niego.

Wiąże się to z koniecznością wypełnienia formularza, w którym podaje się nazwę obecnego banku, numer przenoszonego rachunku, wydaje się dyspozycję jego zamknięcia.

Regulamin promocji mówi też o wpisaniu danych instytucji, która powinna być powiadomiona przez Credit Agricole o zmianie rachunku, na który ma przesyłać wynagrodzenie. Do otrzymania premii nie jest jednak konieczne przeniesienie wynagrodzenia. Tak więc, dla „świętego” spokoju, można wpisać te dane, ale nie ma obowiązku, by dokument dostarczać do pracodawcy.

zapewnij wpływ, odbierz nagrodę

Można z nim zrobić co się chce, gdyż warunkiem zgarnięcia bonusu jest zapewnienie wpływu na nowo otwarte Konto dla Ciebie w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych. Gdy będzie on zasilany kwotą min. 1000 zł premia wyniesie 100 zł. Gdyby co miesiąc wpływało min. 3000 zł, nagrodą będzie 200 zł.

Dodajmy, że pojęciem „wpływ” regulamin określa sumę wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek. Nie mogą to być transakcje między rachunkami uczestnika promocji, ani tymi, których jest on posiadaczem, współposiadaczem lub ma do nich pełnomocnictwo.

Credit Agricole przekaże nagrodę na Konto dla Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym odnotowany został ostatni z 3 wymaganych wpływów.

 

Otwórz Konto dla Ciebie i zgarnij 200 zł

Konto dla Ciebie – co warto wiedzieć

W ramach tej promocji należy założyć Konto dla Ciebie w wersji „standardowej” lub VIP. Ta druga wymaga zapewnienia wpływów w wysokości 10 000 zł lub utrzymania średnio miesięcznego salda w wysokości 200 000 zł, więc skupmy się na wersji podstawowej.

Zapewnienie w każdym miesiącu wpływu w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem sprawi, że Konto dla Ciebie będzie prowadzone za darmo. Bezpłatne będzie też korzystanie z wydanej do niego karty oraz wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce. W przeciwnym razie opłaty wyniosą – 7 zł (za konto), 9 zł (za kartę) i 5 zł (za wypłatę z obcego bankomatu).

Dodajmy, że wraz z Kontem dla Ciebie warto otworzyć Rachunek Oszczędzam. Przez 4 miesiące od jego uruchomienia oprocentowanie środków do 50 000 zł wynosi 3%.

Tym, których znajomi mają konto w Credit Agricole podpowiadamy, że otwierając Konto dla Ciebie z kodem polecenia można zyskać dodatkowe 50 zł, a potem, polecając ten rachunek innym, za każdego skutecznie pozyskanego klienta bank zapłaci 50 zł. Maksymalna premia z tego tytułu może wynieść 500 zł.

Naszym zdaniem

Podkreślamy, że w ramach tej akcji wymagana jest bardzo niewielka aktywność jej uczestnika. Sprowadza się ona do złożenia wniosku o otwarcie Konta dla Ciebie i upoważnienia Credit Agricole do przeniesienia dotychczasowego rachunku z innego banku.

Nie musi to być wcale konto, z którego korzystamy na co dzień. Spokojnie można wykorzystać okazję i zamknąć jakiś niepotrzebny już rachunek. Potem pozostanie tylko zapewnienie w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych wpływu i cieszenie się nagrodą. Nawet ta niższa – 100 zł, przy tak niewielkiej aktywności, jest atrakcyjną premią.

 

Czytaj też: BNP Paribas: 350 zł z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na eŚwiat

Czytaj też: Citibank: 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity 

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments