Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na eŚwiat

BNP Paribas intensywnie stara się przekonać do swoich produktów jak najszerszą rzeszę osób. Akcje promocyjne nie tylko są częste, ale przynoszą też bardzo atrakcyjne nagrody. Tym razem, zakładając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat, można otrzymać 350 zł.

Zgodnie z regulaminem, promocja „Bezpiecznie w sieci” ma trwać do 28 lipca 2019 r. Przewidujemy jednak, że zakończy się wcześniej, gdyż jej organizator – Ad Astra sp. z o.o. – przygotował tylko 2.500 nagród.

Uczestnicy promocji

W tej akcji mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne, które w okresie 9 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie konta nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Okres karencji dotyczy także klientów przejętego niedawno przez ten bank Raiffeisen Polbanku.

Rejestracja i wniosek o konto

Regulamin bardzo precyzyjnie określa wymagania stawiane przed uczestnikami tej promocji. Po pierwsze, do 28 lipca 2019 r. trzeba zarejestrować się na stronie internetowej promocji. Po otrzymaniu na przekazany adres e-mail specjalnego linka, w podanym wyżej terminie, należy skorzystać z niego i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej. Regulamin wymaga, by umowa o wspomniane produkty została podpisana najpóźniej 4 sierpnia 2019 r.

Wymagana aktywność

Nadchodzi czas na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z rachunku. W sierpniu i wrześniu należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz min. 3 przelewy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile. Za te działania przysługuje nagroda w wysokości 200 zł, która zostanie przekazana do końca października 2019 r.
Tylko spełnienie wymagań uprawniających do jej otrzymania daje prawo do ubiegania się o drugą część bonusu.

Kolejne zadanie jest identyczne z opisanym wyżej – w październiku i w listopadzie trzeba zrealizować transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i wykonać przynajmniej 3 przelewy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nagrodą będzie 150 zł, które zostanie przesłane na nowo otwarte konto do końca grudnia 2019 r.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat

Istotne informacje

Regulamin precyzuje, że transakcje bezgotówkowe to płatności kartą debetową za towary i usługi w placówkach stacjonarnych i przez internet. Dopuszczalne jest skorzystanie z Google Pay i Apple Pay. Warunków promocji nie spełnią natomiast płatności typu Blik, DotPay, Przelewy 24, czy PayU.

Przelewy mogą być wykonane w bankowości elektronicznej (zarówno przez internet w Pl@net, jak i w aplikacji GOmobile), przy czym niedopuszczalne są przelewy natychmiastowe oraz zrealizowane w sposób niespełniający warunków transakcji bezgotówkowych.

W wiadomości o przyznaniu nagrody za aktywność w sierpniu i wrześniu organizator wskaże stronę internetową, na której trzeba się zalogować i podać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma trafić bonus. Niezrealizowanie tego punktu sprawi, że premia nie zostanie wypłacona.

Konto Otwarte na Ciebie i Karta Otwarta na eŚwiat

Konto Otwarte na Ciebie otwierane i prowadzone jest za darmo. W ramach tej promocji trzeba skorzystać z Karty Otwartej na eŚwiat. Bank pobiera za nią 6 zł miesięcznie i tej opłaty niestety nie da się uniknąć.

W zamian otrzymujemy ubezpieczenie „Cyber pomoc” (obejmujące, między innymi, ochronę po awarii komputera, której skutkiem była utrata danych z danych czy w sytuacji uzyskania dostępu do konta przez osobę nieuprawnioną) oraz możliwość bezpłatnego korzystania w Polsce ze wszystkich bankomatów.

Naszym zdaniem

350 zł za umiarkowaną aktywność w czterech miesiącach, to naprawdę atrakcyjna nagroda. Wykonanie w każdym z nich transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz 3 przelewów jest w zasięgu każdego uczestnika promocji.

Radość z otrzymania premii popsuje niektórym zapewne konieczność poniesienia opłaty w wysokości 6 zł za Kartę Otwartą na eŚwiat. Można się jednak pocieszyć, że nie są to pieniądze przekazane bankowi za nic. Wszak za tę kwotę korzysta się z ubezpieczenie „Cyber pomoc” i za darmo wypłaca pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Po odliczeniu kosztów związanych z Kartą Otwartą na eŚwiat w kieszeni i tak zostanie ponad 300 zł.

Czytaj też: Citibank: 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Czytaj też: Co nam mówi numer konta bankowego?

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
4 lat temu

Banki ostatnimi czasy mają multum podobnych promocji, fajnie, bo to przyciąga nowych klientów. Dobrze pomyślane , ale czy w BNP nie jest aktualnie promocja na 550zl ?