Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij premię i weź udział w filmie znanego YouTubera – eKonto m od mBanku

Ostatnia promocja mBanku związana z solidnym moneybackiem i gwarancją niezmienności opłat za prowadzenie konta, spotkała się z naszym niekrytym entuzjazmem. Tym razem bierzemy na muszkę konkurs i promocję skierowaną do osób w wieku od 18 do 24 lat, gdzie nagrodą oprócz premii pieniężnej, jest udział w filmie popularnego YouTubera. Jeśli jesteście kreatywni oraz szukacie nowoczesnego konta osobistego to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do lektury.  

100 zł za spełnienie prostych warunków

Na pierwszy ogień bierzemy promocję „Zyskaj 100 zł z eKontem m”, która skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które do 11 lipca 2017 roku złożą wniosek i zawrą umowę o prowadzenie eKonta m wraz z kartą debetową. Oczywiście uczestnikami akcji mogą zostać wyłącznie klienci nowi. Status ten otrzymają osoby, które od 01 stycznia 2016 roku nie były lub nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami:

  • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
  • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli jesteście już pewni, że w oczach banku jawicie się jako nowi klienci, wystarczy że każdego z dwóch miesięcy następujących po założeniu konta, wykonacie min. 5 transakcji kartą i przynajmniej raz zalogujcie się do aplikacji mobilnej. Premia wypłacana będzie proporcjonalnie, po 50 zł, za każdy miesiąc w którym spełnione zostały warunki. Jeśli założycie konto w czerwcu, kierujcie się wskazówkami zamieszczonymi na poniższej infografice:

ekontominfografika

Źródło: strona mBanku

 

Z promocji wykluczone są osoby otwierające rachunek wspólny. Kwota nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Pełny regulamin promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m” znajdziecie w tym miejscu.

Zaprojektuj kartę i zgarnij nagrody

Jeśli 100 zł premii to dla Was średnia motywacja do założenia konta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przystąpić do konkursu „Starcie w karcie” i sięgnąć po dodatkowe trofea. A tutaj oprócz serii zaciętych pojedynków i bonusów pieniężnych, czekają także profity o niematerialnym charakterze. Przystępując do konkursu sięgnąć można po 500 zł premii za projekt karty, a także otrzymać szansę na udział w filmie jednego ze znanych YouTuberów. Zanim jednak oswoicie się z bogactwem i sławą, przyjrzymy się oczekiwaniom stawianym przez organizatora akcji.

Dołącz do drużyny Ajgora lub Blowka

W przeciwieństwie do promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m”, w pojedynkach pomiędzy drużynami znanych YouTuberów mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie. Organizator dopuścił do konkursu osoby które ukończyły 13 lat, jednak konieczna jest zgoda przedstawiciela ustawowego młodocianego artysty. Warunkiem udziału w akcji jest:

  • wypełnienie i przesłanie formularza konkursowego,
  • zaakceptowanie wskazanych przez organizatora zgód,
  • przesłanie poprzez formularz autorskiej grafiki lub fotografii będącej projektem graficznym karty płatniczej,
  • wybór jednego z teamów (Ajgor lub Blowek) oraz przesłanie poprzez kreator swojego projektu.

ajgorblowek

Źródło: strona promocji

Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania projektu, o czym uczestnik zostanie poinformowany do 24 godzin od chwili przesłania propozycji. Posiadacze bujnej i nieskrępowanej wyobraźni powinni mieć się na baczności, gdyż projekty nie powinny naruszać praw osób trzecich, dobrych obyczajów czy uczuć religijnych. Wszystko to pod rygorem natychmiastowego wykluczenia z konkursu. Ma być grzecznie i pięknie.

Pojedynek na przestrzeni 4 rund

Konkurs zakontraktowany został na cztery rundy. Podczas każdej przyznanych zostanie łącznie 20 nagród pieniężnych i 6 nagród głównych. Trofea opiszemy szczegółowo w kolejnym akapicie, jednak teraz skupmy się na harmonogramie poszczególnych potyczek:

  • I runda – w terminie od 30.05.2017 r. od godz. 16.00 do 3.06.2017 r. do godz. 11.59
  • II runda – w terminie od 3.06.2017 r. od godz. 12.00 do 10.06.2017 r. do godz.11.59
  • III runda – w terminie od 10.06.2017 r. od godz. 12.00 do 17.06.2017 r. do godz. 11.59
  • IV runda – w terminie od 17.06.2017 r. od godz. 12:00 do 24.06.2017 r. do godz. 12.00

500 zł za projekt karty + występ na YouTube

W przyznawaniu nagród kluczową rolę odgrywają Youtuberzy, którzy jako patroni swoich teamów, dokonają subiektywnej oceny nadesłanych projektów. W konsekwencji po każdej rundzie 10 osób otrzyma premie pieniężne w kwocie 500 zł każda, a szczęśliwa trójka z wyłonionej dziesiątki zgarnie dodatkowo nagrodę główną w postaci grupowego spotkania z YouTuberami. Celem zlotu ma być nagranie materiału, który następnie wyemitowany zostanie na kanałach Ajgora lub Blowka.

Organizator poinformuje zwycięzców konkursu o przyznaniu nagród za pośrednictwem wiadomości przesłanej na wskazany adres e-mail. Każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę projektów i zgarnąć wielokrotną premię pieniężną. Regulamin konkursu „Starcie w karcie” znajdziecie w tym miejscu.

eKonto m dojrzewa wraz z Tobą

Słów kilka o koncie osobistym, którego posiadanie otwiera nam drogę do uczestnictwa w promocji. eKonto m jest specyficznym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, kierowanym do osób, które ukończyły 13 rok życia. Cechą charakterystyczną konta jest to, że dojrzewa wraz ze swoim  posiadaczem, oferując wraz z postępującym czasem coraz więcej zaawansowanych rozwiązań. Oczywiście im starsi jesteście, tym więcej warunków musicie spełnić, aby za prowadzenia konta i karty nie zapłacić nic. Podstawowe kategorie opłat prezentuje poniższa tabela:

tabelaekontom

Źródło: strona mBanku

Naszym zdaniem

W naszej opinii mBank złapał wiatr w żagle i skutecznie wzmacnia swoją pozycję w obszarze ofert specjalnych. Omawiana promocja i towarzyszący jej konkurs dają możliwość sięgnięcia zarówno po solidną premię pieniężną oraz daje możliwość występu w jednym z odcinków znanego YouTubera. Przyznajemy, że pierwszy raz spotykamy się z tego typu nagrodą i liczymy skrycie, że to jeszcze nie ostatnie słowo mBanku.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments