Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 3,5% na 3 miesiące do 400.000 zł na Koncie Oszczędnościowym

Getin Bank postawił duże wyzwanie przed konkurencją. Proponuje nie tylko bardzo wysokie oprocentowanie Konta Oszczędnościowego – 3,5% w skali roku przez 3 miesiące, ale i gotów jest je wypłacić dla kwoty aż 400.000 zł.

 

W ramach XIV edycja promocji „Na nowe środki” pieniądze można wpłacać do 23 grudnia 2018 r. Mogą w niej uczestniczyć nowi i obecni klienci Getin Banku. Ważne, by oprócz Konta Oszczędnościowego posiadali w tym banku także konto osobiste oraz wyrazili zgody marketingowe, w tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.

Wysokie oprocentowanie dużej kwoty

Pod pojęciem „nowe środki” Getin Bank rozumie nadwyżkę ponad saldo na Koncie Oszczędnościowym i innych produktach depozytowych w dniu 19 listopada 2018 r.

Podwyższone aż do 3,5% w skali roku oprocentowanie będzie naliczane przez 92 dni dla nowych środków od pierwszego dnia, w którym pojawią się na Koncie Oszczędnościowym uczestnika promocji. Maksymalna kwota objęta tak wysokim oprocentowaniem to 400.000 zł. „Stare środki” oraz nadwyżka ponad wspomnianą kwotę, objęte będą oprocentowaniem standardowym, które – zależnie od salda na Koncie Oszczędnościowym – wynosi obecnie od 0,85% – 1,05%.

Bank oferuje też oprocentowanie premiowe, czyli podwyższone w stosunku do standardowego o 0,25%, jeśli posiadacz Konta Oszczędnościowego wykaże się aktywnością w korzystaniu z konta osobistego, czyli zapewni comiesięczne wpływy w wysokości przynajmniej 1.000 zł oraz wykona kartą debetową wydaną do rachunku w każdym miesiącu transakcje na kwotę min. 300 zł. Konieczne jest też wyrażenie zgód marketingowych i zgody na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.

 

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE W GETIN BANKU

Dodatkowe informacje

W XIV edycji akcji „Na nowe środki” nie mogą brać udziału posiadacze Celowych Kont, Konta Skarbonka i uczestnicy promocji Family Saver. Dodajmy, że z udziału w tej akcji wykluczeni są Ci klienci Getin Banku, którzy brali udział w jej poprzednich edycjach i okres podwyższonego oprocentowania dobiegnie/dobiegł im końca w okresie 22 listopada – 23 grudnia 2018 r.

Opisywaną akcją promocyjną nie są objęte Konta Oszczędnościowe prowadzone jako wspólne rachunki płatnicze. Szczegóły promocji „Na nowe środki – XIV edycja” zawarte są w jej regulaminie.

Naszym zdaniem

Ofertę wyróżnia wysokie oprocentowanie – 3,5% w skali roku przez 3 miesiące, oraz kwota maksymalna – 400.000 zł (na ogół jest to tylko 200.000 zł). Warunki obecnej edycji promocji „Na nowe środki” to zapewne „magnes”, który ma zachęcić klientów do oferty depozytowej Getin Banku. Warto pamiętać, że wszystkie środki do 100 000 euro (ok. 430.000 zł) na osobę, zgromadzone w jednym banku, objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i powinny być wypłacone w całości w ciągu 7 dni roboczych od chwili zaprzestania działalności przez bank, w którym je ulokowali.

 

Sprawdź też: Ranking lokat bankowych

Sprawdź też: Ranking kredytów gotówkowych

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments