Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

ING Bank Śląski: nawet 140 zł premii za założenie konta Direct

ING cyklicznie nagradza osoby decydujące się na założenie konta osobistego Direct. Zazwyczaj premia wynosi 100 zł, jednak tym razem bank podwyższył stawkę i kusi bonusem do 140 zł. Co ciekawe wymagania organizatora zmieniają się wraz z wiekiem uczestnika promocji. Zapraszamy do lektury.

Kto skorzysta?

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego skierowana jest wyłącznie do klientów nowych, czyli osób pełnoletnich, które od 1 czerwca 2016 roku do 30 listopada 2017 roku nie posiadały ani współposiadały Konta z Lwem: Klasycznego, Direct, Komfort, Premium i Student. Jeśli jesteście pewni, że we wskazanym okresie nie posiadaliście żadnego z wymienionych rachunków i w dalszym ciągu interesuje was udział w promocji to powinniście najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku:

  • złożyć wniosek o konto wraz z kartą za pośrednictwem strony internetowej, lub
  • wypełnić formularz rejestracyjny w systemie bankowości internetowej – opcja ta dostępna jest dla osób, które na dzień 30 listopada 2017 roku były już posiadaczami konta oszczędnościowego,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwoływać jej do dnia wypłaty nagrody.

Bonus za spełnienie warunków

Kiedy staniecie się już posiadaczami jednego z wymaganych kont osobistych, a do tego nie obchodziliście jeszcze dwudziestych szóstych urodzin to od 100 zł premii dzieli was zaledwie 8 transakcji kartą lub BLIKIEM. Operacje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane do 20 kwietnia 2018 roku. Jeżeli chcecie sięgnąć po dodatkowe 40 zł, to otrzymacie je w dwóch 20 zł transzach, pod warunkiem że:

  • trzy z wymaganych transakcji będą płatnościami BLIK w internecie,
  • na wasze konto wpłynie stypendium lub wynagrodzenie.

Należy pamiętać, że organizator odrzuci wpływy pochodzące z innego waszego konta. Odpadają także wpłaty własne zrealizowane w oddziale oraz we wpłatomatach banku. Na spełnienie wszystkich powyższych warunków macie czas do 31 marca 2018 roku.

Osoby powyżej 26 roku życia muszą stawić czoła ciut trudniejszym wymaganiom. Zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i wpływ wynagrodzenia powinny opiewać na kwotę minimum 1 000 zł. Starsi uczestnicy na spełnienie warunków mają za to więcej czasu i muszą się wyrobić najpóźniej do 31 maja 2018 roku.

 

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO DIRECT

Przekazanie nagród

Osoby poniżej dwudziestego piątego roku życia otrzymają nagrodę w formie przelewu na otwarte wcześniej konto oszczędnościowe najpóźniej do 31 kwietnia 2018 roku. Klienci starsi powinni spodziewać się dodatkowego wpływu do 30 czerwca 2018 roku. Kwota nagród zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Pamiętajcie, że na dzień wypłaty nagrody musicie posiadać konto osobiste wraz z Kartą oraz rachunek oszczędnościowy.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego to solidna i uczciwa propozycja. Organizator postawił na uczciwy balans pomiędzy warunkami akcji a kwotą proponowanej nagrody. Oczekiwania wobec uczestników są również bardzo precyzyjne i nie wymagają wielokrotnej lektury regulaminu. Jeżeli dorzucimy do tego bezwarunkowo bezpłatne konto i darmowe wypłaty z bankomatów sieci ING i Planet Cash, to otrzymujemy ofertę co najmniej wartą zainteresowania.

 

Czytaj też: Rankomat poleca: najlepsze konta osobiste – grudzień 2017
Czytaj też: Co nam mówi numer konta bankowego?

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamil
kamil
6 lat temu

Wg regulaminu dla osób do 25 roku życia bank wypłaci nagrodę do 8 sierpnia 2018 r. na Konto oszczędnościowe. Wg was do 31.04. Jak to jest na prawdę?

Bartek Borucki
Bartek Borucki
6 lat temu
Reply to  kamil

Dzień dobry,

termin 8 sierpnia 2018 r. dotyczy kolejnej edycji promocji. We wskazanych miejscach faktycznie podpięte zostały bieżące regulaminy, co zapewne wynika z faktu, że adresy pod którymi były załączone nie uległy zmianie. W każdym razie dziękujemy za czujność.