Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

ING Bank Śląski: do 30 zł za płatności BLIKIEM w sklepach internetowych

ING Bank Śląski zachęca klientów do korzystania z nowoczesnych metod płatności oferując do 30 zł zwrotu za transakcje opłacone BLIKIEM. Niskiej kwocie bonusu towarzyszą bardzo proste warunki, dlatego zdecydowaliśmy przyjrzeć się bliżej ofercie banku działającego pod szyldem pomarańczowego lwa.

Tylko dla wybranych

Jak już zapewne się domyślacie promocja jest ściśle limitowana i skorzystają z niej tylko osoby, które otrzymały wcześniej stosowne zaproszenie. Inwitacja rozsyłana jest w formie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Zalecamy więc weryfikację zawartości waszych skrzynek pocztowych w Moim ING. Jeżeli bank dał Wam możliwość udziału w akcji, musicie najpóźniej do 31 października 2017 roku:

Wypłata nagrody na konto

Po spełnieniu powyższych warunków wypatrujcie wpływu premii na rachunek. Jej wysokość zależy od kwoty jaką wydaliście podczas internetowych zakupów. Bank zdecydował się na zwrot 5% wartości dokonanych transakcji. Wynika z tego, że premię w maksymalnej kwocie (30 zł) zapewnią zakupy na kwotę minimum 600 zł. Nagrody przekazywane będą do 20 listopada 2017 roku.

Tym razem premia nie została zwolniona ze zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Bez obaw – bank ustanowił dodatkową nagrodę na sfinansowanie 19% podatku. Dzięki temu zdobyty bonus nie będzie korygowany o dodatkowe obciążenia.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

To kolejna w tym tygodniu propozycja zachęcająca do płatności BLIKIEM. Tym razem skierowana została wyłącznie do ściśle określonej grupy klientów. Podobny manewr wykorzystano podczas promocji premiującej osoby przekazujące na konto w ING swoje pensje. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy takie podejście ma sens, gdyż może się to spotkać z rozczarowaniem lojalnych klientów, którzy zaproszenia do akcji nie otrzymali.

Wracając do promocji „Bonus za płatności BLIKIEM w Internecie” uważamy, że relacja stawianych warunków do potencjalnej nagrody jest na przyzwoitym poziomie. Osoby płacące BLIKIEM z pewnością nie będą zastanawiać się nad udziałem w akcji. Należy tylko pamiętać, że premię w pełnej kwocie zapewnią transakcje na kwotę minimum 600 zł.

 

Czytaj też: Citibank: 400 zł do oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

Czytaj też: BZ WBK: 100 zł za średnią 4.0 na świadectwie

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments