Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Pakiet korzyści dla zmotoryzowanych – Konto Jedyne w Toyota Bank

Poszukując atrakcyjnej oferty konta osobistego, często zwracamy uwagę na dodatkowe profity jakie proponuje bank w zamian za otwarcie rachunku. Przedstawiliśmy już promocje pozwalające zdobyć nowoczesny smartfon, bilety do kina czy premię pieniężną. Tym razem do grupy promocyjnych ofert pragniemy dołączyć Konto Jedyne, dopasowane do oczekiwań zmotoryzowanych klientów Toyota Banku. Tańsze tankowanie oraz atrakcyjne pakiety assistance przewidziane zostały dla kierowców pojazdów wszystkich marek (nie tylko Toyoty).

“Tankuj korzyści do pełna” – płać mniej za paliwo z Toyota Bankiem

 

Dla wszystkich zastanawiających się nad założeniem Konta Jedynego, prześwietlamy warunki promocji “Tankuj korzyści do pełna”. Aby zostać uczestnikiem akcji wystarczy założyć Jedyne Konto wraz z kartą debetową oraz wypełnić krótki formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie banku. Pamiętać należy o wyrażeniu zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS. Promocja obowiązuje w okresie od 01.01.2017 roku do 31.12.2017 roku, z tym że bank zastrzega sobie możliwość zmiany okresu trwania oferty.

Propozycja Toyota Banku oparta jest o mechanizm moneyback. Po spełnieniu warunków promocji, bank zwraca na konto uczestnika określoną kwotę pieniędzy. Zgodnie z regulaminem maksymalny moneyback za zakup paliwa to 50 zł miesięcznie, co w skali roku może dać kwotę nawet 600 zł. Wysokość zwrotu uzależniona jest od takich parametrów jak: średnie saldo na koncie osobistym, średnie saldo oszczędności zgromadzonych poza rachunkiem głównym oraz kwota transakcji dowolnych.

Zwracamy uwagę, że organizator promocji rozdziela operacje bezgotówkowe na transakcje dowolne, dokonywane kartą w punktach usługowo-handlowych innych niż stacje paliw i transakcje petrol jako płatności kartą z tytułu zakupu paliw. Moneyback obliczany jest od kwoty operacji petrol. Wysokość możliwego do zgarnięcia zwrotu, prezentuje poniższa tabela:

transakcje_dowolne

Z zestawienia wynika, że każdy zainteresowany zwrotem w wysokości 5% tytułem transakcji petrol, powinien w każdym miesiącu promocji utrzymywać na rachunku osobistym saldo nie mniejsze niż 1 000 zł, na rachunkach oszczędnościowych (z wyłączeniem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego) i lokatach saldo nie mniejsze niż 10 000 zł oraz dokonać transakcji dowolnych na minimum 500 zł. W poniższej tabeli przedstawiamy, ile miesięcznie należy płacić za paliwo, aby otrzymać każdorazowo premię w maksymalnej kwocie:

transakcje_petrol

Wypłata premii następować będzie poprzez przelew środków na konto uczestnika, wykonywany przez bank piętnastego dnia roboczego, każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Czy faktycznie opłaca się tankować w asyście Toyota Banku?

 

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy faktycznie chcemy aktywnie korzystać z konta i lokować oszczędności w Toyota Banku. Warto zastanowić się również, jak dużo miesięcznie wydajemy na paliwo. Analiza oferty wykazała, że przy spełnieniu minimalnych warunków promocji, moneyback w pełnej kwocie otrzymamy, dokonując zakupów paliwa za minimum 1 000 zł miesięcznie. Dla kierowców okazjonalnych to dużo, ale są osoby na których kwota ta nie robi większego wrażenia.

Konto Jedyne samo w sobie jest ofertą godną polecenia. Jego otwarcie jest darmowe, podobnie jak wydanie i obsługa karty debetowej. Za korzystanie z rachunku bank liczy sobie 2,49 zł miesięcznie, jednak opłaty tej można uniknąć, dokonując każdego miesiąca transakcji kartą na kwotę minimum 400 zł. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość skorzystania z Serwisu Medycznego lub Moto Assistance w bardzo atrakcyjnej cenie. Już za 8 zł miesięcznie nie będziemy musieli martwić się o ewentualne holowanie samochodu czy organizację wizyty lekarskiej. Na koniec warto wspomnieć, że Toyota Bank dysponuje także atrakcyjną ofertą lokat, z którymi zapoznać możecie się w tym miejscu.

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments