Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Masterpass: 25 złotych rabatu do eCarrefour

Dla osób ceniących zakupy zdalne w eCarrefour oraz korzystających z zalet płatności Masterpass mamy doskonałą informację. W zamian za opłacenie zamówienia przy pomocy elektronicznego portfela, kolejne sprawunki w wirtualnym markecie będą o 25 złotych tańsze. Podpowiadamy jak to zrobić.

 

25 złotych zniżki na zakupy

Warunki stawiane przez organizatora akcji najprościej określić można jako łatwe i nieangażujące. Aby zapewnić sobie zniżkę na kolejne zakupy wystarczy do 30 września 2017 roku:

  • dokonać w eCarrefour zakupów na dowolną kwotę
  • zapłacić za zamówienie przy użyciu Masterpass

Po wywiązaniu się z powyższych wymogów i otrzymaniu paczki, przeszukajcie dokładnie karton, gdyż prawdopodobnie znajdziecie tam voucher o wartości 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour. Niestety, nagroda nie jest gwarantowana. Pula bonów ograniczona została do 500 sztuk. Działa tu prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy.

Pamiętajcie jednak, że dobrotliwy organizator promocji nie wyklucza zwiększenia limitu dostępnych nagród. Informację o zakończeniu lub jakichkolwiek zmianach znajdziecie na stronie internetowej sklepu.

Realizacja bonów

Jeśli w paczce zamówionych specjałów znaleźliście się także promocyjny bon, możecie bez przeszkód wykorzystać go podczas kolejnych zakupów w eCarrefour. Aby całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem kierujcie się poniższymi zasadami:

  • kwota zakupów opiewać musi na kwotę min. 50 zł brutto (wliczając koszt dostawy)
  • zakupy muszą zostać zrealizowane w terminie określonym na bonie promocyjnym
  • podczas dokonywania płatności należy wpisać kod rabatowy w odpowiednio oznaczone pole
  • zapłata za zakupy musi odbyć się za pomocą Masterpass

To wszystko. Vouchery nie mogą być przedmiotem obrotu gospodarczego ani nie podlegają wymianie na gotówkę. W przypadku zniszczenia bonu rabat przepada bezpowrotnie, gdyż organizator akcji nie przewiduje wydawania duplikatów. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie promocji.   

Osoby zainteresowanie usługą Masterpass, zachęcamy do lektury poradnika Masterpass – płatności na wyciągnięcie palca, gdzie w prosty i przystępny sposób przedstawiliśmy zalety oraz zasady funkcjonowania elektronicznego portfela sygnowanego logiem Mastercard. To z pewnością duże udogodnienie dla entuzjastów zakupów w sieci.

Naszym zdaniem

Mikro promocje mają to do siebie, że jedni w nich uczestniczą i zgarniają łatwe łupy, a inni omijają je szerokim łukiem. Często kwota bonusu wydaje się na tyle niska, że już na starcie zniechęca do zapoznania się warunkami oferty. A te często są na tyle proste, że spełniamy je przed przystąpieniem do samej akcji. I tak osoby korzystające z Masterpass odwiedzić mogą eCarrefour, zrobić zakupy, zapłacić za pomocą elektronicznego portfela i zgarnąć zniżkę na kolejne. W prostocie siła.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 25 zł kieszonkowego przez 6 miesięcy

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments