Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 150 zł za założenie eKonta Plus lub Standard

W kolejnej edycji promocji „Lepiej z eKontem” organizowanej przez mBank można zdobyć 150 zł. Wystarczy płacić kartą debetową lub BLIKIEM dostępnym w bankowości mobilnej. Im więcej transakcji wykonamy w ten sposób, tym wyższą nagrodę otrzymamy.

 

Nagradzanie przez banki swoich nowych klientów za założenie konta i aktywne korzystanie z wydanej do niego karty debetowej stało się już oczywistą oczywistością. Różne są tylko warunki do spełnienia i kwoty nagród.

Warunki udziału w promocji

W tej edycji promocji „Lepiej z eKontem” mogą wziąć udział osoby, które nie miały w mBanku konta (osobistego bądź oszczędnościowego) po 1 stycznia 2016 r. Zakładając je teraz, muszą zawnioskować o kartę debetową i wyrazić typowe zgody marketingowe.Wniosek o rachunek osobisty (nie może to być rachunek wspólny) należy złożyć na stronie promocji w terminie do 2 lipca 2018 r. Można wybrać eKonto w wersji Standard lub eKonto w wersji Plus.

Nagrody

Premię uzyskają tylko ci, którzy będą aktywnie płacili wydaną do założonego rachunku kartą debetową, telefonem lub BLIKiem. Wykonanie od 5 do 9 transakcji w miesiącu oznacza nagrodę w wysokości 10 zł, od 10 do 14 transakcji – 20 zł, a dokonanie powyżej 15 transakcji w opisany wyżej sposób, wzbogaci konto uczestnika promocji o 30 zł. To maksymalna kwota, jaką można zdobyć w miesiącu.

Promocja trwa przez 5 miesięcy, więc w sumie można „zarobić” 150 zł. Transakcje muszą być dokonywane w punktach handlowo-usługowych (płatności w internecie nie są więc brane pod uwagę) i nie mogą być anulowane (zwrot towaru) do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane.

Obowiązki dodatkowe

Skoro są nagrody, to muszą być i obowiązki. Na szczęście są tylko trzy. O jednym – wykonywaniu transakcji bezgotówkowych, już wspomnieliśmy. Pozostałe dwa wyglądają następująco:

  • w każdym miesiącu konto uczestnika promocji musi być zasilone jednorazowo kwotą nie niższą niż 1.000 zł,
  • każdy uczestnik musi przynajmniej raz w miesiącu zalogować do aplikacji mobilnej.

Przystępując do promocji w kwietniu, bank będzie oczekiwał spełnienia w maju wspomnianych warunków uprawniających do wypłaty premii. Jeśli zostaną one spełnione, to w czerwcu otrzymasz nagrodę.

Regulamin promocji

eKonto Standard

Jego prowadzenie jest zupełnie darmowe. Karta debetowa nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania nią w danym miesiącu kalendarzowym min. 5 transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 4 zł). Mogą się pojawić opłaty (7 zł za każdą wypłatę) za wypłaty z „obcych” bankomatów, czyli innych niż te należące do mBanku, sieci Euronet i PlanetCash oraz Banku Zachodniego WBK. Trzeba też pamiętać, że za wypłatę kwoty niższej niż 100 zł w „swoich” bankomatach także zapłacimy prowizję. Wynosi ona 1,3 zł.

ZAŁÓŻ eKONTO STANDARD

eKonto Plus

Do tego, by było ono prowadzone bezpłatnie konieczne jest, by w danym miesiącu wpłynęła na niego kwota min. 1.000 zł. Gdy warunek ten nie zostanie spełniony, bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. Karta debetowa jest bezpłatna na identycznych zasadach jak w przypadku eKonta w wersji Standard. Wypłaty kwoty 100 zł i więcej ze wszystkich bankomatów są bezpłatne. Przy niższych wypłatach opłata wynosi 1,3 zł.

Naszym zdaniem

Dość typowa promocja – założysz konto osobiste w naszym banku, będziesz aktywnie korzystał z karty debetowej, to dostaniesz nagrodę. Nietypowe jest nagradzanie za liczbę wykonanych transakcji, a nie za ich wartość. Promocja raczej dla tych, którzy płacą bezgotówkowo (kartą, telefonem, BLIKiem) zawsze i wszędzie, a przy okazji chcą nieco „zarobić”.

 

Czytaj też: Citibank: do 600 zł za założenie Konta Citi Priority

Czytaj też: Bank Millennium: 3% na lokacie urodzinowej

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments