Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: zgarnij nawet 650 zł w II edycji promocji „Lepiej z eKontem”

Z uwagi na duże zainteresowanie ze strony klientów, ruszyła kolejna edycja promocji „Lepiej z eKontem”. Wprawieni gracze zapewne domyślają się, że proponowane profity brylować będą na tle innych ofert specjalnych. I jest w tym dużo prawdy, gdyż decydując się na udział w akcji sięgnąć można nawet po 650 zł w postaci moneyback, a do tego bank dorzuca dwuletnią gwarancję bezpłatności konta. Prześwietlamy!

Dla kogo najnowsza promocja mBanku?

Oferty tego typu skonstruowane są głównie w celu pozyskania nowych klientów, którzy decydując się na założenie konta osobistego, skorzystać mogą przy okazji z innych usług banku. Nie mamy nic przeciwko tego typu praktykom, o ile wartość proponowanego bonusu przewyższa potencjalne koszty związane z prowadzeniem rachunku. W tym przypadku nie ma powodu do obaw – można tylko zyskać. Aby przystąpić do promocji, należy:

  • być osobą, która od 01 stycznia 2016 r. nie była oraz w dalszym ciągu nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017,
  • złożyć wniosek o eKonto w wariancie standard lub plus wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej,
  • zaakceptować wymagane oświadczenia,
  • do 10 stycznia 2018 r. zawrzeć umowę konta, przy czym należy pamiętać, że musi być to umowa indywidualna (nie może być to konto wspólne).

W pierwszym punkcie wspominaliśmy o numerach rozliczeniowych rachunku oszczędnościowego. Gwoli ścisłości jest to ciąg cyfr zaczynający się od trzeciego, a kończący się na dziesiątym miejscu standardowego numeru rachunku bankowego. W razie wątpliwości omówienie szczegółowej konstrukcji rachunku bankowego znajdziecie w tym miejscu.  

Moneyback za wpływy na konto i transakcje kartą

Jeżeli jesteście pewni, że w oczach banku jawicie się jako nowy klient, sprawdźcie, jakie warunki należy spełnić w drodze po premię w postaci moneyback:

  • dokonać transakcji kartą i/lub BLIKiem na kwotę co najmniej 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie niższej niż 1 000 zł,
  • co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Transakcje kartą i/lub BLIKiem nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane. Wpływy na konto nie mogą pochodzić z innego rachunku w mBanku, którego jesteście posiadaczami lub współposiadaczami. W przypadku zmiany taryfy eKonta na inną niż plus lub standard, zostaniecie automatycznie wykluczeni z udziału w promocji.

 

OTWÓRZ eKONTO Z MONEYBACK DO 650 ZŁ

Moneyback + gwarancja niezmienności opłat

Spełniając wszystkie warunki postawione przez organizatora akcji, otrzymujemy możliwość skorzystania ze zwrotu za zakupy w wysokości 4% wartości płatności kartą lub BLIKIEM. Kwota zwrotu nie może jednak przekraczać 130 zł miesięcznie. Radość ta będzie trwać przez 5 kolejnych miesięcy od momentu założenia konta. Jak łatwo policzyć, w opcji maksimum, łączna kwota zwrotu sięga 650 zł. Dlaczego piszemy o najkorzystniejszym wariancie? Bo 650 zł zwrotu zapewnią transakcje na kwotę 3 250 zł wykonane każdego miesiąca promocji. To niemało, jednak nie ma przymusu walki o najwyższą stawkę

Niebagatelnym dodatkiem do usługi moneyback jest gwarancja niezmienności opłat. Dzięki niej przez 24 miesiące od dnia podpisania umowy konta nie musimy martwić się o:

  • opłaty za prowadzenie eKonta,
  • opłaty za wypłaty z bankomatów wykonywanych kartą wydaną do konta,
  • opłaty za przelewy złotówkowe realizowane przez internet.

O ile zapewnienie niezmienności opłaty za prowadzenie konta i za wypłaty z bankomatów uznajemy za duży plus, to nie wydaje się nam, żeby w obecnej sytuacji rynkowej bank zdecydował się na wprowadzenie płatnych przelewów internetowych w PLN. Opłata tego typu mocno odbiłaby się na pozycji eKonta w rankingach rachunków bankowych oraz zniechęciła nie tylko potencjalnych, ale i dotychczasowych klientów banku.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Kolejny raz mBank nie daje nam powodów do narzekań. Szacowany nawet na 650 zł zwrot za płatności kartą i BLIKIEM to wystarczająca motywacja, aby poważnie zastanowić się nad udziałem w II edycji promocji „Lepiej z eKontem”. Mamy nadzieję, że tego typu oferty specjalne staną się rutyną i na dobre zagoszczą w dziale promocji naszego serwisu. My tymczasem promocji mBanku kolejny raz wystawiamy zasłużoną 5 z plusem.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments