Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: 200 zł do drogerii Rossmann za założenie darmowego konta

Zanim na dobre ogranie nas szał obdarowywania, warto przygotować solidny plan. Dzięki promocji “Coraz bliżej Święta”, w zamian za spełnienie niezwykle prostych warunków, możecie zgarnąć bon o wartości 200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann. Warto się spieszyć, gdyż pula nagród została ograniczona. Prześwietlamy.

Dla nowych klientów

To niemal oczywiste, że wartościowy bonus sprzężony z prostymi warunkami promocji to gratka nie dla wszystkich. Z udziału w promocji wyłączone zostały osoby, które posiadają lub posiadały w przeciągu ostatnich 24 miesięcy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Nest Banku lub są w trakcie rozpatrywania wniosku o konto. Co prawda Nest Bank działa na rynku od września 2016 r., jednak jest on inkarnacją działającego wcześniej Smart i BIZ Banku. Z udziału wykluczone są również osoby zatrudnione przez organizatora akcji.

Przystąpienie do akcji

Jeżeli jesteście pewni, że w okresie ostatnich dwóch lat nie współpracowaliście z bankiem, to bez obaw możecie stanąć do walki o tytułowy bonus. Udział i powodzenie w promocji zagwarantują sobie osoby, które:

  • posiadają zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terytorium Polski,
  • złożą najpóźniej do 17 listopada 2017 r. wniosek o otwarcie konta osobistego za pośrednictwem formularza elektronicznego,
  • zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku na podstawie złożonego wcześniej wniosku i nie zamkną go przynajmniej do 15 grudnia 2017 r.,
  • do 8 grudnia 2017 r. zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 2 000 zł,
  • nie zgłoszą sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych w celach marketingowych.

Wpływ wynagrodzenia

Zapewne zastanawiacie się, jak organizator akcji podchodzi do kwestii wpływu wynagrodzenia. Niestety regulamin promocji nie pozostawia złudzeń i warunek spełniony zostanie wyłącznie w sytuacji, kiedy Wasze konto zasilone zostanie przelewem:

  • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanym bezpośrednio przez pracodawcę,
  • renty lub emerytury dokonanym bezpośrednio przez organ wypłacający świadczenie,
  • stypendium dokonanym bezpośrednio przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie,
  • świadczenia z programu Rodzina 500+ dokonanym bezpośrednio przez organ do tego zobligowany.

ZGARNIJ 200 ZŁ DO ROSSMANN

Wręczenie nagród

Po zapewnieniu wymaganych wpływów nie pozostaje nic innego, jak wypatrywać kuriera z nagrodą. Karta podarunkowa o wartości 200 zł wysłana zostanie na wskazany podczas składania wniosku adres, a nastąpi to najpóźniej do 15 grudnia 2017 roku. Niestety, organizator ograniczył pulę nagród do zaledwie 1000 sztuk. Karta może zostać użyta wielokrotnie, także nie musicie wydawać całej kwoty na raz. Nagroda ważna jest do 30 października 2018 roku. Bonus zwolniony jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Nest Konto – opłaty

Decydując się na udział w jakiejkolwiek promocji, warto przyjrzeć się opłatom związanym bezpośrednio z wymaganym produktem lub usługą bankową. W przypadku Nest Konta sprawa jest bardzo prosta, gdyż organizator akcji nie pobiera żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Wydanie i użytkowanie karty płatniczej również jest darmowe, jednak pod warunkiem, że została wydana tylko jedna sztuka. Za każdą kolejną należy spodziewać się opłaty w wysokości 25 zł.

Rachunek w wersji walutowej również prowadzony jest za darmo, oferując także bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą. Co więcej konto walutowe oferuje darmowe przelewy europejskie SEPA oraz bardzo korzystne kursy wymiany walut.

Naszym zdaniem

Wygląda na to, że świąteczna aura zaczyna wkradać się do bankowych gmachów. Na rynku coraz częściej pojawiają się oferty z wartościowym bonusem. Karta podarunkowa o wartości 200 zł, w zamian za założenie jednego z najlepszych kont osobistych na rynku to niemal miód na nasze serca. Nie zapominajmy przy tym, że Nest Bank to również doskonała oferta depozytowa. Może więc okazać się, że przekierowanie wpływów na nowo otwarte konto będzie przyjemnością, a nie koniecznością wynikającą z warunków promocji.

 

Czytaj też: Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl

Czytaj też: Citibank: kolejna edycja – 400 zł do perfumerii Douglas

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments