Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl

Co prawda sezon urlopowy dobiegł już końca, jednak z myślą o kolejnych wojażach warto już teraz zgarnąć bon o wartości 200 zł do fly.pl. Zrobicie to zakładając doskonale oprocentowaną Lokatę Happy. Jak widać mariaż banku z internetowym biurem podróży może przynieść zaskakujące efekty.

Tylko dla nowych klientów

Podobnie jak w pierwotnej odsłonie, promocja „Fly Happy” skierowana jest wyłącznie do osób, które nigdy wcześniej nie składały wniosku ani zawarły z bankiem żadnej umowy produktowej. Jeżeli nie podejmowaliście jakiejkolwiek próby współpracy, to w oczach organizatora jawicie się jako klient nowy i bez obaw możecie przejść do dalszej części tekstu.

ZGARNIJ 200 ZŁ DO FLY.PL

Bon za Lokatę Happy

Sięgnięcie po tytułowy bon turystyczny jest bajecznie proste. Warunkiem jest tylko założenie bardzo dobrze oprocentowanej lokaty w Idea Banku. Dzięki temu oprócz nagrody zgarniecie całkiem przyzwoite odsetki. W zależności od wariantu zysk z depozytu oscyluje w przedziale od 19,97 zł do 69,90 zł. Aby zgarnąć trofea należy:

  • przystąpić do promocji za pośrednictwem strony promocji,
  • złożyć wniosek o założenie Lokaty Happy,
  • opłacić wniosek o lokatę we wskazanym terminie,
  • nie zrywać lokaty do końca miesiąca kalendarzowego w którym nastąpiło jej założenie.

Pamiętajcie, że numer telefonu podany na stronie promocji nie może różnić się od numeru, który przekazaliście składając wniosek o założenie lokaty. Nagrodę w postaci bonu wymienić można na usługi turystyczne i pakiety lotnicze, dostępne w ofercie fly.pl. Wartość pojedynczej nagrody wyceniona została na 200 zł brutto. Bon wykorzystać można do 30 czerwca 2018 roku. Nagroda zwolniona jest od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Lokata Happy – oprocenotwanie

Lokata Happy jest rozwiązaniem nieustannie okupującym czołowe miejsca rankingów w określonej kategorii czasowej. Depozyt nie wymaga zakładania konta osobistego ani korzystania z innych produktów powiązanych. Lokata występuje w trzech wariantach, oferujących odmienne oprocentowanie i horyzont czasowy:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesięcy,
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy,
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąc.

Warto zauważyć, że wszystkie oferowane stawki przewyższają aktualny poziom inflacji sięgający 2,20%. Zakładając najbardziej dochodowy wariant oraz wpłacając na rachunek lokaty maksymalną kwotę wsadu, oczekiwać można 69,90 zł odsetek na rękę. Wariant jednomiesięczny zapewnia 19,97 zł zysku, a opcja dwumiesięczna to 53,26 zł dochodu.

Naszym zdaniem

Wygląda na to, że październik może być miesiącem reedycji dobrze znanych nam ofert. Wystarczy wspomnieć o legendarnej już akcji Citibanku z kartą Simplicity, drugiej odsłonie promocji BGŻ BNP Paribas czy opisywanej właśnie propozycji Idea Banku. Zadowalające jest to, że silna konkurencja coraz częściej wiąże się z koniecznością upraszczania ofert. Liczymy, że z czasem pojawi się także presja związana z podnoszeniem wartości bonusów, chociaż w przypadku wspomnianych propozycji nie ma powodów do narzekań.

 

Wracając do promocji „Fly Happy”. Oferta składa się z jednego z najlepszych depozytów terminowych na rynku oraz bonu na usługi turystyczne z terminem ważności sięgającym połowy przyszłego roku. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby w pierwszej kolejności zrealizować zysk z lokaty, a przed sezonem wakacyjnym skorzystać z promocyjnego bonu. Dodając do tego fakt, że Lokata Happy nie wymaga założenia dodatkowych produktów bankowych, otrzymujemy niemal wzorową ofertę specjalną. Oby tak dalej.

 

Czytaj też: Nawet 30 zł za płatności zagraniczne w mBanku

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

PORÓWNAJ LOKATY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments