Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 6 biletów do kina za założenie darmowego konta

Jesień przywitała nas wysypem promocji pozwalających spędzać czas w towarzystwie sztuki wszelakiej. Wystarczy wspomnieć, że PKO BP to nawet 3 wejściówki do kina, a BZ WBK to dofinansowanie udziału w wydarzeniu kulturalnym. BGŻ BNP Paribas nie oddaje pola konkurentom, oferując kolejny raz aż 6 biletów na filmowy seans. Prześwietlamy!

Kto skorzysta?

Wygląda na to, że bonus w postaci biletów do kina to nie lada gratka, gdyż wystartowała właśnie druga edycja akcji “Filmowe Konto”. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, które w okresie ostatnich 6 miesięcy nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Należy przyznać, że bank zastosował wyjątkowo korzystny okres karencji, co z pewnością przełoży się na większe zainteresowanie akcją.

Obowiązkowe konto i karta

Jeżeli wpisujecie się w oczekiwania organizatora promocji i przez ostatnie pół roku nie byliście związani z bankiem umową rachunku to wystarczy, że:

  • wypełnicie formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie akcji – do 31 października 2017 roku,
  • złożycie wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z kartą – do 31 października 2017 roku,
  • zawrzecie w obecności kuriera umowę ramową i otworzycie konto wraz z kartą – do 17 listopada 2017 roku.

Informację potwierdzającą udział w promocji otrzymacie na wskazany wcześniej adres e-mail. Istnieje jednak realne ryzyko, że akcja skończy się przed terminem, gdyż pula nagród została ograniczona do 1000 sztuk. Jeżeli oferta trafia w Wasze gusta to wskazany jest jednak umiarkowany pośpiech.

Przystępne warunki

Poza koniecznością założenia Konta Optymalnego wraz z kartą musicie stawić czoła dodatkowym warunkom. Na szczęście nie przysporzą one trudności nawet niedzielnym użytkownikom bankowości elektronicznej. W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy (listopad, grudzień, styczeń), bank przekazywać będzie po 2 kody, wymienialne na bilety do kina (w sumie 6 sztuk). Gwarancją otrzymania bonusu jest:

  • zapewnienie każdego miesiąca wpływów na konto w wysokości minimum 1 000 zł,
  • dokonanie każdego miesiąca transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 200 zł.

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I ZGARNIJ BILETY DO KINA

Przekazanie nagród

Nagrody przekazywane będą w formie wiadomości sms najpóźniej do 5 stycznia 2018 r., 31 stycznia 2018 r. oraz 28 lutego 2018 r. Kody ważne są do 30 czerwca 2018 r. i uprawniają do wymiany na seanse wyświetlane wyłącznie w technologii 2D w sieci kin Multikino i Silver Screen. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Darmowe konto osobiste

Decydując się na udział w promocji warto przyjrzeć się kosztom związanym z wymaganym rachunkiem bankowym i kartą. Na szczęście Konto Optymalne jest rozwiązaniem darmowym i od dobrych kilku miesięcy okupuje czołowe miejsca naszego rankingu. Zobaczcie sami, jak kształtują się podstawowe opłaty związane z prowadzeniem tego rachunku:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • 0 zł – miesięczna obsługa karty debetowej,
  • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
  • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash,  
  • 0 zł – za zagraniczne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Naszym zdaniem

W naszej opinii reedycja promocji „Filmowe konto” to bardzo dobre posunięcie ze strony BGŻ BNP Paribas. Po pierwsze, relacja wartości bonusu do stawianych warunków jest na zadowalającym poziomie. Po drugie, akcję cechuje bardzo przystępny okres karencji. Po trzecie, Konto Optymalne to szereg bezpłatnych usług pozwalających na sprawne zarządzanie domowym budżetem.

Na koniec plus dla osób ustalających wymogi wobec uczestników promocji. W stosunku do pierwszej edycji akcji, warunek transakcji bezgotówkowych został mocno złagodzony. Tym razem bank zadowolą operacje kartą na kwotę 200 zł miesięcznie (pierwotnie 300 zł). Jeżeli z określonych powodów nie możecie sięgnąć po bilety do kina, zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami, prześwietlonymi w naszym dziale promocji.

 

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

Czytaj też: Masterpass: 25 złotych rabatu do eCarrefour

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments