Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: aktywuj IKO i zgarnij nawet 3 bilety do kina

Przedstawiamy kolejną ofertę wzmacniającą kategorię piórkową promocji bankowych. Tym razem za spełnienie bajecznie prostego warunku zgarnąć można nawet trzy bilety do kina. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą akcją PKO Banku Polskiego – „Kino dla mobilnych”.

Promocja dla posiadających rachunek

Zgodnie z regulaminem do rywalizacji o bilety przystąpić mogą wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych i posiadające status rezydenta w Polsce, które:

  • posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP lub Inteligo,
  • na dzień 14 września 2017 roku nie posiadały aktywnej aplikacji mobilnej IKO.

Zwracamy uwagę, że klienci banku posiadający zablokowaną aplikację lub korzystający z pasywnego dostępu do IKO (nie pozwalającego na wykonywanie operacji zmieniających saldo kont) bez obaw przystąpić mogą do opisywanej promocji.

Bilet do Cinema City lub Helios

Jeśli jesteśmy posiadaczami konta osobistego w PKO BP lub Inteligo to nagrodę  zgarniemy bez większego wysiłku. Jak obiecywaliśmy na wstępie – warunki są bardzo proste. Aby sięgnąć po bonus w postaci biletu do kina wystarczy, że najpóźniej do 15 października 2017 roku:

  • aktywujemy aplikację IKO na swoim urządzeniu mobilnym,
  • zarejestrujemy się na stronie internetowej promocji (w trakcie rejestracji wybieramy sieć kin, w których zamierzamy wykorzystać bilet).

W powyższych działaniach wskazany jest umiarkowany pośpiech, gdyż organizator promocji ograniczył liczbę nagród do 3 000 szt. (2 000 szt. biletów do Cinema City i 1 000 szt. biletów do sieci kin Helios). Jest zatem całkiem prawdopodobne, że akcja zakończy się przed czasem.

Zapewne część z Was zastanawia się dlaczego piszemy o pojedynczym bilecie, skoro sam tytuł zachęca aż trzema wejściówkami do kina. Spokojnie, to nie żaden szwindel. Zgodnie z regulaminem każdy z uczestników otrzymać może maksymalnie trzy nagrody – po jednej za każdą aktywowaną aplikację IKO na odrębnym urządzeniu mobilnym. Zatem jeśli dysponujecie więcej niż jednym smartfonem spełniającym wymagania aplikacji to z powodzeniem możecie zwiększyć wartość otrzymanych profitów.

Przyznanie nagród

Nagrody w postaci elektronicznych kodów uprawniających do wymiany na bilety do kina przyznawane będą maksymalnie do 24 października 2017 r. Z kodu skorzystać można najpóźniej do 30 października 2017 r. Obejmuje on seanse filmowe wyświetlane w technologii 2D. O kolejności przyznania nagród decyduje termin spełnienia warunków promocji. Pamiętajcie, że na dzień przekazania nagrody Wasza aplikacja IKO musi być aktywna.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.  

Naszym zdaniem

Gołym okiem widać, że najnowsza promocja PKO BP ma na celu zwiększenie aktywnych użytkowników aplikacji mobilnej IKO. Relację wartości nagrody do stawianych przez organizatora akcji warunków oceniamy jako całkiem przyzwoitą. Plusem jest również możliwość wyboru pomiędzy siecią kin Cinema City i Helios. Pytanie tylko czy bilet na seans filmowy będzie wystarczającą zachętą dla niezdecydowanych. W końcu BGŻ BNP Paribas, w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego, oferuje aż 6 biletów na filmowy seans. Wybór w Waszych rękach.  

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments