Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Pekao SA: 100 zł lub 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego

Bank Pekao SA daje możliwość wyboru sposobu otwarcia Konta Przekorzystnego oraz okresu aktywnego korzystania z rachunku. Zwolennicy podpisania umowy w oddziale oraz krótkiej aktywności zdobędą 100 zł premii. Ci, którzy zdecydują się uruchomić konto „na selfie” mogą otrzymać nagrodę w wysokości 200 zł.

Promocja przygotowana przez Bank Pekao SA trwa do 31 grudnia 2019 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2018 r. do 30 września 2019 r. nie posiadały w tym banku rachunku osobistego (także jako współposiadacz).

Pierwsze kroki na drodze po nagrodę

Podstawowa rzecz, to oczywiście zawarcie umowy o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay. Wniosek o wspomniany rachunek należy złożyć do 31 grudnia na specjalnej podstronie lub w aplikacji PeoPay.

Na tym etapie trzeba podjąć decyzję, co do dalszego toku postępowania:

  • weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy w oddziale, miesiąc aktywności i prawo do zdobycia 100 zł premii LUB
  • weryfikacja tożsamości „na selfie”, zdalne podpisanie umowy, cztery miesiące aktywnego korzystania z rachunku i w konsekwencji 200 zł nagrody.

Jak zdobyć 100 zł?

Wybierając ten wariant konieczne będzie wykazanie się aktywnością tylko w styczniu 2020 r. Zgodnie z regulaminem, w tym miesiącu trzeba zapewnić jednorazowy wpływ (zewnętrzny lub z konta firmowego w Banku Pekao SA) w wysokości min. 500 zł oraz wykonać min. 1 operację kartą debetową lub w aplikacji PeoPay. Nagrodę bank przekaże do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym uruchomione zostało Konto Przekorzystne.

Warunki zgarnięcia 200 zł

Decydując się na identyfikację biometryczną („na selfie”) i zatwierdzenie umowy zdalnie, można sięgnąć aż po 200 zł premii, ale trzeba wykazać się większą aktywnością w korzystaniu z Konta Przekorzystnego.

Zgodnie z regulaminem, w okresie od stycznia do kwietnia konieczne jest w każdym miesiącu zasilenie rachunku jednorazową kwotą w wysokości min. 500 zł oraz zrealizowanie choćby jednej operacji bezgotówkowej kartą lub aplikacją PeoPay. Nagroda zostanie wypłacona w dwóch transzach po 100 zł – pierwsza do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku, a druga do 29 maja 2020 r.

Wpływ na konto i transakcja bezgotówkowa

Regulamin dość szeroko definiuje pojęcia wpływu na rachunek oraz transakcji bezgotówkowej. Zgodnie z nim, wpływem nie są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych (w ramach Banku Pekao SA) pomiędzy rachunkami uczestnika promocji.

Prawidłowo zrealizowane transakcje bezgotówkowe to płatności kartą debetową lub aplikacją PeoPay stanowiące zapłatę za towary lub usługi.

Załóż Konto Przekorzystne

Propozycje Pekao

Konto Przekorzystne kosztuje 6 zł/miesiąc, chyba że jego posiadacz wykona w miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub aplikacją PeoPay i zapewni jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł. Realizacja tych warunków zwalnia również z opłaty 3 zł za kartę debetową oraz pozwala na skorzystanie bezpłatnie dwa razy w miesiącu z obcych bankomatów.

Kolejne operacje oraz wszystkie bez spełnienia warunku aktywności, kosztują 2% wypłacanej kwoty, min. 5 zł.Z urządzeń własnych banku można zawsze wypłacać pieniądze bezpłatnie.

Warto wiedzieć, że do 8 stycznia 2020 r. klienci Banku Pekao SA mogą skorzystać z podwyższonego do 3% oprocentowania Konta Oszczędnościowego. Zgodnie z regulaminem tej promocji, tak wysokie odsetki będą naliczane przez 6 miesięcy od daty otwarcia rachunku oszczędnościowego a nie wpływu środków, dla kwot do 30 000 zł.

Naszym zdaniem

Rzadko się zdarza, by bank pozwalał na wybór przez klienta formy otwarcia rachunku i długości okresu aktywności na nim. Uważamy, że to dobry pomysł, bo umożliwia udział w akcji szerszemu gronu osób. Każdy może wybrać dogodniejszą dla siebie „ścieżkę postępowania” i zgarnąć premię.

Możliwość wyboru będzie z pewnością dobrą motywacją do przystąpienia do opisywanej promocji. Dodatkowym bodźcem może być podwyższone do 3% w skali roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,2 lub nawet 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Czytaj też: Bank Millennium: 10 biletów do kina za skorzystanie z Konta 360°

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments