Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 10 biletów do kina za skorzystanie z Konta 360°

Najnowsza promocja Konta 360° z oferty Banku Millennium, to doskonała okazja do nadgonienia filmowych zaległości. Za założenie wspomnianego rachunku można bowiem zdobyć aż 10 biletów do kina. Do wyboru jest sieć Helios lub Multikino, więc każdemu powinno być „po drodze”.

 

Przywykliśmy, że akcje organizowane przez Bank Millennium wiążą się z atrakcyjną premią gotówkową. Tym razem, zapewne dla urozmaicenia, bank oferuje bilety do kina i nadał tej promocji dość tajemniczą nazwę „10 z kontem na 5”. Wiele wyjaśnia strona internetowa tej akcji, która skierowana jest do osób w wieku 18 – 26 lat. Jest na niej informacja: „Z egzaminu możesz dostać 5, a od nas nawet 10”. Chodzi o wspomniane bilety, które będą przekazywane w formie kodów elektronicznych.

Podstawowe zasady

Do udziału w tej promocji Bank Millennium zaprasza osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie mają w nim rachunku (także jako współposiadacz) oraz nie posiadają uprawnień do dysponowania kontem (np. jako pełnomocnik, kurator), karty przedpłaconej pre-paid czy dodatkowej karty kredytowej. Zgodnie z zasadami panującymi w Banku Millennium, nagrody nie może uzyskać także ten, kto w przeszłości otworzył rachunek osobisty w ramach akcji promocyjnej.

Wniosek o Konto 360° należy złożyć do 27 grudnia 2019 r. przy czym trzeba pamiętać, że bank nagrodzi tylko 5000 osób, które jako pierwsze otworzą wspomniany rachunek. Nie ma więc co zwlekać – trzeba szybko przystępować do działania.

Jak wspomnieliśmy, do wyboru są dwie sieci kin. Uczestnik promocji już na etapie składania wniosku o Konto 360° musi podjąć decyzję, czy będzie chciał wykorzystać nagrodę w sieci Helios (seanse 2D lub 3D), czy w Multikino (tylko seanse 2D).

Proste zadania do spełnienia

Po złożeniu wniosku o Konto 360° na stronie internetowej związanej z wybraną siecią kin należy zawrzeć z Bankiem Millennium umowę o wspomniany rachunek wraz z kartą debetową. Ostateczna data dopełnienia formalności, to 31 grudnia 2019 r. Do tego dnia trzeba też aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. Już za taką aktywność bank przewidział nagrodę – 2 bilety do wybranego kina, które zostaną przesłane w formie sms na podany we wniosku o konto numer telefonu do 13 stycznia 2020 r.

Kolejne wymagania zapisane w regulaminie promocji też nie są skomplikowane. Wystarczy w styczniu i w lutym 2020 r. zasilić nowo otwarte konto łączną kwotą min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem. Brakujące 8 biletów będzie przekazane do 13 marca 2020 r.

Warto wiedzieć, że uczestnicy akcji, którzy zapomną o aktywacji aplikacji mobilnej nie otrzymają obiecanych za to 2 biletów, ale będą mogli się ubiegać o pozostałe osiem.

Drobiazgi mają znaczenie

Warunków regulaminu nie spełnią operacje będące zasileniem portfeli elektronicznych czy związane z grami hazardowymi oraz transakcje zwrócone przed przekazaniem nagrody. Wykluczone są przelewy wewnętrzne między rachunkami uczestnika promocji posiadanymi przez niego w Banku Millennium.

Oferta Banku Millennium

Regulamin mówi o założeniu Konta 360° lub Konta 360° Student, ale zawiera też zapis, że w promocji mogą uczestniczyć tylko osoby w wieku 18 – 26 lat. W tej sytuacji rekomendujemy wybór wersji Student gdyż jest ona bezwarunkowo bezpłatna. Opłaty miesięcznej za kartę w wysokości 4 zł można uniknąć dzięki wykonaniu w miesiącu choć jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.

Ciekawa propozycja

Wielką zaletą premii gotówkowej jest pełna swoboda dysponowania nią. Nie jednak powodów, aby narzekać na atrakcyjność nagrody w postaci biletów do kina. Może to być doskonała motywacja do obejrzenia wybranego filmu ze znajomymi i spędzenia wspólnie miło czasu.

 

Czytaj też: mBank: 140 zł za założenie eKonta i standardową aktywność

Czytaj też: Nest Bank: nawet 600 zł za BIZnest Konto

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments