Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: 150 zł za przekierowanie wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę

Otwarcie Konta Jakie Chcę i dopilnowanie, by przez kilka miesięcy wpływało na nie wynagrodzenie, to jedyne oczekiwania Santander Bank Polska od uczestników kolejnej edycji akcji „150 zł za wynagrodzenie”. Można powiedzieć, że po wydaniu stosownych dyspozycji pozostanie jedynie czekać na obiecaną premię.

 

Santander aktywnie walczy o nowych klientów. Najwyraźniej bankowi zależy na długotrwałych relacjach, bo premię można zyskać za otwarcie Konta Jakie Chcę i przekazywanie na nowo otwarty rachunek wynagrodzenia. Decyzja o zdobyciu bonusu często wiąże się z korzystaniem także z innych produktów banku. W przypadku oferty Santandera nie muszą to być wcale generujące koszty produkty kredytowe.

Podstawowe informacje

Wróćmy jednak do podstaw, czyli promocji związanej z założeniem Konta Jakie Chcę. Bank zaprasza do udziału w niej osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 listopada 2018 r. nie były posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Santanderze.

Załóż konto, złóż dyspozycję

Prawo ubiegania się o premię daje założenie Konta Jakie Chcę z płatniczą Kartą Dopasowaną lub Konta Select z kartą Visa Select. Regulamin wskazuje, że trzeba to zrobić do 31 stycznia 2020 r. na stronie internetowej promocji.

Kolejny krok to złożenie w bankowości internetowej, lub na infolinii banku, dyspozycji przelewania wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek. Nie jest konieczne, by stało się to w tym samym miesiącu, w którym została podpisana umowa o Konto Jakie Chcę. Sugerujemy jednak, by zrobić to jak najszybciej, gdyż wysokość premii uzależniona jest od liczby miesięcy (maksymalnie 3), w których wpłynie jednorazowo wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł.

Za każdy z miesięcy, w których będzie spełniony ten warunek, bank wypłaci 50 zł. W sumie można więc zdobyć wspomniane wcześniej 150 zł. Wypłata premii – 50, 100 lub 150 zł – nastąpi do końca maja 2020 r.

Czym jest „wynagrodzenie”?

Regulamin zawiera precyzyjne zapisy definiujące to pojęcie. Akceptowane będzie wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż to podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Konto Jakie Chcę – co warto o nim wiedzieć

Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne jest również wydanie karty debetowej. Klient może sam wybrać, jakie będzie ponosił miesięczne koszty korzystania z „plastiku” – 3 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, czy 0 zł, o ile zrealizuje w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Wybierając drugi wariant, ale nie spełniając warunku bezpłatności, trzeba się liczyć z prowizją w wysokości 5 zł/miesiąc.

Premia za sam wpływ wynagrodzenia

Naprawdę rzadko się zdarza, by do otrzymania bonusu wystarczyło otwarcie rachunku i zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Realizując ten warunek można zdobyć maksymalnie 150 zł i na dodatek mieć środki na opłacanie rachunków, które będą nieco niższe dzięki oferowanemu przez Santander Bank Polska zwrotowi. Może 1% to niewiele, ale kilka złotych w każdym miesiącu, da kilkanaście, a może i kilkadziesiąt złotych w skali roku.

Czytaj też: mBank: do 300 zł za używanie karty do mKonta Intensive

Czytaj też: Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments