Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Twisto: 60 zł na start i szansa na iPhone’a w 12 w konkursie

Fintech Twisto postanowił bardzo aktywnie zawalczyć o nowych użytkowników. Nieoczekiwanie potroił premię „na start” z 20 do 60 zł. Nagroda ma formę zapisu na koncie Twisto, którą można wykorzystać na spłatę należności wobec tego podmiotu. Korzystając z jego usług można też wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest najnowszy iPhone 12 kosztujący 3849 zł.

W czasach, gdy wartość nagród z reguły spada, a do ich zdobycia wymagane są często bardzo różnorodne aktywności, ruch Twisto jest godny zauważenia. Premię otrzymają wszyscy nowi użytkownicy karty Twisto, którzy wykonają nią w sumie 4 transakcje bezgotówkowe, kwota nie ma znaczenia.

Czym jest Twisto

Co prawda czeski fintech Twisto obecny jest na polskim rynku już od kilku lat (w 2017 r. zainwestował w niego ING Bank Śląski), a karta Twisto dostępna jest od roku, ale wiele osób mogło jeszcze o nim nie słyszeć. Zacznijmy więc od kilku słów na temat jego oferty.

Karta Twisto pod wieloma względami przypomina dobrze wszystkim znaną kartę kredytową. Jej istotą jest odłożenie w czasie zapłaty za zakupy, swego rodzaju „okres bezodsetkowy” wynosi 45 dni. Tym, co odróżnia propozycję Twisto od ofert banków jest ograniczony do minimum proces przyznawania karty Twisto. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe, wysokość i źródło pochodzenia zarobków, określić liczebność gospodarstwa domowego oraz poziom dotychczasowych zobowiązań.

Twisto nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, co oznacza, że nie sprawdza w jego rejestrach zapisów na temat wnioskującego o kartę, a także nie umieszcza w BIK-u informacji o przyznanym przez siebie limicie na karcie Twisto.

Jak działa karta Twisto?

Sama karta też się wyróżnia na rynku. Przede wszystkim kolorem – można sobie wybrać kolor żółty lub ciemnoszary, po drugie charakterystycznym wcięciem po prawej stronie, a po trzecie tym, że dane dotyczące karty i jej posiadacza znajdują się na odwrocie.

Oferta Twisto dostępna jest w dwóch planach taryfowych – Online (bezpłatny, ale tylko z wirtualną kartą pozwalającą na zakupy w internecie) oraz Space (9,99 zł/miesiąc z „tradycyjną” opisaną wyżej plastikową kartą). W obu wariantach obowiązuje prosta zasada spłaty należności. Pierwszego dnia kolejnego miesiąca Twisto podsumowuje wydatki w poprzednim okresie i wskazuje kwotę, jaką należy spłacić do 15. dnia danego miesiąca. 90% należności można przesunąć na kolejny okres, ale wówczas trzeba zapłacić prowizję – 4,5 zł za każde 100 zł pozostałe do zapłaty.

Twisto oferuje również korzystne kursy przewalutowań, zwrot części wydatków za transakcje, w niektórych sklepach oraz inne ciekawe funkcjonalności szczegółowo opisane na Twisto.pl.

60 zł dla nowych użytkowników

Powróćmy do przedstawienia zasad akcji „Bonus z Twisto”, w której do zdobycia jest 60 zł. Fintech nie określił w regulaminie terminu jej dostępności, zaznaczył tylko, że rozda 5000 nagród. Mogą je otrzymać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie utworzyły dotąd swojego konta (profilu) w Twisto.

Do jego stworzenia wystarczy wejść na specjalną stronę, podać niezbędne dane, utworzyć internetowe konto Twisto (czyli swój profil w tym serwisie), złożyć wniosek o kartę Twisto, zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgody marketingowe.

Później należy aktywować kartę i w ciągu 30 dni od otwarcia konta dokonać choć jednej transakcji bezgotówkowej. Nie ma znaczenia, czy korzystamy z karty wirtualnej czy „plastiku” ani jaką kwotę zapłacimy. Ostatni wymóg, to zrealizowanie kartą 3 operacji bezgotówkowych w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyliśmy konto Twisto.

Stanowiące nagrodę 60 zł pojawi się po pewnym czasie na koncie i będzie można ich użyć do spłaty należności wobec Twisto. Ważna uwaga – można je wykorzystać tylko jednorazowo, nie ma możliwości, by część nagrody przeszła na następny okres rozliczeniowy. Trzeba więc zadbać, by wartość zakupów przekroczyła 60 zł.

iPhone 12 dla kreatywnych

Chcąc zawalczyć o najnowszy model iPhone’a, należy wysłać na adresu [email protected] kreatywną odpowiedź na pytanie: „Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?” W wiadomości trzeba podać swoje personalia i numer Pesel. Musi być ona wysłana do 31 października 2020 r. i koniecznie z adresu e-mail podanego podczas rejestracji.

Naszym zdaniem

Fakt, że Twisto potroiło wartość nagrody do 60 zł i nie zmieniło przy tym warunków aktywności, które niezmiennie pozostają bardzo łatwe do spełnienia, pokazuje, że fintechowi zależy na pozyskaniu szerokiej rzeczy klientów.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments