Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Korzystaj z 1 Konta i aplikacji mobilnej i zgarnij 200 zł od Credit Agricole

W ostatnim okresie zauważyć można prawdziwy wysyp promocji bankowych, związanych z założeniem konta osobistego i aktywnym korzystaniem z karty debetowej. Credit Agricole doskonale wpisuje się w ten nurt, proponując klientom do 27 roku życia nawet 200 zł premii. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby akcję „Mobilne 1 Konto II” połączyć z promocją „Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto” zwiększając kwotę bonusu do 400 zł. Nie przedłużamy i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Uczestnictwo w promocji Credit Agricole

Zgodnie z regulaminem z oferty skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci banku, czyli tacy którzy w okresie do 90 dni przed rozpoczęciem promocji, nie byli posiadaczami lub współposiadaczami indywidualnego lub wspólnego konta osobistego w Credit Agricole. W tym momencie należy się uznanie dla organizatora promocji za bardzo atrakcyjny okres karencji. To pułap rzadko spotykany w innych promocjach bankowych.

Należy także pamiętać, że w promocji uczestniczyć mogą osoby przed 27 rokiem życia, bo to właśnie z myślą o nich powstało 1 Konto. Aby sięgnąć po proponowany przez organizatora bonus, w pierwszej kolejności wykonać należy poniższe kroki:

  • do 30.06.2017 roku zawrzeć umowę konta osobistego wraz z umową bankowości elektronicznej CA24,
  • złożyć wniosek o wydanie karty do rachunku,
  • nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,  
  • potwierdzić udział w promocji i zaakceptować regulamin.

W jaki sposób sięgnąć po 200 zł premii?

Kiedy zostaniemy już posiadaczami 1 Konta, pozostaje tylko sięgnąć po tytułową nagrodę. Co ciekawe regulamin mówi o premii w kwocie 247 zł, od której bank odlicza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego i wpłaca go do właściwego urzędu skarbowego. W wyniku zastosowanych działań, premia dla uczestnika promocji wynosi dokładnie 200 zł. Aby zwiększyć swój stan posiadania, należy spełnić poniższe warunki:

  • zapewnić wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie (wpłaty gotówkowe lub przelewy np. z tytułu wynagrodzenia za pracę czy stypendiów)
  • dokonać za pomocą aplikacji mobilnej CA24 min. 3 przelewów miesięcznie (nie uwzględnione zostaną przelewy realizowane na rachunki własne w banku, doładowania telefonu oraz spłaty rat kredytów i pożyczek zaciągniętych w Credit Agricole)

Każdego z 10 miesięcy promocji nasze konto zasilić może premia w wysokości 20 zł. Wypłata następować będzie najpóźniej do ostatniego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zrealizowane zostały warunki promocji. Do dnia wypłaty premii należy być posiadaczem otwartego w ramach promocji konta i wydanej karty debetowej. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Uwaga! W przypadku wypowiedzenia umowy konta przez klienta w okresie do 12 miesięcy od dnia jego otwarcia, bank zastrzega sobie prawo do obciążenia uczestnika promocji równowartością przekazanych premii. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że promocja trwa 10 miesięcy, a wymagane konto osobiste może być całkowicie bezpłatne, to zastosowany przepis zdaje się zupełnie nieszkodliwy. Warto jednak mieć to na uwadze, zastanawiając się nad zamknięciem rachunku.

Sprawdź ranking najlepszych kont osobistych

W jaki sposób zwiększyć premię do 400 zł?

Na wstępie sygnalizowaliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z promocją „Mobilne 1 Konto II” skorzystać także z akcji  „Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto”. Propozycja ta rządzi się  oczywiście swoimi prawami i należy dokładnie przeanalizować jej warunki. Szczegóły oferty znajdziecie tym miejscu. Podkreślamy jedynie, że promocja dobiega końca 31.03.2017 roku. Jeśli więc zamierzacie zwiększyć wartość premii do 400 zł, to czasu nie zostało zbyt wiele.

Ofertę „Mobilne 1 Konto II” zaliczamy do kategorii ofert wartych uwagi. Po pierwsze decydują o tym proste i czytelne wymogi ze strony organizatora promocji. Po drugie nagrodą jest bonus pieniężny, który spożytkować można według własnego uznania. Po trzecie ofertę połączyć można z inną akcją zwiększając kwotę potencjalnego bonusu. Jedynym minusem propozycji zdaje się ograniczenie wiekowe uczestników promocji.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments