Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: zyskaj 200 zł zakładając Konto 360°

Wróciła! Kolejna szansa dla tych, którzy dotąd nie brali udziału w bardzo prostej promocji Banku Millennium. Za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową zgarnąć można 200 zł premii.

 

Naprawdę rzadko się zdarza, by za tak niewielki wysiłek oferowana była tak atrakcyjna nagroda. Wystarczy założyć jeden ze wspomnianych rachunków, zalogować się do aplikacji mobilnej i wykazać się bardzo znikomą aktywnością w korzystaniu z konta, by bank mógł przelać 200 zł premii. Brzmi zachęcająco? Zapewne.

Podstawowe warunki

Zacznijmy jednak od rzeczy podstawowej – od ustalenia, kto może wziąć udział w akcji „Zyskaj 200 zł”. Zgodnie z regulaminem, jest ona dostępna dla tych, którzy 12 lutego 2019 r. nie byli w żaden sposób związani z Bankiem Millennium – nie posiadali w nim żadnego produktu, nie byli stroną żadnej umowy z bankiem (np. jako współposiadacz rachunku, pełnomocnik, kurator, poręczyciel, itp.). Podobnie jak we wcześniejszych edycjach tej promocji, tak i w tej odsłonie nie mogą uczestniczyć osoby, które już kiedyś założyły Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji specjalnej.

Pozostali mogą ruszać po 200 zł. Na początek, czyli do 25 marca 2019 r., muszą złożyć na stronie promocji wniosek o otwarcie jednego ze wspomnianych rachunków. Na podpisanie umowy konta i związanej z nim karty debetowej jest czas do 31 marca 2019 r. Do tego dnia trzeba też aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Wymagane wpływy na konto

Kolejny ruch to zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach, czyli od kwietnia do czerwca, wpływów na nowo otwarty rachunek. W każdym z tych miesięcy muszą one wynieść min. 1.000 zł, przy czym może to być suma kilku przelewów. Konieczne też jest wykonanie w kwietniu, maju i czerwcu minimum jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem.

Bardzo ważne informacje

Promocje organizowane przez Bank Millennium charakteryzują krótkie i przejrzyste regulaminy. Podobnie jest i tym razem. Nie ma żadnych haczyków. Są tylko istotne szczegóły, o których trzeba pamiętać.

Po pierwsze, wniosek o konto trzeba złożyć koniecznie na stronie promocyjnej. Po drugie, operacja kartą lub Blikiem musi dotyczyć zapłaty za towary lub usługi. W związku z tym niedopuszczalne są np. zasilenia portfeli elektronicznych. Z kolei wpływ na konto najlepiej by pochodził z innego banku, bo „zakazane” są przelewy między rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium.

Ci, którzy nie popełnią żadnego błędu otrzymają na swoje Konto 360° lub Konto 360° Student 200 zł. Bank przeleje pieniądze do 16 lipca 2019 r.

 

Załóż Konto 360° i zgarnij 200 zł premii

Konto 360° – opłaty

Konto 360° dostępne jest w wersji „dorosłej” i „studenckiej”, czyli dla osób w wieku 18-26 lat. Realizacja w każdym miesiącu dokładnie tych samych transakcji, co w ramach promocji – wpływ w wysokości min. 1.000 zł i płatność kartą lub Blikiem – sprawi, że bank nie pobierze opłat za konto i kartę. Gdyby nie zostało to spełnione, prowizja za prowadzenie konta wyniesie 8 zł, a za korzystanie z karty – 7 zł.

Podkreślamy, że „standardowo” posiadacze Konta 360° Student są zwolnieni z warunku zapewnienia wpływu, wystarczy, że dokonają płatności kartą lub Blikiem. Uczestnicząc w promocji, chcąc zdobyć 200 zł premii, wpływ na konto musi został zapewniony w każdym z miesięcy od kwietnia do czerwca.

Naszym zdaniem

Jak wspomnieliśmy na wstępie – rzadko się zdarza, by przy tak niewielkim wysiłku można było zdobyć tak atrakcyjną nagrodę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednego dnia zasilić konto wymaganą kwotą, drugiego dnia wykonać transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę, a trzeciego dnia „zawrócić” resztę pieniędzy na swój podstawowy rachunek w innym banku. Trzeba jedynie pamiętać, by do chwili otrzymania nagrody nie odwoływać udzielonych przy podpisywaniu umowy zgód marketingowych i nie rezygnować z konta czy karty. Powodzenia!

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową

Czytaj też: Inteligo: po 100 zł dla polecającego i poleconego

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments