Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Inteligo: po 100 zł dla polecającego i poleconego

Przez rok programie poleceń „Mam Inteligo” był w stanie hibernacji i pewnie wiele osób zdążyło o nim zapomnieć. Teraz powraca z atrakcyjniejszymi warunkami. W jego ramach zarówno polecający, jak i polecony mogą zdobyć po 100 zł. I to na prostych zasadach.

 

To już XV edycja programu „Mam Inteligo”. Można do niej przystąpić do 30 kwietnia 2019 r. Osobą polecającą może być obecny posiadacz lub współposiadacz Konta Inteligo, nie ma znaczenia czy ma konto indywidualne czy firmowe. Jego pierwszy krok to zarejestrowanie się na stronie internetowej.

Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu programu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank PKO BP (właściciela marki Inteligo i organizatora tej akcji specjalnej) danych osobowych. W formularzu rejestracyjnym jest miejsce na wpisanie numeru telefonu, który został podany w umowie o Konto Inteligo. To właśnie on stanowi kod polecenia, który należy przekazać osobie poleconej.

Osoba polecona – kto może nią być?

Konto Inteligo można polecać osobie fizycznej (również jeśli prowadzi ona działalność gospodarczą lub jest wspólnikiem spółki cywilnej), która w chwili składania wniosku o konto nie posiada żadnego z kont Inteligo. Istnieje niestety dość długi, bo aż trzyletni, okres karencji liczony wstecz od dnia startu XV edycji „Mam Inteligo”. Tym samym osobą poleconą nie może być ten, kto miał Konto Inteligo (w dowolnej formule) po 4 lutego 2016 r.

Pozostali mogą założyć Konto Inteligo do 30 kwietnia 2019 r. na stronie www.maminteligo.pl lub w serwisie telefonicznym Inteligo. Ważne, by zaakceptowali przy tym regulamin programu „Mam Inteligo”, wyrazili zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym i podali przekazany przez osobę polecającą kod polecenia (czyli numer telefonu polecającego).

Warunki zdobycia 100 zł

Organizator tej promocji nie postawił przed jej uczestnikami bardzo skomplikowanych i trudnych wymagań. W zasadzie wystarczy typowa aktywność przy korzystaniu z konta. Trzeba jedynie pamiętać, że warunki dotyczące osób fizycznych i przedsiębiorców są nieco inne.

Warunek wspólny

Pierwsze zadanie – związane z korzystaniem z karty – jest identyczne dla obu grup. Należy wykonać kartą co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w placówkach handlowo-usługowych (zakupy w internecie są niedopuszczalne). Transakcji może być więcej, ważne, by ich suma przekraczała 200 zł.

Warunek rozłączny

Osoby indywidualne muszą wykonać przynajmniej jedną transakcji z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik przy użyciu aplikacji IKO. Musi ona mieć wartość minimum 40 PLN. Natomiast obowiązkiem przedsiębiorców jest zrealizowanie co najmniej jednego przelew do ZUS. Musi on zostać wykonany z otwartego w ramach promocji Konta Inteligo w serwisie internetowym lub telefonicznym z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”. Osoby indywidualne mają na spełnienie warunków promocji 30 dni od podpisania umowy o konto, a przedsiębiorcy 40 dni.

 

weź udział w programie poleceń Inteligo

Nieco komplikacji z wypłatą nagród

O ile sama nagroda – 100 zł dla polecającego i poleconego (o ile ten spełni warunki promocji) jest atrakcyjna, o tyle zasady jej przekazania są nieco skomplikowane. Bank podzielił bowiem promocję na 3 etapy:

  1. Od 4 lutego do 28 lutego 2019 r.
  2. Od 1 marca do 31 marca 2019 r.
  3. Od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2019 r.

Zgodnie z regulaminem, po zakończeniu każdego z nich bank ma 50 dni na zweryfikowanie, czy osoba polecona zrealizowała swoje obowiązki. Od dnia weryfikacji ma kolejne 44 dni na dokonanie przelewu z nagrodą.

Nagrody dodatkowe

Warto wiedzieć, że najaktywniejsi polecający mogą zdobyć nagrody dodatkowe. Bank rozda je w 3 kategoriach:

  • 5-10 skutecznych poleceń – nagroda 300 zł,
  • 11-20 skutecznych poleceń – nagroda 600 zł,
  • powyżej 20 skutecznych poleceń – nagroda 1.000 zł.

Konto Inteligo – przydatne informacje

Konto Inteligo jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Nic nie kosztują też wypłaty z bankomatów PKO BP oraz Santandera. Wypłata pieniędzy w „obcych” urządzeniach to koszt 5 zł. Korzystanie z karty debetowej też może być darmowe, pod warunkiem wykonania w nią w miesiącu transakcji na kwotę min. 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł.

Naszym zdaniem

Ciekawa promocja z atrakcyjnymi nagrodami i prostymi warunkami. Dużą zachętą jest brak ograniczenia liczby poleceń i możliwość otrzymania nagrody dodatkowej. Przekonanie kogoś do założenia Konta Inteligo nie powinno być trudne, gdyż jest to tani i prosty w obsłudze rachunek.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową

Czytaj też: Alior Bank: po raz piąty 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments