Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: nawet 300 zł za konto dla dorosłego i dziecka

Bank Millennium proponuje udział w ciekawej akcji, w której do zdobycia jest nawet 300 zł. Jako, że tym razem możliwe jest spełnienie wymogów promocji w różnych konfiguracjach, nie ma przy tym przymusu, by walczyć o pełną pulę – można poprzestać na 200 zł lub sięgnąć tylko po 100 zł.

Istota akcji „300 zł z plusem” sprowadza się do otwarcia Konta 360° lub Konta 360° Student przez osobę dorosłą (to podstawa dalszych aktywności), a na kolejnym etapie Konta 360° Junior dla dziecka. Regulamin precyzuje, że jeden uczestnik promocji może założyć tylko po jednym koncie danego rodzaju.

Dlatego rodzicom dwójki dzieci podpowiadamy, by każdy z dorosłych wziął udział w tej akcji. W ten sposób Wasza 4-osobowa rodzina może zdobyć nawet 600 zł! Wróćmy jednak do początku – warunków uczestnictwa i wymaganych aktywności.

Zasady udziału

Akcja trwa do 26 lipca 2019 r. lub do chwili otwarcia 15.000 rachunków. Mogą w niej brać udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych. Ważne, by w dniu startu promocji (17 czerwca 2019 r.) nie były klientami Banku Millennium. Chodzi zarówno o fakt posiadania produktu tego banku, jak i o występowanie w roli współwłaściciela, pełnomocnika, przedstawiciela ustawowego, opiekuna lub kuratora posiadacza rachunku.

Zgodnie z ogólną regułą obowiązującą w Banku Millennium, także w tej promocji nie mogą uczestniczyć osoby, które już kiedyś wzięły udział w akcji dotyczącej Konta 360° lub Konta 360° Student.

200 zł za konto dla rodzica

Jak wspomnieliśmy, podstawowe zadanie uczestnika promocji, to otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student. Do 26 lipca 2019 r. należy złożyć stosowny wniosek na stronie promocji. 31 lipca 2019 r. to ostateczna data podpisania z Bankiem Millennium umowy o jeden z wymienionych rachunków wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Kolejne działania to aktywowanie aplikacji mobilnej (do 31 października 2019 r.) oraz wykonanie w każdym z 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych (sierpień, wrzesień, październik) dwóch działań – zasilenie otwartego konta łączną kwotą co najmniej 1.000 zł i przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.

Za taką aktywność bank przekaże do 30 listopada 2019 r. na otwarte w ramach promocji konto 200 zł. Brak realizacji warunków aktywności pozbawia prawa do nagrody, ale nie wyklucza z ubiegania się o 100 zł.

100 zł za rachunek dla dziecka

Brakującą do pełnej puli kwotę 100 zł można zdobyć za założenie do 31 sierpnia 2019 r. w bankowości internetowej Millenet Konta 360° Junior dla dziecka. Także w Millenecie trzeba w podanym terminie złożyć wniosek o świadczenie w programie „Rodzina 500+”.

To jeszcze nie wszystko. Bank oczekuje również pewnej aktywności na rachunku. Do 31 października 2019 r. musi on zostać zasilony kwotą min. 100 zł. Dodatkowo, jeśli w dniu złożenia wniosku o Konto 360° Junior dziecko miało skończone 13 lat, regulamin wymaga, by została wykonana przynajmniej jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub Blikiem.

Konieczne jest także, by do końca października br. na rachunek otwarty dla osoby dorosłej wpłynęło przynajmniej jedno świadczenie w programie „Rodzina 500+”.

Ważne informacje

Dla zdobycia 300 zł konieczne jest, by do chwili wypłaty nagród, czyli do końca listopada 2019 r., otwarte były oba rachunki założone w ramach tej akcji (dla dorosłego i dziecka). Walcząc tylko o 200 zł wystarczy utrzymanie do końca listopada 2019 r. otwartego konta dla osoby dorosłej, a przy staraniach o 100 zł – Konta 360° Junior.

Warunków promocji nie spełnią wypłaty gotówki, polecenia przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz kwoty transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Oferta Banku Millennium

Rozważając udział w tej akcji warto wiedzieć, że wymagane w niej aktywności na „dorosłym” rachunku są tożsame z tym, czego Bank Millennium oczekuje od posiadacza konta, by było ono bezpłatne.

Konto 360° kosztuje co prawda 8 zł, ale opłaty można uniknąć wykonując min. jedną transakcję kartą lub Blikiem i zapewniając wpływ w wysokości min. 1.000 zł. Wywiązanie się z tych „obowiązków” zwalnia też z 7 zł opłaty za kartę.

Konto 360° Student oferowane jest osobom w wieku 18-26 lat. Standardowo nie muszą one zasilać rachunku, by nie płacić opłaty miesięcznej za konto i kartę, ale w ramach tej promocji zapewnienie wpływu w wysokości min. 1.000 zł jest niezbędne dla otrzymania nagrody.

Konto 360° Junior nie wiąże się z żadnymi opłatami i wymaganiami w sytuacji, gdy dziecko nie ma skończonych 13 lat. Po osiągnięciu tego wieku konieczne jest wykonanie w miesiącu choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem.

Omawiając ofertę Banku Millennium warto wspomnieć o odnawianej cyklicznie promocji polegającej na podwyższeniu oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit. Obecnie wynosi ono 2,7% w skali roku.

Naszym zdaniem

Wymagania postawione przez Bank Millennium nie są „zaporowe”, wywiązanie się z nich jest w zasięgu każdego. Największym problemem może być utrzymanie samodyscypliny i realizacja zadań w kolejnych miesiącach. Istotną motywacją może się okazać perspektywa otrzymania w listopadzie 300 zł, które z pewnością przydadzą się przed Bożym Narodzeniem.

Zwracamy też uwagę, że rodzina z dwójką dzieci może zgarnąć nawet 600 zł, pod warunkiem, że każde z rodziców weźmie udział w tej akcji i wywiąże się z jej wymagań.

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie i 9 karnetów OK System

Czytaj też: Nest Bank: Nest Konto z premią 200 zł

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments