Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 300 zł za płatności mobilne + 100 zł do H&M

BGŻ BNP Paribas z rozmachem wchodzi w obszar promocji zachęcających do realizacji operacji mobilnych. Wczoraj opisywaliśmy, jak dzięki nowoczesnym metodom płatności zyskać 300 zł w gotówce, a dzisiaj podpowiemy jak dorzucić do tego bon o wartości 100 zł do wykorzystania na modowe zakupy.

Tylko dla nowych klientów

Warunki uczestnictwa w stosunku do poprzedniej akcji nie uległy istotnym zmianom. Do promocji „Stylowe konto” przystąpić mogą osoby, które nie są lub nie były posiadaczami konta w banku w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia promocyjnego wniosku. Warto dodać, że ograniczenie dotyczy również klientów korzystających wcześniej z rachunków oferowanych przez BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. (bank organizatora promocji powstał w wyniku ich fuzji w 2015 roku).

Zgłoszenie gotowości

Jeżeli w przeciągu ostatnich trzech lat nie posiadaliście konta osobistego w wymienionych instytucjach finansowych i podtrzymujecie chęć udziału w promocji wystarczy, że najpóźniej do 22 grudnia 2017 roku spełnicie poniższe warunki:

  • wypełnicie formularz rejestracyjny,
  • złożycie stosowne oświadczenia,
  • zaakceptujecie regulamin promocji,
  • wyrazicie zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  • upoważnicie bank do przekazywania informacji organizatorowi akcji,
  • prześlecie formularz poprzez wciśnięcie przycisku “zarejestruj się”.

 

Po spełnieniu wymienionych warunków otrzymacie e-mail potwierdzający Wasz udział w akcji. Promocją objętych jest wyłącznie pierwszych 1000 rejestracji, więc warto stosunkowo szybko podjąć decyzję o dalszym uczestnictwie. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o konto wraz z kartą w promocji „Mobilna premia” oraz zawarcie umowy najpóźniej do 12 stycznia 2018 roku. Należy pamiętać, że na dzień przekazania nagrody musicie w dalszym ciągu być posiadaczami konta, a wydana do niego karta nie może być zastrzeżona ani zablokowana.

100 zł do wykorzystania w H&M

Teraz świeżo upieczeni posiadacze konta w BGŻ BNP Paribas mogą przystąpić do spełnienia warunków gwarantujących otrzymanie bonu na modowe zakupy. A te są wyjątkowo proste. Wystarczy w styczniu 2018 roku:

  • dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zalogować się do systemu bankowości elektronicznej.

Nagroda w postaci kodu o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów H&M przekazana zostanie w formie wiadomości sms najpóźniej do 12 marca 2018 roku. Z bonu skorzystać można aż do 1 lutego 2020 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

300 zł za płatności mobilne

Zaraz, zaraz. Obiecywaliśmy jeszcze 300 zł premii w zamian za płatności mobilne. Bez obaw. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby równolegle wziąć udział w promocji „Mobilna premia” i sięgnąć po dodatkowe profity. Szczegóły akcji opisywaliśmy w tym miejscu. W skrócie bank wynagrodzi Was złotówką premii za każdą transakcję mobilną. Do zgarnięcia jest maksymalnie 25 zł miesięcznie przez rok. Dzięki temu Wasze korzyści mogą zamknąć się w kwocie nawet 400 zł

Naszym zdaniem

Promocja „Stylowe konto” jest rozbudowanym wariantem akcji „Mobilna Premia”. Dodatkową korzyścią jest bon o wartości 100 zł na modowe zakupy. Ceną za ten bonus jest spełnienie stosunkowo prostych warunków, dlatego osoby aktywnie korzystające z płatności mobilnych, nie powinny się długo nad całym przedsięwzięciem zastanawiać. Szczególnie, że pula dostępnych bonów ograniczona została do 1000 sztuk.

 

Czytaj też: Getin Bank: 2,70% na koncie oszczędnościowym na 4 miesiące

Czytaj też: Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments