Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 2,70% na koncie oszczędnościowym na 4 miesiące

Getin Bank postawił na mocny akcent, podnosząc oprocentowanie konta oszczędnościowego do 2,70% w skali roku. Promocyjna stawka ważna jest przez 4 miesiące i obejmuje nowe środki w kwocie nieprzekraczającej 200 000 zł. Podpowiadamy co zrobić, by sięgnąć po wysoki procent.

Dla nowych środków

Oferta Specjalna „Na nowe środki” to przede wszystkim prostota. Akcja skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Wszystko, co należy zrobić to posiadać konto osobiste wraz z rachunkiem oszczędnościowym, który zasilony zostanie odpowiednią kwotą. Warto pamiętać, że z promocji wykluczone jest Celowe Konto Oszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe Skarbonka oraz Konta Oszczędnościowe które uczestniczyły w akcji Family Safer.

Żeby nie było tak pięknie, promocyjną stawką objęte będą wyłącznie nowe środki, czyli takie które pojawiły się na koncie osobistym, rachunkach oszczędnościowych i produktach depozytowych po 28 września 2017 roku. Oprocentowanie 2,70% obejmuje kwotę do 200 000 zł przez okres 122 dni. Do promocji przystąpić można do 15 listopada 2017 roku.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE GETIN BANK

Konto oszczędnościowe – koszty

Oceniając oferty specjalne, warto przyjrzeć się potencjalnym kosztom generowanym przez konieczność posiadania określonych produktów bankowych. Na szczęście konto osobiste Getin Banku może być darmowe. Przykładowo bezpłatność najnowszego Konta Proste Zasady zapewnimy sobie dokonując jednej transakcji kartą miesięcznie (na dowolną kwotę). Z kolei parametry promocyjnego rachunku oszczędnościowego prezentują się następująco:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za jeden przelew lub wypłatę z konta miesięcznie,
  • 9 zł za każdy kolejny przelew lub wypłatę z konta w miesiącu,
  • miesięczna kapitalizacja odsetek,

Regulamin oferty znajdziecie w tym miejscu.

Tabela oprocentowania Kont Osobistych i Oszczędnościowych znajduje się w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Wygląda na to, że Getin Bank chce na nowo zaskarbić sobie sympatię klientów poszukujących dobrze oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Kilka lat temu stawka 2,70% budziłaby tylko uśmiech politowania, jednak w obecnej sytuacji na rynku depozytowym jest to poziom mocno przyciągający uwagę. Do plusów zaliczamy również wysoką kwotę objętą promocyjną stawką.

Niestety wszystko co dobre nie trwa wiecznie. Preferencyjne oprocentowanie dostępne jest na okres 122 dni. Kuleje również elastyczny dostęp do zgromadzonych na rachunku środków. Tylko jeden darmowy przelew z konta w miesiącu zabija ideę swobodnego dysponowania oszczędnościami. Dlatego największe korzyści uzyskają tylko osoby rzadko sięgające po swoje awaryjne zasoby.

Czytaj też: Citibank: smartfon o wartości 499 zł za 15 płatności kartą Simplicity

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 25 zł kieszonkowego przez 6 miesięcy

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments