Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: do 300 zł premii za założenie konta i płatności mobilne

Płynąc z nurtem prezentujemy kolejną promocję zachęcającą do operacji mobilnych. BGŻ BNP Paribas nagradza entuzjastów nowoczesnych metod płatności oferując nawet 300 zł premii za płatności mobilne. Sprawdzamy czy warunki oferty są równie atrakcyjne jak proponowany bonus.

Tylko dla nowych klientów

Z oferty „Mobilna premia” skorzystać mogą wyłącznie osoby, które w nie są lub nie były posiadaczami konta w banku w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia promocyjnego wniosku. Warto dodać, że ograniczenie dotyczy również klientów korzystających wcześniej z rachunków oferowanych przez BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. (bank organizatora promocji powstał w wyniku ich fuzji w 2015 roku).

Jeżeli w okresie ostatnich trzech lat nie współpracowaliście z bankiem, to uczestnictwo w promocji zagwarantuje Wam spełnienie, najpóźniej do 29 grudnia 2017 roku, poniższych warunków:

  • złożenie wniosku o otwarcie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej – za pośrednictwem strony internetowej, w oddziale banku lub telefonicznie,
  • złożenie wniosku o e-korespondencję, czyli przesyłanie dokumentów i informacji na wskazany adres e-mail,
  • akceptacja regulaminu promocji.

Proste warunki

Kiedy zostaniecie już posiadaczami Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Premium, możecie przystąpić do kolejnego etapu akcji. Warunek jest bardzo prosty – 1 zł premii za każdą operację mobilną wykonaną w miesiącu kalendarzowym. Do honorowanych transakcji zaliczane są:

Z uwagi na fakt, że do pożądanych operacji dokonywanych za pośrednictwem aplikacji GOmobile zaliczany jest również przelew, organizator wprowadził dodatkowe ograniczenia. I tak 1 zł premii otrzymamy tylko za pierwszy przelew na rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym. Dodatkowo nagroda wypłacana będzie wyłącznie od transakcji, których wartość wynosi co najmniej jeden złoty.

Wypłata nagrody

Maksymalna wysokość premii zgromadzonej w ciągu jednego miesiąca nie może przekroczyć 25 złotych. Nagroda wypłacana jest przez 12 kolejnych miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, więc jak łatwo policzyć do zgarnięcia jest maksymalnie 300 zł. Premia zasilać będzie rachunek bankowy 8. dnia każdego miesiąca. Jeżeli będzie to dzień wolny od pracy, uznanie konta nastąpi w najbliższy dzień roboczy.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Opłata za konto

Udział w promocji wymaga założenia konta osobistego. Przyjrzyjmy się zatem opłatom związanym z prowadzeniem i użytkowaniem rachunku. Do wyboru mamy taryfę Optymalną, Maksymalną i Premium. Z uwagi na fakt, że tylko pierwsza z nich jest w głównych obszarach bezwarunkowo darmowa, skupimy się właśnie na niej. Podstawowe koszty związane z korzystaniem z Konta Optymalnego prezentują się następująco:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • 0 zł – za wydanie karty debetowej MasterCard Debit,
  • 0 zł – miesięczna obsługa karty debetowej,
  • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
  • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash,
  • 0 zł – za zagraniczne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Naszym zdaniem

Wygląda na to, że bankierzy chcą przyspieszyć rewolucję w płatnościach, oferując dodatkowe profity w zamian za transakcje realizowane przez aplikacje mobilne i portfele elektroniczne. Jeżeli ktoś idzie z duchem czasu, a operacje z wykorzystaniem smartfona to dla niego rutyna, to promocja BGŻ BNP Paribas warta jest uwagi. Nie zapominajmy przy tym, że aby sięgnąć po 300 zł premii należy dokonywać każdego z 12 miesięcy minimum 25 transakcji mobilnych. Po najwyższe trofea sięgną więc tylko ci najbardziej aktywni.

 

Czytaj też: Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl

Czytaj też: Citibank: kolejna edycja – 400 zł do perfumerii Douglas

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments