Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: przez pół roku trenuj za darmo z Kontem Optymalnym

BGŻ BNP Paribas w trosce o kondycję fizyczną potencjalnych klientów, przygotował kolejną odsłonę promocji pozwalającą zgarnąć karnety OK System. Ich łączna wartość to aż 378 zł.

Poprzednie edycje promocji przygotowanych we współpracy z OK System zakończyły się dużym sukcesem. Przewidziana przez organizatora pula nagród rozeszła w mgnieniu oka. BGŻ BNP Paribas postanowił kolejny raz powtórzyć ten wyczyn oferując karnety w zamian za założenie Konta Optymalnego. Tym razem zainteresowani będą mogli skorzystać z dowolnych obiektów sportowych, dwa razy w tygodniu, przez okres 6 miesięcy.

Kto jest adresatem promocji?

Z udziału w promocji wykluczeni są posiadacze konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas oraz ci, którzy mieli je w tym banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy. O nagrody nie zawalczą również osoby które w dniu złożenia wniosku są stroną umowy ramowej z bankiem. Za to w promocji mogą wziąć udział klienci BGŻ Optima, gdyż ta część działalności banku rządzi się nieco innymi zasadami.

Warunki udziału w promocji

Jeśli wpisujemy się w kryteria organizatora akcji i w dalszym ciągu interesuje nas oferowany bonus, musimy dokonać zgłoszenia na specjalnej stronie promocji w okresie od 26 czerwca 2018 r. do osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 15 lipca 2018 roku. Należy pamiętać, aby w formularzu rejestracyjnym złożyć stosowne oświadczenia oraz zaakceptować wymagane zgody. Kolejne kroki to:

 • złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową z wykorzystaniem otrzymanego linka promocyjnego i zawarcie umowy ramowej,
 • podanie we wniosku tych samych danych jak w formularzu rejestracyjnym.

Warto pamiętać, że na dzień przekazania nagrody uczestnik musi posiadać aktywne konto osobiste i kartę, a nieprawidłowe wypełnienie formularza skutkuje automatycznym wykluczeniem z udziału w akcji.

Karnety elektroniczne

Nagrodami w promocji są karnety elektroniczne o wartości 63 zł każdy, które pozwalają na korzystanie z obiektów współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu. Każdy z uczestników zdobyć może maksymalnie 6 nagród, co pozwala wycenić całkowity bonus na kwotę 378 zł. Aby zdobyć pierwszy karnet należy w sierpniu 2018 r. spełnić łącznie poniższe warunki:

 • zapewnić wpływy na konto osobiste w łącznej kwocie minimum 1 000 zł,
 • dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 200 zł, przy czym bank wyklucza operacje o poniższych kodach MCC:
  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • dokonać min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej.

Przyznawanie karnetów w kolejnych miesiącach odbywać się będzie na takich samych zasadach. Trzeba zapewnić wpływy na rachunek, dokonać transakcji kartą oraz wykonać przelew mobilny. Należy także pamiętać, aby równolegle założyć panel użytkownika w OK System. Mamy na to czas do 26 września 2018 r. Opóźnienie spowoduje, że uruchomienie karnetu elektronicznego nastąpi w najbliższy piątek następujący po dniu, w którym założyliśmy panel użytkownika.

 

Załóż konto optymalne i zgarnij karnety OK System

Przekazanie nagród

Laureaci będą informowani o przyznaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Pierwszy karnet przekazany zostanie do 20 września 2018 r. w formie wiadomości sms. Pozostałe nagrody dostarczane będą do 25 dnia miesiąca następującego przed miesiącem, w którym karnet elektroniczny będzie obowiązywał, za pomocą bezpośredniego wgrania karnetu do panelu użytkownika OK System.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Konto Optymalne nic nie kosztuje

Za prowadzenie Konta Optymalnego, wydaną do niego kartę debetową oraz za wypłaty z własnych bankomatów i tych należących do sieci Planet Cash, bank nie pobiera żadnych opłat. Trzeba jedynie uważać na wypłaty z obcych bankomatów, bo to uszczupli nasze konto o 5 zł.

Naszym zdaniem

Osoby poszukujące nowego rachunku bankowego powinny bliżej przyjrzeć się korzyściom, jakie oferuje Konto Optymalne. Jego niewątpliwą zaletą jest bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz brak opłat za kartę debetową. Jeśli przy okazji możemy zgarnąć sześć karnetów do klubów fitness i poprawić przed sezonem formę, to propozycja robi się wyjątkowo kusząca.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł w gotówce za założenie Konta 360°

Czytaj też: Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments