Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł w gotówce za założenie Konta 360°

Bank Millennium nie ustaje w promowaniu swojego flagowego RORu – Konta 360°. Tym razem w zamian za założenie rachunku oferuje aż 200 zł w gotówce. Należy spełnić tylko dwa bardzo proste warunki.

 

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, czyli osób które nie posiadały żadnych produktów Banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji lub są w trakcie procesowania jakiegokolwiek wniosku. Smakiem obejdą się również osoby występujące w roli współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych czy opiekunów posiadacza rachunku. Ostatnią grupą wykluczonych są byli klienci, którzy uczestniczyli już w akcji specjalnej związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Wpływy i transakcje bezgotówkowe

Jeśli wpisujemy się w powyższe kryteria, nie pozostaje nic innego, jak przyjrzeć się pozostałym warunkom promocji. Aby zgarnąć 200 zł w gotówce należy:

  • do dnia 27.07.2018 r. złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową korzystając ze specjalnej strony promocji oraz do dnia 31.07.2018 r. zawrzeć umowę o konto,
  • do końca promocji nie rozwiązywać, nie wypowiadać lub nie odstępować od zawartej umowy,
  • zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie odwoływać tych zgód w okresie trwania promocji,
  • w sierpniu i wrześniu 2018 r. zapewnić każdorazowo wpływy zewnętrzne na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz w każdym z tych miesięcy dokonać przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową lub BLIKIEM.

Stawiane przez bank warunki są stosunkowo proste, a ich spełnienie dodatkowo zwalnia z opłat za prowadzenie rachunku oraz wydanej do niego karty.

Przekazanie nagród

Bank przekaże premie wyłącznie na aktywne konta uczestników w terminie do 15.10.2018 r. Nie ma możliwości przekazania bonusu na inny rachunek bankowy. Nagroda nie może zostać również zamieniona na inne świadczenia ze strony banku. Szczegóły akcji znajdziecie w regulaminie.

 

Załóż Konto 360° i zgarnij 200 zł w gotówce

 

Konto 360° – koszty

Konto 360° prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera także żadnych opłat za kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów pod warunkiem, że na rachunek wpłynie w danym miesiącu kwota min. 1.000 zł (z tego warunku zwolnieni są posiadacze Konta 360° Student) oraz wykonana zostanie przynajmniej 1 operacja kartą debetową lub BLIKIEM.

Darmowe są także przelewy krajowe w złotówkach wykonywane w bankowości elektronicznej, zlecenia stałe i polecenie zapłaty, a także korzystanie z wpłatomatów. Gdyby ktoś nie spełnił powyższych warunków, to bank pobierze każdego miesiąca 8 zł za prowadzenie konta i 7 zł za kartę debetową.

Naszym zdaniem

Nagroda w najbardziej pożądanej formie, jaką jest gotówka, w zamian za założenie nowoczesnego konta to w naszej opinii oferta ze wszech miar warta uwagi. Na werdykt wpływa również warunkowa bezpłatność konta i karty debetowej oraz Rachunek Oszczędnościowy Profit zachęcający stawką 2,70% w skali roku przez okres 3 miesięcy. Objęta wysokim oprocentowaniem kwota sięga 100 000 zł. Dla osób myślących o przyszłości, bank przygotował również ciekawe Indywidualne Konto Emerytalne (IKE), którego stawka wynosi aktualnie 3,00% w skali roku.

 

Czytaj też: Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Czytaj też: Getin Bank: 100 zł i 2 bilety do kina za założenia Konta Proste Zasady

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments