Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BZ WBK: 300 zł za przelew wynagrodzenia i inne możliwości

Przenieś swoje wpływy wynagrodzenia do BZ WBK na pół roku, a bank nagrodzi Cię za to kwotą 300 zł. Korzystając z innych promocji i możliwości jakie daje Konto Jakie Chcę, możesz zyskać jeszcze więcej.

 

Pozyskanie klienta atrakcyjną promocją to nie sztuka. Trzeba umieć go jeszcze utrzymać. Stąd rozciąganie w czasie warunków koniecznych do spełnienia, aby klient zasłużył na obiecywane nagrody. Im klient dłużej korzysta z konta, tym większa szansa, że przypadnie mu ono do gustu. Banki równolegle szukają nowych pomysłów na „przywiązanie” do siebie klienta.

Twoje wynagrodzenie, Twoja nagroda

Adresatami promocji są obecni klienci – posiadacze konta Jakie Chcę wraz z debetową Kartą Dopasowaną lub Konta VIP z kartą VISA VIP – i nowi klienci banku BZ WBK. Jedyny warunek brzmi: „Twoje wynagrodzenie nie wpływało na konto w BZ WBK po 1 stycznia 2018 r.” Jeśli kwota która zasili konto będzie wyższa niż 1.500 zł, to otrzymasz od banku nagrodę w wysokości 50 zł. Bank będzie ją wypłacał, oczywiście przy spełnieniu wspomnianego wyżej warunku, przez 6 kolejnych miesięcy.

Wynagrodzenie w oczach banku

Dodajmy, że bank wymaga, by dyspozycja przelewania wynagrodzenia w BZ WBK została złożona elektronicznie w bankowości internetowej w Zakładce Obsługa Klienta lub przez infolinię. Można to zrobić do końca września 2018 r.

W regulaminie promocji określono, co jest rozumiane pod pojęciem wynagrodzenia – „jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1.500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS/KRUS/lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku”.

Konto Jakie Chcę

Konto otwierane i prowadzone jest za darmo. Zwykłe przelewy internetowe też są darmowe, podobnie jak wypłaty z własnych bankomatów BZ WBK i wpłaty we wpłatomatach banku. Za korzystanie z obcych bankomatów bank pobiera 5 zł za każdą wypłatę, ale dla zredukowania kosztów proponuje wykupienie miesięcznego pakietu wypłat z obcych bankomatów za 7 zł lub bezpłatne wypłacanie pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIKA.

Karta do konta

Karta debetowa wydawana jest za darmo. Standardowa miesięczna opłata za jej prowadzenie wynosi 3 zł. Można z niej zrezygnować i wybrać „obowiązek” wykonania 5 transakcji kartą w miesiącu lub wydania za jej pomocą min. 500 zł. Spełnienie warunków związanych z wybraną opcją oznaczać będzie brak opłaty za kartę. Gdyby wybrane kryterium nie zostało spełnione, to bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł.

Pozostałe korzyści

Bank kusi nowych klientów także zwrotami za rachunki opłacane przez bankowość elektroniczną (1% za prąd, gaz, telewizję, telefon, internet; maksymalnie 25 zł w miesiącu) oraz za zakupy kartą kredytową (1% zwrotu za zakupu w sklepach spożywczych, 2% za transakcje na stacjach paliw i 3% za rachunki z restauracji i fast foodów).

Warte rozważenia jest także podwyższone oprocentowanie na Systematycznym Koncie Oszczędnościowym. Standardowo wynosi ono 0,4%, ale gdy klient złoży zlecenie stałe ze swojego konta osobistego na min. 20 zł, to jego środki do kwoty 20.000 zł będą oprocentowane stawką 1,5% w skali roku.

Załóż Konto Jakie Chcę

Naszym zdaniem

Sprawienie, by Konto Jakie Chcę było bezpłatne nie jest trudne, bo wykonanie 5 transakcji kartą debetową w miesiącu to żaden problem. Można więc założyć konto, korzystać ze związanych z nim zwrotów i przenieść wynagrodzenie, by zyskać jak najwięcej. Maksimum „wyciśniemy”, gdy zdecydujemy się też skorzystać z oferty Mobilnego Konta Oszczędnościowego oprocentowanego do kwoty 100.000 zł na 2,7% w skali roku oraz z możliwości uzyskania premii na start w wysokości do 150 zł.

 

Czytaj też: mBank: 150 zł za założenie eKonta Plus lub Standard

Czytaj też: Raiffeisen Polbank: 3% na Wymarzonej Lokacie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments