Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 100 zł dla polecającego i smartfon dla wyrabiającego kartę

W najnowszej promocji Citibanku nagradzana jest osoba polecająca usługi banku, konkretnie jego kartę kredytową, oraz ten, kto zdecyduje się na jej wyrobienie. Polecający zostanie nagrodzony kwotą 100 zł, a „zwerbowany” otrzyma smartfon LG K8 2017 LTE o wartości 439 zł.

 

Jakiś czas temu banki dostrzegły, że „tradycyjna” reklama odnosi niewielkie efekty. Znacznie więcej nowych klientów można pozyskać dzięki programom poleceń. Za ich sprawą nagradzani są polecający (obecni klienci), jak i ci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług banku dzięki skutecznej rekomendacji.

100 zł dla polecającego

Aby wystąpić w roli polecającego konieczne jest posiadanie karty kredytowej Citibanku. Spełnienie tego warunku otwiera drogę do starań o 100 zł. Krok drugi, to znalezienie osoby, która zechce złożyć wniosek o taką kartę. Ważne, by osoba ta nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku po 1 stycznia 2015 r. i by wniosek o jej wydanie nie był w trakcie procedowania.

Trzeba też pamiętać, że nowy klient Citibanku, a zarazem użytkownik karty kredytowej, musi mieć minimum 21 lat, osiągać dochód „na rękę” nie mniejszy niż 1.200 zł i pracować u obecnego pracodawcy minimum 3 miesiące (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą okres funkcjonowania firmy nie może być krótszy niż 2 lata).

Do końca lipca 2018 roku

Po znalezieniu osoby spełniającej powyższe kryteria i chętnej do wyrobienia karty kredytowej Citibanku, trzeba złożyć „rekomendację” na specjalnej stronie promocji. Można to zrobić do 31 lipca 2018 r. Oprócz swoich danych podaje się także personalia osoby zainteresowanej założeniem karty kredytowej.

Dzięki temu konsultant Citibanku zadzwoni do niej i przeprowadzi z nią proces wnioskowania o wydanie karty kredytowej. Polecający otrzyma 100 zł na rachunek swojej karty kredytowej za samo podpisanie umowy karty kredytowej przez rekomendowaną przez niego osobę.

Smartfon dla przyjaciela

Warunkiem otrzymania nagrody przez rekomendowanego jest spełnienie przez niego tylko jednego warunku. Musi on do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od chwili podpisania umowy o kartę kredytową (jeśli nastąpiło to w kwietniu, to warunek trzeba spełnić do końca czerwca) wydać nią kwotę minimum 2.000 zł. Uwaga: uznawane są tylko transakcje bezgotówkowe.

 

Gdyby w tym czasie jakaś transakcja była przelewem z rachunku karty lub została anulowana/zwrócona, to nie będzie brana pod uwagę przy obliczaniu wydanej kwoty. Spełnienie powyższego warunku daje prawo do otrzymania smartfona LG K8 LTE 2017 LTE, którego wartość jest określona w regulaminie promocji na 439 zł brutto.

Dodatkowe koszty

Na szczęście nie występują. Citibank zobowiązuje się pokryć podatek dochodowy, który powinien zapłacić polecający, a z kolei nagroda dla nowego klienta jest wolna od podatku. Korzystanie z podstawowej wersji karty kredytowej Citi Simplicity nie wiąże się z żadnymi opłatami. Oczywiście pod warunkiem spłacenia należności najpóźniej w „dniu spłaty karty”.

Naszym zdaniem

Udział w promocji ma sens tylko w rodzinnym lub przyjacielskim gronie, gdyż wiąże się z koniecznością przekazania danych osobowych. Poza tym, smartfon będący nagrodą nie może poszczycić się wybitnymi parametrami i jest raczej urządzeniem dla masowego klienta. Chcąc założyć kartę kredytową Citi Simplicity warto pomyśleć, czy nie skorzystać z promocji, w której można zdobyć 300 zł do sklepu morele.net.

Czytaj też: Citibank: do 600 zł za założenie Konta Citi Priority

Czytaj też: BZ WBK: do 150 zł za udział w programie „Polecam mój bank”

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments