Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Eurobank: 3% na lokacie od wampirów – na dobry początek

Eurobank zatrudnił do reklamowania swoich produktów sympatyczne wampiry. Właśnie one zachęcają do otwarcia przynajmniej jednej z lokat oferowanych nowym klientom „na dobry początek”. Zobaczcie, jak zarabiać w tempie do 3% w skali roku.

 

Lokata na dobry początek jest dostępna dla klientów, którzy nie posiadali rachunku w Eurobanku i nie byli pełnomocnikami do rachunku innego posiadacza, w ciągu 12 miesięcy przed dniem otwarcia konta. Z promocji wyklucza też bycie w tym okresie stroną umowy o korzystanie z bankowości elektronicznej w Eurobanku.

Dodatkowe warunki, to otwarcie “konta w pełni” w Eurobanku do 30 listopada 2018 r. i założenie promocyjnej lokaty w ciągu 30 dni od chwili otwarcia rachunku. Wysokość oprocentowania Lokaty na dobry początek uzależniona jest od stopnia zaangażowania jej posiadacza we współpracę z bankiem. Standardowe oprocentowanie 3-miesięcznej lokaty, na której można ulokować minimum 200 zł, a maksymalnie 100.000 zł, wynosi 2,5%. Otrzyma je każdy nowy klient, który założy “konto osobiste w pełni” i lokatę.

 

Załóż Lokatę na dobry początek

Nieco więcej wysiłku

Dla tych, którzy nieco się wysilą, bank podniesie oprocentowanie do 3% i będzie je naliczać przez okres 3 miesięcy. Co należy zrobić, by zasłużyć na wyższe oprocentowanie? Opcje są dwie.

Pierwsza – zapewnić wpływ wynagrodzenia z umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej, świadczenia emerytalno-rentowego lub świadczenia z tytułu Rodzina 500+ na konto osobiste w wysokości min. 500 zł przynajmniej w jednym miesiącu trwania lokaty. Druga możliwość – zapewnić w 2 miesiącach trwania lokaty wpływ na rachunek z dowolnego źródła w wysokości min. 1.500 zł. W obu przypadkach trzeba też zadbać o wykonanie min. 9 transakcji kartą debetową.

Regulamin „Lokaty na dobry początek dla nowych klientów” obowiązujący do 6 listopada 2018 r. i w okresie 7-30 listopada 2018 r.

Inne propozycje wampirów

To nie koniec propozycji dla nowych klientów. Rozpoczynając współpracę z Eurobankiem, aktywując dostęp do bankowości internetowej i mobilnej, zyskujecie dostęp do dwóch kolejnych atrakcyjnych propozycji ulokowania Waszych oszczędności.

Po aktywowaniu bankowości internetowej, w ciągu 30 dni, możecie założyć Lokatę na start i ulokować na niej od 200 zł do 10.000 zł na 3 miesiące z oprocentowaniem 3% w skali roku. Identyczne warunki czekają na lokacie mobilnej dostępnej dla tych, którzy aktywują bankowość mobilną Eurobanku.

Można ją aktywować równocześnie z dostępem do bankowości internetowej i na obu lokatach – internetowej i mobilnej – ulokować po 10.000 zł. Można też poczekać na zakończenie lokaty internetowej, dopiero wtedy aktywować bankowość mobilną i ponownie wykorzystać te same pieniądze, które wcześniej były na lokacie internetowej.

Kto ma więcej pieniędzy i nie mieści się w limitach narzuconych przez omówione wyżej depozytowe, może skorzystać z konta oszczędnościowego Ekstra Zysk. Zgromadzone na nim przez nowych klientów środki są oprocentowane na 2,5% przez 3 miesiące do kwoty 30.000 zł. Powyżej limitu stawka spada do 2%.

Codziennie zyskuję – moneyback w ofercie Eurobanku

To nazwa programu, dzięki któremu można odzyskać 5% wydatków kartą Eurobanku związanych ze sportem (np. w klubach fitness, na basenach czy wyciągach narciarskich), rozrywką (m.in. w kinach, teatrach, muzeach, parkach rozrywki), urodą (np. u fryzjera, w salonie spa), jedzeniem (w kawiarniach, barach, restauracjach) i podróżami, także zagranicznymi. Maksymalna kwota zwrotu w miesiącu może wynieść aż 60 zł, co w skali roku daje oszczędność 720 zł.

Warunkiem uzyskania zwrotu jest nie tylko zapłacenie za produkt lub usługę kartą, ale i zapewnienie odpowiedniego wpływu na konto. Może to być jednorazowy wpływ z dowolnego tytułu w wysokości min. 1.500 zł lub wpływ wynagrodzenia z umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, świadczenia emerytalno-rentowego w wysokości min. 500 zł.

 

Regulamin programu „Codziennie zyskuję”.

Konto w pełni – koszty

Założenie i prowadzenie Konta w pełni jest darmowe. Nic nie kosztuje również korzystanie z bankomatów Eurobanku oraz wypłacanie min. 100 zł kartą Visa Electron z innych bankomatów. Przy niższych kwotach bank pobierze 1,90 zł prowizji. Wspomniana karta będzie darmowa dla jej posiadacza, jeśli w miesiącu wykona nią transakcje na łączną kwotę min. 400 zł. W przeciwnym wypadku prowizja wyniesie 8 zł.

Ci, którzy wybiorą kartę Mastercard Debit Prestige będą się cieszyć z jej opcji wielowalutowej pozwalającej na podłączenie karty do kont walutowych prowadzonych w euro, dolarze amerykańskim lub funcie brytyjskim. Oznacza to wyeliminowanie kosztów przewalutowania.

 

Załóż Lokatę na dobry początek

 

Zyskać można wiele

Umiejętne skorzystanie ze wszystkich opisanych propozycji przyniesie wymierne i zauważalne korzyści w portfelu. Pewnym ograniczeniem może być konieczność zapewniania wpływu na konto oraz dość wysoki warunek znoszący opłatę za kartę (400 zł). Jego spełnienie może być trudne dla tych, którzy mają podobne „obowiązki” w innych bankach. Korzyścią przemawiającą za kartą Eurobanku jest jednak możliwość odzyskania 5% wydatków na „przyjemności” w ramach programu „Codziennie zyskuję”.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 2,7% przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit

Czytaj też: Alior Bank: 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100.000 zł 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments