Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok i 50 zł na start

Getin Bank po raz kolejny hojnie rozdaje odsetki. Na koncie oszczędnościowym proponuje aż 3,5% w skali roku i to przez 12 miesięcy! Do tego dorzuca bonus w wysokości 50 zł „na start”. Przygotowano również coś dla posiadaczy większej gotówki.

Oferta „Bonus za aktywność” skierowana jest niestety tylko do nowych klientów. W myśl regulaminu, są nimi osoby, które nie posiadały w Getin Banku konta osobistego od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. Do promocji można przystąpić do 30 listopada 2018 r.

Załóż konto, zapewnij wpływ wynagrodzenia

Dla uzyskania tytułowej stawki na koncie oszczędnościowym konieczne jest założenie Konta Proste Zasady (ewentualnie konta osobistego w Noble Banku) i wyrażenie zgody na przesyłanie przez bank oferty handlowej dotyczącej jego produktów i usług.

Drugi niezbędny warunek sprowadza się do zapewnienia w każdym miesiącu wpływu na konto w wysokości min. 1.000 zł. Co prawda regulamin mówi o „wpływie wynagrodzenia”, ale jest ono definiowane bardzo ogólnie: suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł”. W tak sformułowanym zapisie nie ma przeszkód, by był to prostu przelew z innego banku.

Załóż Konto Proste Zasady i konto oszczędnościowe

Istotna uwaga – pierwsze wynagrodzenie musi wpłynąć najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie Konta Proste Zasady. Dopiero wtedy bank uzna, że zostały spełnione wszystkie warunki promocji i zacznie naliczać podwyższone oprocentowanie.

Odsetki promocyjne w późniejszym terminie

Odsetki z tego tytułu będą wypłacane przez 12 miesięcy i trafią na konto uczestnika promocji nieco później (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji) niż odsetki „podstawowe”, wynikające z tabeli oprocentowania, które są naliczane na koniec danego miesiąca. Maksymalna kwota objęta promocyjną stawką wynosi 10 000 zł.

Dodatkowe bonusy

To nie wszystkie dobre wiadomości z Getin Banku. Równolegle trwa promocja, która pozwala ulokować na koncie oszczędnościowym kwotę do 200.000 zł na 92 dni. Będzie ona oprocentowana 3% w skali roku. Ważne, by były to „nowe środki”, czyli stanowiące nadwyżkę ponad saldo klienta w dniu 27 lipca 2018 r. Obie oferty można łączyć. Tym samym, na jednym rachunku można ulokować aż 210.000 zł.

Wspomniane na wstępie dodatkowe 50 zł „na start” można zyskać, jeśli Konto Proste Zasady założymy w programie poleceń Polecam Proste Zasady. Mogą wziąć w nim udział osoby, które nie posiadały w Getin Banku żadnego konta osobistego na dzień 3 sierpnia 2018 r. Wnioskując o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) należy podać kod polecający otrzymany od aktualnego klienta banku i wyrazić zgody marketingowe.

Kolejny krok to dopilnowanie, by w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta wpłynęło na nie wynagrodzenie (identycznie zdefiniowane jak opisaliśmy powyżej) w wysokości min. 1.000 zł. Po spełnieniu tych warunków, nowy klient otrzyma od banku 50 zł, a ten, który polecił mu Getin Bank – 100 zł.

Uwaga: do tej promocji można przystąpić tylko do 31 października 2018 r. Jej szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady jest bezpłatne pod warunkiem wykonania w poprzednim miesiącu choćby jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą lub Blikiem. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 8 zł. Warunku tego nie muszą spełniać osoby poniżej 26 roku życia. Karta debetowa wydana do Konta Proste Zasady jest bezpłatna dla wszystkich klientów, podobnie jak wypłata z każdego bankomatu w Polsce. Wypłata za granicą oznacza opłatę w wysokości 4,5%, min. 10 zł.

Załóż Konto Proste Zasady i konto oszczędnościowe

Czytaj też: Bank Millennium: nawet 200 zł za założenie Konta 360°

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 100 zł za regularność i 150 zł za aktywność na koncie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments