Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Doładuj telefon w Orange przez IKO w PKO BP i zgarnij 2 bilety do Cinema City

W ostatnim okresie PKO BP upodobało sobie oferty specjalne, skierowane do entuzjastów wielkiego ekranu. I tak po akcji “Miłość mamy za zero” pojawiła się kolejna sposobność, by sięgnąć po dwa darmowe bilety do kin sieci Cinema City. Aktualną propozycję cechują bardzo proste i przejrzyste warunki, co spowodowało, że postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ofercie PKO BP. No to do dzieła.

Jak sięgnąć po 2 darmowe bilety do sieci kin Cinema City?

Zgodnie z regulaminem akcji “Doładuj konto z IKO i idź do kina z Orange”, aby zostać uczestnikiem promocji, należy spełnić poniższe warunki:

  • posiadać rachunek bankowy prowadzony przez PKO Bank Polski S.A. (w tym konto Inteligo),
  • dysponować aktywną aplikacją IKO w wersji nie niższej niż 2.0,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jeżeli spełniacie powyższe wymagania, to wystarczy nabyć za pośrednictwem IKO doładowanie Orange na kwotę minimum 100 zł. Należy zrobić to do 26 marca 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród, które przewidziane zostały dla pierwszych 2 000 laureatów konkursu. Warto wspomnieć, że na każdą nagrodę przypadają łącznie dwa bilety do kina, tak więc każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać się na seans z osobą towarzyszącą.

Spełniłem warunki – w jaki sposób odebrać nagrodę?

Nagroda, w postaci dwóch voucherów w formie kodów, wysyłana będzie w formie SMS na numer telefonu, dla którego realizowane było doładowanie w okresie trwania promocji. Laureat promocji może otrzymać tylko jedną taką nagrodę. Wymiana vouchera na bilety do kina możliwa jest w terminie do 31 grudnia 2017 roku. Bonus nie może być zastąpiony przez gotówkę ani przez inne nagrody rzeczowe. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Dodatkowe korzyści dla nowych klientów PKO BP

Dla osób, które planują skorzystać z promocji, a które nie posiadają jeszcze konta w PKO BP, mamy doskonałą wiadomość. Nowi klienci, otwierający dopiero rachunek osobisty, skorzystać mogą z VI edycji programu “Mam PKO”, gdzie w prosty sposób otrzymać można 100 zł dodatkowego bonusu. Mało tego, za każdego skuteczne polecanego klienta, zgarnąć można kolejne 50 zł premii. Wynika z tego, że dzięki promocjom PKO BP można znacznie zwiększyć swój stan posiadania, oddając się w wolnej chwili magii wielkiego ekranu. Przyjemność tym większa, że za bilety do kina nie zapłacimy nic.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon Książkiewicz
Szymon Książkiewicz
7 lat temu

ja już chodzę do kina na te kody, bardzo fajna akcja, brawo! 🙂

Bartek
Bartek
7 lat temu

Cieszymy się, że potwierdził Pan skuteczność tej akcji. 🙂