Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Inteligo: 100 zł w zamian za założenie konta w XIV edycji programu poleceń

To już XIV edycja programu „Mam Inteligo”, gdzie w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków sięgnąć można po 100 zł premii. Organizator nie zapomniał też o polecających, którzy za każdego nowo pozyskanego klienta otrzymają 50 zł bonusu. Podpowiadamy jak to zrobić.

Premia za otwarcie konta…

Zgodnie z regulaminem ramowym programu „Mam Inteligo”, do walki o 100 zł premii przystąpić mogą wyłącznie nowi klienci banku. A są to osoby, które w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty edycji programu nie posiadały konta osobistego w Inteligo, a także nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o założenie rachunku. Jeśli wpisujemy się w te kryteria wystarczy że:

  • złożymy wniosek o konto osobiste za pośrednictwem strony internetowej podając kod polecenia otrzymany wcześniej od obecnego klienta banku,
  • wyrazimy zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych,
  • zaakceptujemy regulamin programu poleceń,
  • spełnimy zadania określone w zasadach XIV edycji programu poleceń.

… płatności kartą i transakcję IKO

Jeżeli jesteśmy już posiadaczami rachunku wraz z kartą debetową, od premii dzielą nas tylko dwa stosunkowo proste warunki. Aby zwiększyć stan budżetu o tytułowe 100 zł należy w terminie 30 dni od zawarcia umowy konta:

  • dokonać przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową w punktach usługowo-handlowych na kwotę minimum 200 zł,
  • dokonać przynajmniej 1 transakcji przy użyciu aplikacji IKO, z wykorzystaniem kodu BLIK w punktach usługowo-handlowych na kwotę minimum 10 zł.

Warto pamiętać, że bank nie zaliczy w poczet wymaganych operacji transakcji wykonanych przez internet oraz wypłat z bankomatów.

Nagrody dla poleconych

Weryfikacja spełnienia warunków promocji nastąpi w przeciągu 50 dni po zakończeniu każdego z etapów programu. Natomiast premia zasili konta uczestników promocji w terminie do 44 dni od momentu sprawdzenia. Etapy programu podzielone zostały według poniższego schematu:

  • I etap 30.10.2017 r. – 28.11.2017 r.
  • II etap 29.11.2017 r. – 28.12.2017 r.
  • III etap 29.12.2017 r. – 29.01.2018 r.

W sytuacji kiedy konieczne będzie odprowadzenie przez organizatora podatku od uzyskanych nagród, zwiększy on kwotę nagrody o kwotę należnego podatku i przekaże ją na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.

Nagrody dla polecających

Wspominaliśmy na wstępie, że premiowane będą również osoby skutecznie polecające konto osobiste w Inteligo. Za każdego pozyskanego klienta otrzymać można 50 zł premii. Kwotę bonusu zwielokrotnić mogą kolejne osoby zakładające konta osobiste za sprawą naszej rekomendacji. Mało tego – dla najbardziej aktywnych polecających organizator przewidział nagrody dodatkowe w kwocie 1000 zł, 600 zł i 300 zł. Jak łatwo się domyślić otrzymają je osoby o największej sile przekonywania.

Regulamin ramowy programu znajdziecie w tym miejscu.
Zasady XIV edycji programu znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Sam fakt, że mamy do czynienia z XIV edycją programu poleceń pozwala sądzić, że cieszy się on sporym powodzeniem zarówno ze strony polecanych, jak i polecających konto Inteligo. W sumie nie ma w tym nic dziwnego. Osoby poszukujące nowego rachunku bankowego mogą w prosty sposób sięgnąć po 100 zł nagrody. Przy tym relacja warunków promocji do kwoty bonusu znajduje się na bardzo przyzwoitym poziomie.

Natomiast osoby obdarzone darem przekonywania, sięgnąć mogą po wielokrotność tytułowej premii, polecając konto Inteligo swoim znajomym. W końcu gra toczy się nawet o 1000 zł nagrody dodatkowej, a takie kwoty w promocjach bankowych to obecnie rzadkość. Jeżeli czujecie się na siłach to warto podjąć rękawice.

 

Czytaj też: Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl
Czytaj też: Alior Bank: lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments