Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Masterpass: 15 zł taniej na pyszne.pl

Mastercard nie zasypia gruszek w popiele i konsekwentnie promuje usługę autorskiego portfela elektronicznego. Tym razem w zamian za płatność Masterpass otrzymacie 15 zł zniżki na kolejne zamówienie w serwisie przyszne.pl. Łasuchy mogą zacierać ręce tym bardziej, że pogoda za oknem nie sprzyja kulinarnym wojażom.

 

Wydaj minimum 30 zł 

Promocja „Czas na Masterpass” skierowana jest do osób posiadających konto w serwisie pyszne.pl, które do 11 grudnia 2017 roku:

  • dokonają zamówienia na kwotę minimum 30 zł brutto (po uwzględnieniu potencjalnych rabatów czy zniżek),
  • przekażą za pomocą formularza swoje dane kontaktowe  (imię i nazwisko, numer telefonu, adres email),
  • opłacą zamówienie za pomocą portfela elektronicznego Masterpass (akceptowane są wyłącznie karty Mastercard i Maestro).

Przekazanie kodu rabatowego

Zgodnie z regulaminem kod rabatowy przekazany zostanie na wskazany adres poczty elektronicznej, w przeciągu 7 dni od roboczych, od daty złożenia zamówienia na pyszne.pl. Zniżka ważna jest do 10 stycznia 2018 roku. Kodem możecie posłużyć się podczas kolejnego zamówienia wpisując go w specjalnie przygotowane pole. Kwota do zapłaty nie może być niższa niż 30 zł.

Pamiętajcie, że warunkiem otrzymania nagrody jest zapisanie się do newslettera pyszne.pl. A teraz najlepsze – z promocji skorzystać można wielokrotnie. Każde zamówienie zgodne z warunkami akcji skutkować będzie otrzymaniem rabatu na kolejne. Organizator nie ograniczył puli nagród, więc pierwszy raz od dłuższego czasu nie musicie korzystać z oferty w pośpiechu. Drogę do nagrody doskonale obrazuje poniższa infografika:

 

Źródło:blog pyszne.pl

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

To już kolejna promocja zachęcająca do korzystania z elektronicznego portfela od Mastercard. Równolegle zawalczyć możecie o 25 zł rabatu na kolejne zakupy w wirtualnym markecie – eCarrefour. To zapewne nie koniec i w przyszłości należy spodziewać się kolejnych promocji sygnowanych logiem Mastercard. Wszystko to powoduje, że korzyści wynikające z płatności Masterpass są coraz bardziej odczuwalne dla osobistego budżetu.

Wracając do opcji kulinarnej duży plus dla organizatora za możliwość wielokrotnego udziału w promocji. Z prostej kalkulacji wynika, że za każde 60 zł wydane w serwisie pyszne.pl (o ile realizujemy opcję minimum dla każdego zamówienia) otrzymujemy aż 15 zł rabatu. A to już wystarczająca zachęta, aby sprawdzić jak w rzeczywistości działa elektroniczny portfel Masterpass.

 

Czytaj też: Citibank: 20 zł za bankowość mobilną

Czytaj też: Citibank: 400 zł do oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments