Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 150 zł za otwarcie konta + nawet 250 zł za polecanie go znajomym

Rzadko zdarzają się akcje, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody, przy tak niewielkim wysiłku. W promocji eKonta do zgarnięcia jest 100 zł w gotówce, 50 zł w postaci bonu do sieci sklepów Biedronka oraz nawet 250 zł za polecanie usług banku znajomym. W sumie w puli jest aż 400 zł!

 

mBank dokonał niedawno zmian w ofercie kont osobistych i zapewne z tej okazji postanowił zwrócić na siebie uwagę organizując wyjątkową promocję. Maksymalny bonus jest bardzo atrakcyjny, a warunki do spełnienia nie należą do skomplikowanych. Biorąc udział także w drugiej, trwającej równolegle promocji przygotowanej samodzielnie przez mBank, w sumie można zgarnąć nawet 550 zł!

Nowi klienci – oto okazja dla Was

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku. Regulamin akcji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” rozumie pod tym pojęciem osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w mBanku (także jako współposiadacz) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Przed osobami spełniającymi ten warunek staje szansa zdobycia bonusu – 100 zł w gotówce i 50 zł w postaci bonu do sklepów Biedronka, oraz premii – 5 x 50 zł za skuteczne polecenie konta osobistego mBanku.

Pierwsze kroki po nagrody

Dla zdobycia nagród przede wszystkim należy zarejestrować swój profil w serwisie akcji. Ważne, by wypełnić wszystkie pola i zaakceptować regulamin. Po otrzymaniu na podany adres e-mail linka aktywacyjnego należy przejść z niego do serwisu akcji i do 31 marca złożyć wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową. Podkreślamy, że tylko taka „ścieżka” wnioskowania o rachunek osobisty daje prawo do otrzymania nagrody. Samo podpisanie umowy o eKonto może nastąpić nieco później, do 15 kwietnia 2019 r.

Będąc już klientem mBanku, do 31 maja 2019 r. należy wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, które nie zostaną anulowane (np. w wyniku zwrotu zakupionego towaru). Zgodnie z regulaminem, transakcjami bezgotówkowymi są dla banku transakcje zakupu w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet, w tym przelewy inicjowane przez uczestnika promocji oraz płatności Blik.

Wypłata bonusu

Informacja o przyznaniu bonusu zostanie przekazana na podany podczas rejestracji w serwisie adres e-mail do 24 czerwca 2019 r. W wiadomości będzie link do formularza, w którym należy podać numer PESEL oraz numer rachunku, na który mają być przelane pieniądze. Trzeba to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania informacji. Kto się spóźni straci prawo do bonusu.

Organizator przekaże także e-kod o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka. O zasadach jego wykorzystania mówi Regulamin „E-kodów” na zakupy.

Program Polecający = prawo do premii

Niezależnie od wymienionych wyżej nagród, można także zdobyć 50 zł za każde skuteczne polecenie eKonta. Maksymalna wysokość premii to 250 zł. Dla jej zgarnięcia konieczne jest podanie osobie polecanej linku polecającego (będzie on dostępny w profilu uczestnika w serwisie akcji, w zakładce Program Polecający) oraz dopilnowanie, by osoba ta wykorzystała go do założenia własnego profilu oraz złożenia wniosku o eKonto wraz z kartą debetową.

Polecony musi także spełnić wszystkie warunki stawiane przed uczestnikami promocji – być „nowym klientem”, złożyć wniosek o eKonto i podpisać umowę rachunku wraz z kartą debetową, oraz wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w podanych wyżej terminach. Premia za skuteczne polecenia zostanie wypłacona łącznie z bonusem.

Bardzo ważne informacje

Należy podkreślić, że premie w programie poleceń zostaną wypłacone tylko tym, którzy spełnią warunki uprawniające do otrzymania bonusu, czyli po założeniu eKonta wykonają do 30 czerwca 2019 r. min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Aktywny udział w Programie Polecającym można rozpocząć jeszcze zanim samemu spełni się wszystkie warunki uprawniające do otrzymania bonusu. To bardzo ważne zastrzeżenie, bo osoba polecona ma dokładnie te same zadania do spełnienia co polecający i obowiązują ją te same terminy. Do momentu wypłaty wszystkich nagród nie można zamknąć czy nawet wypowiedzieć umowy eKonta.

Załóż ekonto i zgranij premię

Dodatkowe 150 zł

Wspomniane wyżej nagrody, to jeszcze nie wszystko, co można obecnie zdobyć w mBanku. Okazuje się, że udział w opisanej akcji można połączyć z trwającą równolegle promocją „eKonto z premią”. Jej regulamin znajduje się tutaj. Zasady są nieco skomplikowane i na dodatek regulaminy obu akcji nie operują tymi samymi pojęciami.

Najważniejsza rozbieżność to kwestia transakcji w Internecie. W przypadku akcji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” są one jednoznacznie dopuszczalne, natomiast w opisie „eKonta z premią” nie ma jasnego zapisu w tym względzie.

W skrócie chodzi o to, by założyć eKonto i w ciągu 7 dni zasilić je jednorazowo kwotą min. 1.000 zł oraz wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało otwarte eKonto min. 5 transakcji kartą do rachunku. Za taką aktywność bank przekaże uczestnikowi akcji 100 zł. Ci, którzy powtórzą wymienione czynności także w kolejnym miesiącu, otrzymają 50 zł.

Dodatkową nagrodą jest podwyższone do 2,50% w skali roku oprocentowanie na koncie Moje cele (specjalne konto oszczędnościowe służące do odkładania na nim „resztek” z transakcji), które będzie obowiązywało do 30 września 2019 r.

eKonto osobiste – koszty

eKonto osobiste to nowy, bezwarunkowo bezpłatny rachunek w ofercie mBanku. Wydawana do niego karta debetowa może być darmowa pod warunkiem wykonania nią min. 1 transakcji w miesiącu. Przy braku płatności bank pobierze 7 zł prowizji. Wypłata z polskich bankomatów kwot od 100 zł wzwyż jest bezpłatna. Przy niższych kwotach trzeba się liczyć z opłatą w wysokości 1,30 zł. Za darmo można też skorzystać 3 razy w miesiącu z bankomatów za granicą. Czwarta i kolejna wypłata poza Polską kosztuje 10 zł.

Naszym zdaniem

eKonto osobiste to tani rachunek, który zapewne skłoni do skorzystania z oferty mBanku wiele osób. Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą to nie żaden wyczyn, każdy może tego dokonać i zgarnąć 150 zł w akcji „Twoje Konto z Bonusem i Premią”.

Zważywszy, że wymóg operacji kartą to także połowa wymagań w promocji „eKonto z premią”, to warto pokusić się o spełnienie drugiej części obowiązków – czyli zapewnienia wpływów w wysokości min. 1.000 zł, by zgarnąć obiecane w niej 150 zł. Da to w sumie 300 zł zdobyte w lekki i przyjemny sposób.

Niejako „po drodze” można myśleć o polecaniu eKonta znajomym i za każde skuteczne polecenie otrzymać 50 zł, maksymalnie 250 zł. Jest więc o co się starać. Kilkaset złotych to naprawdę godne wynagrodzenie za spełnienie niewygórowanych wymagań. Na dodatek otrzymanymi pieniędzmi nie trzeba się dzielić z fiskusem, gdyż nagrody nie podlegają opodatkowaniu.

 

Czytaj też: Inteligo: po 100 zł dla polecającego i poleconego

Czytaj też: Bank Millennium: zyskaj 200 zł zakładając Konto 360°

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments