Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 300 zł na powitanie plus atrakcyjna lokata od Citibanku

Można odnieść wrażenie, że Citibank organizując drugą edycję akcji “Nagroda na powitanie w Citi Priority” doskonale wsłuchał się w oczekiwania rynku. Decydując się na rachunek w Citibanku, sięgnąć można nawet po 300 zł premii, wypłacanej bezpośrednio na konto osobiste. Zainteresowani propozycją, skorzystać mogą również z trzymiesięcznej lokaty terminowej, oferującej oprocentowanie w wysokości 2% w skali roku. Wszystko to sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej propozycji Citibanku. A więc do dzieła.

Oferta Citibanku nie tylko dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem promocji z oferty skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które po dniu 30 czerwca 2016 roku nie posiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego, prowadzonego w Citibanku. Przepis ten dotyczy również pełnomocników wymienionych wyżej rachunków. Warto jednak zwrócić uwagę na duży plus oferty – z udziału w akcji nie są wyłączeni posiadacze karty kredytowej Citibanku.

To doskonała informacja dla wszystkich klientów, którzy korzystając z oferty specjalnej, sięgnęli już po nowoczesny smartfon LG K8 LTE lub voucher na zakupy w sieci drogerii Douglas i mają ochotę na więcej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przystąpić do akcji i zmaksymalizować zyski, wynikające z posiadania zarówno konta osobistego jak i karty kredytowej Citibanku. Należy jednak pamiętać, że oferta jest limitowana. Skorzysta z niej zaledwie 1000 uczestników, którzy jako pierwsi podpiszą regulamin.

W jaki sposób sięgnąć po 200 zł lub 300 zł nagrody?

Organizator promocji przewidział możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów, kształtujących ostateczną wysokość bonusu. Wyższa premia to z założenia nieco trudniejszy warunek, chociaż wcale nie musi tak być. Ostatecznie wszystko zależy od aktualnej sytuacji klienta. Zacznijmy jednak od wymogów, które są wspólne dla wszystkich osób zainteresowanych promocją. Uczestnictwo zagwarantują sobie osoby, które:

  • do 31 marca 2017 roku zawrą z bankiem umowę, na podstawie której zostanie otwarte konto osobiste typu Citi Priority – można zrobić to w tym miejscu,
  • podpiszą regulamin promocji najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Powyższe warunki nie są trudne do spełnienia, jednak oczekiwania banku rosną, kiedy w grę wchodzi bonus pieniężny. I tak, osoby które planują sięgnąć po 300 zł premii, muszą w okresie do ostatniego dnia 5 miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, spełnić poniższe warunki:

  • przez 4 kolejne miesiące zgromadzić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w minimalnej wysokości 30 000 zł,
  • w każdym z 4 miesięcy dokonać minimum 2 płatności kartą na łączna kwotę nie niższą niż 300 zł.

Z kolei osoby, które nie dysponują środkami finansowymi, pozwalającymi utrzymywać  na rachunkach Citibanku określone saldo, mogą spróbować sięgnąć po 200 zł premii. Aby to zrobić wystarczy:

  • zapewnić wpływy na konto tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł w okresie 4 następujących po sobie miesięcy,
  • posiadać przez 4 kolejne miesiące aktywny produkt kredytowy Citibanku (główna karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny, linia kredytowa w koncie),
  • w każdym z 4 miesięcy dokonać minimum 2 płatności kartą na łączna kwotę nie niższą niż 300 zł.

Spełniłem warunki promocji – wypłata nagród

Po weryfikacji postawionych warunków, bank dokonywać będzie wypłaty nagrody w postaci miesięcznych premii. I tak osoby, które zdecydowały się na bonus w wysokości 300 zł, otrzymają cztery wpływy po 75 zł każdy. Klienci, których zainteresował drugi wariant, analogicznie otrzymają cztery wpływy po 50 zł każdy. Klient który spełni wszystkie warunki, ale zamknie konto przed dniem wypłaty premii, pozbawia się tym samym prawa do nagrody. Pełny regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.  

Pomnażaj oszczędności efektywnie – promocyjna lokata 2%

Dla osób, które zdecydowały się na utrzymywanie średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł, bank przygotował trzymiesięczną lokatę, oprocentowaną na 2% w skali roku. Oceniając sytuację na rynku depozytów terminowych, jest to całkiem rozsądna propozycja. Pozwala ona skutecznie zwiększyć kwotę proponowanego przez bank bonusu. Niestety termin lokaty nie pokrywa się z okresem promocji i w ostatnim miesiącu akcji, środki finansowe warto przekazać np. na konto oszczędnościowe Citibanku.

Czy oferta Citibanku warta jest uwagi?

Analizując koszty związane z prowadzeniem konta Citi Priority, zapewne każdy stwierdzi, że jest to rozwiązanie koszmarnie drogie. Proponowana opłata wynosi 30 zł miesięcznie. Na szczęście można jej uniknąć. Wystarczy utrzymywać średnie saldo na wszystkich rachunkach w wysokości min. 30 000 zł lub zapewnić wpływy na konto w wysokości 5 000 zł oraz posiadać aktywny produkt kredytowy Citibanku. Kryterium bezpłatności konta jest dość restrykcyjne, jednak pokrywa się warunkami opisywanej promocji.

Załóż konto Citi Priority

Osoby które dysponują większą kwotą wolnych środków lub otrzymujące wynagrodzenie nie niższe niż 5 000 zł miesięcznie, powinny zainteresować się omawianą propozycją. Dużym plusem oferty jest wypłata premii bezpośrednio na konto, a nie pod postacią zwrotu za zakupy czy punktów payback. Warta pochwały jest również możliwość łączenia oferty z szeregiem promocji związanych z wyrobieniem i korzystaniem z karty kredytowej Citibanku. Wszystkich łowców okazji zapraszamy również do zapoznania się z działem aktualnych promocji bankowych.

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments