Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: 100 zł w gotówce za aktywność na Nest Koncie

Założenie Nest Konta w Nest Banku może wiązać się z otrzymaniem nagrody w wysokości 100 zł. Trzeba jednak wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową i zapewnić wpływ wynagrodzenia. To drugie zadanie wiąże się z ważnymi obostrzeniami.

 

Nest Bank przygotował do rozdania 600 nagród. Promocja potrwa do chwili ich wyczerpania (informacja będzie zamieszczona na stronie internetowej banku) lub do 30 kwietnia. Do akcji „Nest Konto z wiosennym bonusem” mogą przystąpić osoby, które nie miały w Nest Banku konta osobistego w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek w ramach tej promocji.

3 kluczowe daty

Uczestnictwo w tej akcji sprowadza się do realizacji kilku zadań w określonym czasie.Najważniejsze z nich to złożenie na stronie promocji do 30 kwietnia 2019 r. wniosku o otwarcie Nest Konta. Kolejna kluczowa data, to 15 maja 2019 r. Do tego dnia trzeba zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto. I ostatni termin – 30 czerwca 2019 r. To data graniczna wywiązania się z dwóch obowiązków:

  • zapewnienia choć w jednym miesiącu kalendarzowym wpływu wynagrodzenia w wysokości min. 1.000 zł oraz
  • wykonania przynajmniej jednej operacji bezgotówkowej kartą debetową. Jej wartość, lub suma, jeśli było kilka operacji, nie może być mniejsza niż 500 zł.

Wpływ wynagrodzenia – co to znaczy?

Nest Bank w swoich akcjach dość rygorystycznie określa, co rozumie pod pojęciem wpływ wynagrodzenia. Spójrzmy, co na ten temat mówi regulamin opisywanej akcji.

Zgodnie z nim, może to być zasilenie rachunku wynikające z wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków mianowania lub powołania, kontraktów menedżerskich lub wojskowych lub marynarskich, a także umów zlecenia, albo o dzieło. Konieczne jest, by przelewu dokonał pracodawca czy zleceniodawca. Wymogi promocji spełni też przelew od organu wypłacającego rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne lub z uczelni wyższej, czy innej instytucji/organu wypłacającego stypendium.

Dodajmy, że regulamin dopuszcza też wpływ w ramach programu Rodzina 500 plus lub otrzymanie świadczenia rodzinnego od wypłacającego go organu.

Udokumentowanie wynagrodzenia

Musimy w tym miejscu wspomnieć o bardzo ważnym zapisie. Zgodnie z nim, Nest Bank może poprosić o udokumentowanie, że kwota, która wpłynęła na Nest Konto naprawdę jest wynagrodzeniem. Po otrzymaniu takiej prośby, uczestnik promocji ma 7 dni na przekazanie do Nest Banku dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

Gdyby tego nie zrobił, albo przesłany dokument budziłby wątpliwości lub dotyczyłby niższej kwoty niż wymagany w tej akcji tysiąc złotych, to bank uzna, że dana osoba nie spełniła warunków akcji i tym samym nie przyzna jej nagrody.

Otwórz Nest Konto i zyskaj 100 zł

Dodatkowe wyjaśnienia

Warto dodać, że warunku wykonania choćby jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową nie spełnią wypłaty gotówki oraz transakcje związane z grami hazardowymi. Wspomnijmy też, że w ramach tej akcji zabronione jest realizowanie z Nest Konta operacji związanych z działalnością gospodarczą i nie można zrezygnować z rachunku do chwili otrzymania premii.

100 zł na konto

Obiecane 100 zł w gotówce, bank przekaże do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostaną wszystkie warunki promocji. Z otrzymanej premii nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym, jest ona zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Co warto wiedzieć na temat Nest Konta?

Nest Konto, to bardzo „przyjazny” dla jego posiadacza rachunek. Bank otwiera go i prowadzi zupełnie za darmo, bez żadnych warunków. Żadnych kosztów nie generuje też karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Założenie Nest Konta to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Nest Banku. Na Nest Lokacie Witaj można zyskać aż 4% w skali roku!

Naszym zdaniem

Promocja wydaje się prosta, ale może sprawić kłopoty, jeśli nie wczyta się dokładnie w definicję wpływu wynagrodzenia i nie zwróci uwagi na rozumienie przez bank transakcji bezgotówkowych. Właściwe zrozumienie wspomnianych pojęć, to główny klucz do sukcesu w tej akcji. Czas realizacji zadań jest krótki, więc szybko można się będzie cieszyć z otrzymanych 100 zł. Należy docenić, że to premia gotówkowa, którą można swobodnie wykorzystać.

 

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie – ciekawa nowość w ofercie

Czytaj też: Kradzież pieniędzy z karty płatniczej – ile możesz stracić?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments