Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

Nest Bank: 100 zł w gotówce za aktywność na Nest Koncie

Założenie Nest Konta w Nest Banku może wiązać się z otrzymaniem nagrody w wysokości 100 zł. Trzeba jednak wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową i zapewnić wpływ wynagrodzenia. To drugie zadanie wiąże się z ważnymi obostrzeniami.

dziadek z wnuczkiem
Źródło obrazka: strona promocji
OBLICZ ZDOLNOŚĆ

 

Nest Bank przygotował do rozdania 600 nagród. Promocja potrwa do chwili ich wyczerpania (informacja będzie zamieszczona na stronie internetowej banku) lub do 30 kwietnia. Do akcji „Nest Konto z wiosennym bonusem” mogą przystąpić osoby, które nie miały w Nest Banku konta osobistego w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek w ramach tej promocji.

3 kluczowe daty

Uczestnictwo w tej akcji sprowadza się do realizacji kilku zadań w określonym czasie.Najważniejsze z nich to złożenie na stronie promocji do 30 kwietnia 2019 r. wniosku o otwarcie Nest Konta. Kolejna kluczowa data, to 15 maja 2019 r. Do tego dnia trzeba zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto. I ostatni termin – 30 czerwca 2019 r. To data graniczna wywiązania się z dwóch obowiązków:

  • zapewnienia choć w jednym miesiącu kalendarzowym wpływu wynagrodzenia w wysokości min. 1.000 zł oraz
  • wykonania przynajmniej jednej operacji bezgotówkowej kartą debetową. Jej wartość, lub suma, jeśli było kilka operacji, nie może być mniejsza niż 500 zł.

Wpływ wynagrodzenia – co to znaczy?

Nest Bank w swoich akcjach dość rygorystycznie określa, co rozumie pod pojęciem wpływ wynagrodzenia. Spójrzmy, co na ten temat mówi regulamin opisywanej akcji.

Zgodnie z nim, może to być zasilenie rachunku wynikające z wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków mianowania lub powołania, kontraktów menedżerskich lub wojskowych lub marynarskich, a także umów zlecenia, albo o dzieło. Konieczne jest, by przelewu dokonał pracodawca czy zleceniodawca. Wymogi promocji spełni też przelew od organu wypłacającego rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne lub z uczelni wyższej, czy innej instytucji/organu wypłacającego stypendium.

Dodajmy, że regulamin dopuszcza też wpływ w ramach programu Rodzina 500 plus lub otrzymanie świadczenia rodzinnego od wypłacającego go organu.

Udokumentowanie wynagrodzenia

Musimy w tym miejscu wspomnieć o bardzo ważnym zapisie. Zgodnie z nim, Nest Bank może poprosić o udokumentowanie, że kwota, która wpłynęła na Nest Konto naprawdę jest wynagrodzeniem. Po otrzymaniu takiej prośby, uczestnik promocji ma 7 dni na przekazanie do Nest Banku dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

Gdyby tego nie zrobił, albo przesłany dokument budziłby wątpliwości lub dotyczyłby niższej kwoty niż wymagany w tej akcji tysiąc złotych, to bank uzna, że dana osoba nie spełniła warunków akcji i tym samym nie przyzna jej nagrody.

Otwórz Nest Konto i zyskaj 100 zł

Dodatkowe wyjaśnienia

Warto dodać, że warunku wykonania choćby jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową nie spełnią wypłaty gotówki oraz transakcje związane z grami hazardowymi. Wspomnijmy też, że w ramach tej akcji zabronione jest realizowanie z Nest Konta operacji związanych z działalnością gospodarczą i nie można zrezygnować z rachunku do chwili otrzymania premii.

100 zł na konto

Obiecane 100 zł w gotówce, bank przekaże do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostaną wszystkie warunki promocji. Z otrzymanej premii nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym, jest ona zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Co warto wiedzieć na temat Nest Konta?

Nest Konto, to bardzo „przyjazny” dla jego posiadacza rachunek. Bank otwiera go i prowadzi zupełnie za darmo, bez żadnych warunków. Żadnych kosztów nie generuje też karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Założenie Nest Konta to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Nest Banku. Na Nest Lokacie Witaj można zyskać aż 4% w skali roku!

Naszym zdaniem

Promocja wydaje się prosta, ale może sprawić kłopoty, jeśli nie wczyta się dokładnie w definicję wpływu wynagrodzenia i nie zwróci uwagi na rozumienie przez bank transakcji bezgotówkowych. Właściwe zrozumienie wspomnianych pojęć, to główny klucz do sukcesu w tej akcji. Czas realizacji zadań jest krótki, więc szybko można się będzie cieszyć z otrzymanych 100 zł. Należy docenić, że to premia gotówkowa, którą można swobodnie wykorzystać.

 

Czytaj też: BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie – ciekawa nowość w ofercie

Czytaj też: Kradzież pieniędzy z karty płatniczej – ile możesz stracić?

PORÓWNAJ KREDYTY

Powiązane tematy

Komentarze:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o